senátor Miloš Vystrčil ODS - Jihlava

mandát: 15.10.2016 - 15.10.2022

Hlasoval PROTI 👎

Vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a proti zacyklení peněz občanů ve vodárenství 

Jaký měl pan Vystrčil zájem o informace k tomu, co se kolem vody páchá? Co si "vyslechl"? Hlasoval PROTI vyšetření tunelů městských vodáren.

ODS DOSTALA PENÍZE, FRANCOUZI VODÁRNU

Neznalost pana Vystrčila jsme 6 let eliminovali důkazy o tom, co se páchá. Potvrzují důvodnost petice a oprávněnost požadavku na dodržování zákonů.

Pana Vystrčila (ODS) jsme poprvé o "VODĚ" informovali v roce 2016

Předali jsme mu důkazy i dokument - Jak korporace bohatnou na vodě, který odhaluje, jak se přes korupci dostávají koncerny Veolie a SUEZ k vodě v cizině a doložili jsme i rozsudky z českého prostředí.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

V roce 2016 vrcholilo naše jednání u Ústavního soudu (kauzy tunelů Vak Zlín a Vak Kladno). Prokazující, že se prodej vody a miliardové zisky z vody, dostaly do rukou koncernu Veolie díky protiprávnímu nájezdu organizované skupiny fyz. a právnických osob a protiprávním jednání některých politiků.

Doručili jsme panu Vystrčilovi i rozsudky a ekonomické dopady pokoutných smluv.

Proto jsme předložili p. Vystrčilovi další důkazy. Prokazují rozsáhlou organizovanou protiprávní činnost, dle nás nejen v oblasti obchodního, ale i trestního práva.

Doložili jsme mu:

  • zoufalý protiprávní stav ve vodárenství
  • pochybný stav české justice (př. Klimešová) i to, že justice není schopna zajistit vykonatelnost práva.
  • nepochopitelné jednání Ministerstva zemědělství v zájmu koncernu a na úkor občanů - Více ZDE
  • Ekonomické dopady provozních tunelů - Více ZDE
  • Ukázku, jak lze městské vodárny bránit - Více ZDE
  • Vyjádření netrestního státního zastupitelství v kauze tunelu Vak Prostějov popisuje naplnění všech skutků podstaty trestného činu podvodu, stejné jako důkazy provedení soudem. Trestní odbor státního zastupitelství nekoná. ZDE
  • Pravomocný rozsudek VS v Olomouci[2] v kauze Vak Zlín popisuje dle mě i trestnou činnost a eliminaci hospodářské soutěže. Policie? U kauzy se objeví na konci nový pán a vše odloží. Nemohl stihnout ani nastudovat dvě skříně důkazů. Jeho kolegové cca 4 roky šetřili blbost? Asi ne, když Vak Zlín ovládl koncern, který ho následně ekonomicky vykuchal a z prodeje vody odsál do ciziny cca miliardu. On tvrdí, že se nic nestalo?
  • Nechám na vás, zda je nový policista génius nebo maří spravedlnost. VS Olomouc kauza tunelu Vak Zlín

Požádali jsme ho, aby si zaslané informace ověřil a pomohl nám zjednat nápravu

Žádám vás zdvořile, abyste informacím věnovala pozornost. Pokud projevíte zájem o další informace, rád vám je poskytnu.

S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný

CHARTA VODA 300

Informace o protiprávním stavu předal - bezzubé komisi VODA - SUCHO. O další informace a rozsudky neprojevil zájem.

 p. Vystrčila jsme informovali dál. V roce 2020 jsme mu doručili rozbor vazalského  návrhu ústavního zákon k vodě (z dílny ČSSD, KSČM, ANO). Vůbec neřeší peněžní toky z vody v rukou koncernů.

ROZBOR ÚSTAVNÍ PASTInávrhu ústavního zákona k vodě

Informace opět jen předal z pohledu řešení ústavní legislativy, bezzubé komisi VODA - SUCHO.

1. díl publikace VODA JE ŽIVOT jsme doručili v roce 2021 každému poslanci a senátorovi

Materiál připravovalo 10 lidí 4 měsíce. Jde o 1. díl toho, co se děje 20 let ve vodárenství a co politická mafie pracující pro koncerny páchá, kryje a neřeší. 

STÁHNOUT ZDARMA DŮKAZY A ROZSUDKY
PUBLIKACE VODA JE ŽIVOTFakta, data, rozsudky, srovnání, čísla

Informace o závažné hospodářské kriminalitě a protiprávním vyvedení monopolu prodeje vody na koncerny, opět předal, z pohledu obsahu podnětu, bezzubé senátní komici VODA-SUCHO.

Vyhráli jsme soudy prokazující protiprávní instalaci koncernu do pozice subjektu ovládajícího prodej a peněžní toky z vody např. ve Zlíně. Dostal je.

Dlouholetý člen představenstva okresní vodárny Vak Přerov M. Chromec, zástupce 31.000 petentů

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby občanům, protože jako jediní vše kolem vody platí.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Doložili jsme důvodnost petice vystoupením přímo v senátu

ekonomem R. Novotným, zástupcem 31.000 petentů

předseda představenstva městské vodárny Přerov

Absurditu tvrzení, že petice je nedůvodná, protože je prý vše vyřešeno, potvrdil panu Vystrčilovi z ODS i senátor Goláň z ODS

.. musím říct, že ze všech vystoupení předešlých tady zaznělo, že to není žádný problém. Já se touto problematikou zabývám více než 5 let a je to velký problém. Mám k tomu množství posudků, rozsudků soudů, nález Ústavního soudu a ekonomické rozbory. Máme problém ve Zlínském kraji, na kterém budu demonstrovat, jakým způsobem se vodárenství vyvíjelo po roce 2000. Tento model, který vás asi překvapí, je aplikován i v Prostějově, Olomouci a dalších krajích ČR nebo spíš českého regionu. - Tomáš Goláň

Petiční výbor senátu tvoří nepravdivé zápisy z jednání o petici

Zápis z jednání petičního výboru senátu neobsahuje skutečný průběh jednání. Což dokazuje zvukový záznam z jednání, který se nám podařilo získat. 

Požádali jsme o doplnění zápisu o fakta. Výbor senátu odmítl fakta do zápisu doplnit. Proto jsme o to požádali předsedu senátu p. Vystrčila.

Nesouhlasíme s tím, že zápis má být psán, jak se to komu hodí a požádali jsme znovu o to, aby byl pravdivý

BEZ ODPOVĚDI A BEZ NÁPRAVY PROTO JSME SE OBRÁTILI S TOUTO ŽÁDOSTÍ NA PŘEDSEDU SENÁTU, P. VYSTRČILA A NA KAŽDÉHO ČLENA PETIČNÍHO VÝBORU SENÁTU, VČETNĚ P. DRAHOŠE

NA ODPOVĚĎ ČEKÁME

Požádali jsme pana Vystrčila také o to, aby doložil důkazy na základě, kterých hlasoval proti vyšetření tunelů vodáren. Neodpovídá = odmítá je doložit.

Kdy byly uhrazeny miliardové škody? Od kdy a jak regiony čerpají dotace z EU?  Kdy byly ukončeny tunely vodáren?

DOLOŽTE, ŽE JE SPRÁVA VODY NASTAVENA V ZÁJMU OBČANŮ

Dluhy 25 milionů a lidé bez peněz. Firma politika ODS skončila u bílého koně. Nemám s tím nic společného, říká Vystrčil k podnikání svého příbuzného

Cechova firma Cestav, stavební společnost, si na práci najala subdodavatele, kterým následně nezaplatila. Mezitím firma změnila název a skončila v rukou bílého koně. Zmizelo i účetnictví a společnost prošla konkursem, který byl zrušen pro nedostatek majetku, a dnes už je vymazaná z obchodního rejstříku. Policie nedávno obvinila jednatele firmy Přemysla Růžičku, který je blízkým spolupracovníkem Petra Cecha.

Růžička je také členem správní rady nadačního fondu Atýsek, který vede Cechova manželka. Řady akcí fondu se účastní i předseda Senátu Miloš Vystrčil, který má na Cecha rodinné vazby: podnikatel je synovcem Vystrčilovy manželky. Naposledy je předseda Senátu na snímcích z akce nadačního fondu, která proběhla v prosinci 2021.

Vazby p. Vystrčila na politika P. Cecha ODS

Zdroj: seznamzpravy.cz ZDE A ZDE

ODS byla ve vládách téměř se všemi. S ČSSD uzavřela "opoziční" smlouvu. Její zakladatel V. Klaus spolu s M. Zemanem (ČSSD) působil v době totality v socialistickém PROGNOSTICKÉM ÚSTAVU ČSAV.

ODS a její působení ve vládách ČR a na ministerstvu zemědělství

Pak o rozdělení moci ODS a ČSSD

Jak hlasovali senátoři?

PRO návrh p. Vítkové z KDU, odmítnout petici, protože je prý vše již vyřešeno - hlasovalo 51 senátorů - převážně ze stran odpovědných za tunely vodáren  - ODS - KDU - STAN - TOP 09, ale i např. ze strany zelených

DETAILNÍ PŘEHLED O HLASOVÁNÍvčetně strany

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT, CO A JAK POLITICI DĚLAJÍ A JAK SE CHOVAJÍ? PAK INFORMOVÁNÍ PODPOŘTE. DĚKUJEME.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬