ÚSTAVNÍ SOUD UZNAL OPRÁVNĚNOST STÍŽNOSTI R. NOVOTNÉHO

ÚSTAVNÍ SOUD 2017: PROTIPRÁVNÍ TUNEL MĚSTSKÉ VODÁRNY KLADNO-MĚLNÍK A NEZÁKONNÉ JEDNÁNÍ SOUDCŮ NEJVYŠŠÍHO SOUDU

POTVRDIL, ŽE USNESENÍ NEJVYŠŠÍHO SOUDU (NS) ZE DNE 22.9.2015 PORUŠUJE ZÁKLADNÍ PRÁVO NA SOUDNÍ OCHRANU DLE LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD. ODEPŘEL SPLNĚNÍ SVÉ POVINNOSTI POSOUZENÍ OTÁZEK ZÁSADNÍHO PRÁVNÍHO VÝZNAMU A SJEDNOCENÍ JUDIKATURY.

Zisk z vody na Kladensku
Výroční zprávy VKM Kladno
Cena vody Kladensko
Soudy a státní zástupci
Ústavní nález Kladno

R. Novotný: V kauze tunelu VKM jsem musel vyhrát i Ústavní soud, aby soudci  Nejvyššího soudu začali řádně pracovat, ti další začali aspoň provádět dokazování a "všehoschopná soudkyně" Městského soudu v Praze, byla vyměněna

Instalace Veolie k stamiliónovým ziskům z vody na Kladensku, byla realizována protiprávně.

Soudci Ústavního soudu ČR, kteří hodnotili práci soudců Nejvyššího soudu.

Soudci Nejvyššího soudu v Olomouci, jejichž práci ústavní soud hodnotil

Ústavní nález v kauze tunelu VKM ze dne 24.10.2017

Celý ústavní nález zdarma ke stažení

ÚS ZNEPLATNIL USNESENÍ NEJVYŠŠÍHO SOUDUSoudci NS léta odmítají posoudit otázky zásadního právního významu. Proč?

Tři největší jobovky

1.

2.

3.

Proč jsem se při obraně vodáren obrátil na soudy a jaké mám se soudy zkušenosti? Ing. Radek Novotný, ekonom a spoluzakladatel nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

"Protiprávní proces tunelování městských vodáren začali nájezdníci realizovat v roce 2001. Již v roce 2002 jsem se při obraně vodáren obrátil na soudy. Netušil jsem, že budu bojovat s organizovanou skupinou nájezdníků a s kolaboranty v řadách politiků. Ale největší překvapení pro mne je, že při prosazování dodržování zákonů musím bojovat i s justicí.

Ve více vodárenských kauzách mám dvě desítky let zkušeností s přinejmenším nekompetentním a v některých případech dle mého názoru evidentně účelovým jednáním několika soudců na úrovni krajských soudů. Máme bohužel i již řadu let trvající zkušenost s nepochopitelným a neomluvitelným jednáním soudců Nejvyššího soudu v Brně, kteří již i dle závěrů ústavního soudu ČR jednají tak, že se dopouští soudní zvůle a porušují ústavní práva občanů.

Nesouhlasím s tím, že jednání soudců NS je opomnění. Ústavní soudci mi dávají za pravdu od roku 2014. Stejní soudci NS znají důkazy k tunelům vodáren, znají obsah mých dovolání téměř 10 let a znají opakovaně vydávaná stanoviska ústavních soudců, kteří mi dávají za pravdu. Opomenutí je možné v prvním případě, ale ne v následujících. Čtou stejné důkazy, jako soudci ústavního soudu. Jejich závěry jsou zcela jiné, než závěry mé a ústavních soudců.

 Opakování stejného postupu je vědomé a považuji ho za cílené a záměrné. Brání řádnému výkonu práva a komplexnímu posouzení věci. Znemožňují zastavení protiprávního stavu. Zásadní je, že přichází od osob, které jsou nejvyšším výkonným článkem justice v ČR.

Se soudcem Cilečkem, jsem měl zkušenost již v době, kdy působil na Krajském soudě v Ostravě. V kauze obrany vodárny VHS Olomouc před vytunelováním (můj názor potvrzuje i názor předsedy KS v Ostravě, soudce JUDr. Hampla), mne pan Cileček doslova šokoval prohlášením - Je jedno, jak rozhodnu, důležité je, že rozhodnu rychle. Stejně se vy nebo vy odvoláte.

V okamžiku, kdy jsem zjistil, že bude rozhodovat další vodárenské kauzy na Nejvyšším soudu v Brně, tak jsem předem advokátům řekl, že budeme muset dojít až k ústavnímu soud. Bohužel jsem se nespletl.“

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

Chcete pomoct s nápravou? Pak se přidejte k 56.300 lidem, kteří požadují ukončit protiprávní stav a prosazují zacyklit peníze občanů ve vodárenství, právo lidí na vodu v Ústavě ČR a zavřít tuneláře vodáren.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

Požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Děkujeme, že nám stále více lidí pomáhá sebe a vodu bránit

Podpořit nás můžete převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬