Pozvání zástupců médií na VEŘEJNÉ SLYŠENÍ v senátu k petici VODA JE ŽIVOT

Vážení novináři, reportéři, zástupci internetových médií a televizí,

dne 11.1.2020 bude v Senátu ČR projednáván požadavek 31.000 občanů nápravy systému správy vody v ČR. Tzn. ukončit protiprávních tunelů městských vodáren, vrácení prodeje vody do rukou vodáren v rukou měst a odpovědnost pachatelů za vyvedení peněžních toků a zisků z vody do rukou korporací atd..

Všechny, kteří vodu potřebují k životu a chápou, že voda je strategická surovina pro chod všeho ve státu a nakonec vždy vše kolem vody zaplatí pouze a jen občané – zvu v pondělí 11.1.2021 na VEŘEJNÉ SLYŠENÍ – k petici VODA JE ŽIVOT v Senátu ČR.

Chci vás požádat, abyste o VEŘEJNÉM SLYŠENÍ dali vědět čtenářům a posluchačům. Proto vás informuji, posílám pozvánku na jednání a také:

• odkaz na petici, kterou budou lidé podepisovat, dokud nezjednáme nápravu
• ukázku pravomocného rozsudku v kauze tunelu vodárny

Přítomen na jednání by měl být ministr životního prostředí, p. Brabec i ministr zemědělství, p. Toman.

 


 

Na jednání senátu o požadavcích občanů, byly kupodivu pozvány i koncerny

Pochybuji, že budou senátory informovat o rozsudcích, které potvrdili, že se k ziskům z vody dostaly porušením zákonů ČR s politiky s nimi kooperujícími nebo, že si ze Severomoravských vodovodů a kanalizací, opět vyplatily miliardy, i když na Moravě schází peníze na nutné investice do infrastruktury. Téměř celý Moravskoslezský kraj navíc jednáním politiků přišel i miliardy  na investice v podobě dotací z EU.

Jsem zakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ . Obraně vody se věnuji nejen přes soudy 20 let. Zpřístupňuji informace, důkazy, rozsudky a dokumentuji kauzy. Vše zdarma zpřístupňuji občanům i politikům. Část lidé v kauzách zainteresovaných se snaží, aby lidé informace neměli, protože ví, že jsem při obraně vody uspěl 4x u Ústavního soudu ČR, 2x u Nejvyššího soudu, mnohokrát u Vrchních a krajských soudů a to je cesta k nápravě.

Až na výjimky – NEDEJ SE PLUS, REPORTÉRY ČT a IDNESmédia o vodě z pohledu protiprávních vyvedení zisků z vody a nekalém předání správy a prodeje vody do rukou koncernů (tunelů) 20 let bohužel moc neinformují. Chci to změnit. Proto vás zvu na VEŘEJNÉ SLYŠENÍ v senátu a současně vás prosím, ať věnujete vodě z pohledu jednání o ukončení tunelů pozornost a lidi informujte.

S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný

Zakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

www.radekvodanovotny.cz

 

Příloha:

 

966665/0300

nebo

Děkujeme????

 

 

Podobné články