Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Vážený návštěvníku portálu www.pravdaovode.cz,

těší nás, že jste na stránkách datového vodárenského portálu Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ a věříme, že vám informace přinesou užitek. Přečtěte si prosím níže uvedený text o užití těchto stránek a ochraně vašich údajů, aby nedošlo k nejasnostem.

Kdo jsem a kde mne můžete kontaktovat?

Provozovatelem stránek je:

Nadační fond PRAVDA O VODĚ, Na Drahách 247, 739 25 Sviadnov

Kontaktovat nás můžete:

  • elektronicky na emailové adrese: radek.novotny@pravdaovode.cz
  • písemně na adrese: Nadační fond PRAVDA O VODĚ, Na Drahách 247, 739 25 Sviadnov

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Plně respektujeme důvěrný charakter Vašich dat, která vyplňujete na jednotlivých stránkách portálu. Data jsou zabezpečena a chráněna proti zneužití.

Používáme je ke vzájemné komunikaci, ke sdílení a předávání informací, realizaci cílů možných kroků k nápravě věcí ve vodárenství a k marketingovým účelům.

Tato data jsou ukládána v databázi a nejsou poskytována třetím stranám.

  • Na požádání Vám podle možností obratem a písemně oznámíme, zda a jaké osobní údaje máme o Vás zaznamenané. Pokud by navzdory našim snahám o správnost údajů a aktuálnost byly zaznamenány nesprávné informace, na požádání je opravíme. Pokud máte otázky, můžete je směřovat na radek.novotny@pravdaovode.cz.

ZÍSKÁVÁNÍ A ZPRACOVÁVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Když navštívíte naše webové stránky, zaznamenají naše webové servery standardním způsobem IP adresu, která Vám byla přidělená poskytovatelem internetových služeb, webovou stránku, z které nás navštívíte, webové stránky, které u nás navštívíte, a také datum a délku návštěvy.

Osobní údaje se zaznamenají jen tehdy, když nám je poskytnete z vlastní vůle, například v rámci registrace přes webový formulář nebo vyplněním ankety, případně při poskytnutí daru či nějaké objednávky. Postoupení osobních údajů státním zařízením a úřadům následuje jen v rámci závazných právních předpisů.

Registrací na našich stránkách a vyplněním údajů do webového formuláře nám dáváte Váš souhlas dle zákona č. 480/2004 Sb. a umožníte nám zasílat Vám informační a případně i obchodní sdělení, ze kterých se můžete kdykoliv, dle zákonných podmínek, odhlásit a Váš souhlas tak vzít zpět.

Vyplněním formuláře zájemce o informace o „vodě“ souhlasí se zařazením jím vyplněných osobních údajů do databáze provozovatele, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro informční i vzdělávací účely a s příjmem sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu. Zároveň zákazník uděluje souhlas s tím, aby mu Nadační fond PRAVDA O VODĚ zasílal informace o vodárenských kauzách a dění kolem kroků k převzetí vody zpět do rukou měst, připravovaných akcích a krocích.

MOŽNOST ODHLÁŠENÍ

Chceme Vaše údaje použít k tomu, abychom Vás mohli informovat o krocích a dění ve vodárnách, případně zjistit Váš názor na ně. Účast na takovýchto akcích je samozřejmě dobrovolná. Pokud byste s nimi nesouhlasili, můžete nám to kdykoliv oznámit a my sjednáme nápravu.

V případě emailové komunikace se z odběru obchodních sdělení můžete kdykoliv odhlásit s pomocí odhlašovacího odkazu uvedeného v patičce každého emailu.

Napište komentář

* Povinné údaje