ANALÝZA: KAM ODTÉKAJÍ ZISKY Z VODY?

Analýzu zpracoval zakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, Ing. Radek Novotný MBA, který nekalé dění kolem městských vodáren rozkrývá i přes soudy již od roku 2002 a informuje občany i politiky.

STÁHNOUT ZDARMA

Analýza odpovídá na řadu otázek

Nekalé jednání politiků připravilo města a jejich občany o zisky z vody ve výši cca 9 miliard korun a o miliardy z dotací EU.  "Privatizace vodárenských společností sice přinesla státu, městům a některým vodárnám zpravidla jednorázové finanční zdroje, ale v dlouhodobém horizontu znamenala ztrátu dosavadních zdrojů financování rozvoje infrastruktury.

Přidejte se ...

Voda ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

DÁVÁ VÁM SMYSL LIDI INFORMOVAT A TRVAT NA TO, ŽE PRODEJ VODY MÁ BÝT SLUŽBA A NE BYZNYS SOUKROMÝCH FIREM ? PAK SE PŘIDEJTE...

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬