Miloš Vystrčil ODS

senáto - mandát: 15.10.2016 - 15.10.2022

HLASOVAL PROTI:

 1. Vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje vody koncerny.
 2. Vyšetření tunelů městských vodáren a dodržování zákonů ČR.
 3. Ukončení protiprávního dolování zisků z vody koncerny.

Jaký měl pan Vystrčil zájem o informace k tomu, co se kolem vody páchá? Co si "vyslechl"? Hlasoval PROTI vyšetření tunelů městských vodáren.

ODS DOSTALA PENÍZE, FRANCOUZI VODÁRNU

Pana Vystrčila (ODS) jsme poprvé o "VODĚ" informovali v roce 2016

Předali jsme mu důkazy i originál dokumentu - Jak korporace bohatnou na vodě, který dokumentuje, jak se přes korupci dostávají k vodě koncerny Veolie a SUEZ v cizině a doložili jsme mu rozsudky z českého prostředí.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

V roce 2016 vrcholilo naše jednání u Ústavního soudu na obranu městských vodáren (kauzy tunelů Vak Zlín a Vak Kladno), prokazující, že se prodej vody a miliardové zisky z vody, dostaly do rukou koncernu Veolie díky protiprávnímu nájezdu organizované skupiny fyz. a právnických osob a protiprávní jednání některých politiků.

Doručili jsme panu Vystrčilovi i rozsudky a srovnání ekonomických dopadů pokoutných smluv.

Proto jsme předložili p. Vystrčilovi další důkazy, které prokazují rozsáhlou organizovanou protiprávní činnost, dle nás nejen oblasti obchodního, ale i trestního práva.

Doložili jsme mu:

 • zoufalý protiprávní stav ve vodárenství
 • pochybný stav české justice (př. Klimešová) i to, že justice není schopna zajistit vykonatelnost práva.
 • nepochopitelné jednání Ministerstva zemědělství v zájmu koncernu a na úkor občanů - Více ZDE
 • Ekonomické dopady provozních tunelů - Více ZDE
 • Ukázku, jak lze městské vodárny bránit - Více ZDE
 • Vyjádření netrestního státního zastupitelství v kauze tunelu Vak Prostějov popisuje naplnění všech skutků podstaty trestného činu podvodu, stejné jako důkazy provedení soudem. Trestní odbor státního zastupitelství nekoná. ZDE
 • Pravomocný rozsudek VS v Olomouci[2] v kauze Vak Zlín popisuje dle mě i trestnou činnost a eliminaci hospodářské soutěže. Policie? U kauzy se objeví na konci nový pán a vše odloží. Nemohl stihnout ani nastudovat dvě skříně důkazů. Jeho kolegové cca 4 roky šetřili blbost? Asi ne, když Vak Zlín ovládl koncern, který ho následně ekonomicky vykuchal a z prodeje vody odsál do ciziny cca miliardu. On tvrdí, že se nic nestalo?
 • Nechám na vás si nechat rozebrat, zda je nový policista je génius nebo maří spravedlnost. VS Olomouc kauza tunelu Vak Zlín

Požádali jsme ho, aby si zaslané informace ověřil a pomohl nám zjednat nápravu

Žádám vás zdvořile, abyste informacím věnovala pozornost. Pokud projevíte zájem o další informace, rád vám je poskytnu.

S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný

CHARTA VODA 300

Informace předal z pohledu řešení protivnáního stavu - bezzubé komisi VODA - SUCHO. O další informace ani o rozsudky neprojevil zájem.

 p. Vystrčila jsme informovali dál. V roce 2020 jsme mu doručili rozbor vazalského  návrhu ústavního zákon k vodě (z dílny ČSSD, KSČM, ANO). Vůbec neřeší peněžní toky z vody v rukou koncernů.

ROZBOR ÚSTAVNÍ PASTInávrhu ústavního zákona k vodě

Informace opět jen předal z pohledu řešení ochrny peněžních toků ústavní legislativou, bezzubé komisi VODA - SUCHO.

p. Vystrčila jsme informovali i v roce 2021. Doručili jsme mu 1. díl důkazů a rozsudky

PUBLIKACE VODA JE ŽIVOTFakta, data, rozsudky, srovnání, čísla

Informace o závažné hospodářské kriminalitě a protiprávním vyvedení monopolu prodeje vody na koncerny, opět předal, z pohledu obsahu podnětu, bezzubé senátní komici VODA-SUCHO.

Vyhráli jsme soudy prokazující protiprávní instalaci koncernu do pozice subjektu ovládajícího prodej a peněžní toky z vody např. ve Zlíně. Dostal je.

Dlouholetý člen představenstva okresní vodárny Vak Přerov M. Chromec, zástupce 31.000 petentů

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby občanům, protože jako jediní vše kolem vody platí.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Pan Vystrčil neměl ani teď zájem o další důkazy, přitom věděl, že dostal pouze 1. díl důkazů!

Absurditu tvrzení, že petice je nedůvodná, protože je prý vše vyřešeno, potvrdil panu Vystrčilovi z ODS i senátor Goláň z ODS

Senátor Goláň námi předané informace a rozsudky studuje léta. Vysvětlili jsme mu i náš Rozbor ústavní pasti k návrhu zákona k vodě. Má na vodu i na ústavní past podobný názor.

.. musím říct, že ze všech vystoupení předešlých tady zaznělo, že to není žádný problém. Já se touto problematikou zabývám více než 5 let a je to velký problém. Mám k tomu množství posudků, rozsudků soudů, nález Ústavního soudu a ekonomické rozbory. Máme problém ve Zlínském kraji, na kterém budu demonstrovat, jakým způsobem se vodárenství vyvíjelo po roce 2000. Tento model, který vás asi překvapí, je aplikován i v Prostějově, Olomouci a dalších krajích ČR nebo spíš českého regionu. - Tomáš Goláň

Nyní legitimně žádáme, i pana Vystrčila, aby předložil důkazy na základě, kterých hlasoval proti vyšetření tunelů vodáren. Důkazy odmítá doložit.

Kdy byly uhrazeny miliardové škody? Od kdy a jak regiony čerpají dotace z EU?  Kdy byly ukončeny tunely vodáren?

DOLOŽTE, ŽE JE SPRÁVA VODY NASTAVENA V ZÁJMU OBČANŮ

ODS byla ve vládách téměř se všemi. S ČSSD uzavřela "opoziční" smlouvu. Její zakladatel V. Klaus spolu s M. Zemanem (ČSSD) působil v době totality v socialistickém PROGNOSTICKÉM ÚSTAVU ČSAV.

ODS a její působení ve vládách ČR a na ministerstvu zemědělství

Pak o rozdělení moci ODS a ČSSD

Jak hlasovali senátoři?

PRO návrh p. Vítkové z KDU, odmítnout petici, protože je prý vše již vyřešeno - hlasovalo 51 senátorů - převážně ze stran odpovědných za tunely vodáren  - ODS - KDU - STAN - TOP 09, ale i např. ze strany zelených

Odmítnout petici NEPODPOŘILO 19 senátorů

DETAILNÍ PŘEHLED O HLASOVÁNÍvčetně strany

Samo se nic nenapraví a je skvělé, že to chápe čím dál více lidí. Kapky společně tvoří moře. Děkujeme.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬