PETICE VODA JE ŽIVOT 2. KOLO

 

POŽÁDALI JSME SENÁTORY O DŮKAZY NA ZÁKLADĚ KTERÝCH HLASOVALI PROTI VYŠETŘENÍ TUNELŮ VODÁREN. NEODPOVĚDĚL ŽÁDNÝ.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

Plníme slib: Vyzvali jsme senátory, aby poskytli důkazy, na základě kterých hlasovali 1. 7. 2021 PROTI např. vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a prosazení dodržování zákonů.

Spustili jsme druhého kola petice VODA JE ŽIVOT!

SVÍTÍME NA HLASOVÁNÍ A JEDNÁNÍ SENÁTORŮ

Komu z nich je životně důležité téma vody lhostejné? Komu nevadí naše voda v rukou překupníků a zahraničních koncernů? Které senátory nezajímá, že lidé platí drahou vodu, cena vody zdražila o 1000% a v odvětví přesto peníze na investice schází, protože miliardy z toho, co lidí každý rok platí, odtékají do ciziny? Kdo brání prošetření protiprávního ovládnutí prodeje vody koncerny?

DETAILNÍ PŘEHLED O HLASOVÁNÍvčetně jmen a politických stran

Zaslali jsme  žádost o důkazy. Očekáváme, že většina bude dělat mrtvé brouky. Část odpoví fráze, část bude odpovídat na něco jiného a část nás začne pomlouvat.

DŮKAZY, ŽE VŠE JE VYŘEŠENO, NEPŘEDLOŽÍ NIKDO, PROTOŽE NIC Z POŽADAVKŮ PETICE VYŘEŠENO NENÍ

Očekáváme bláboly v tomto stylu:

  • Chtějí to znárodňovat (požadavek na dodržování zákonů ČR může za znárodňování vydávat jen idiot nebo člověk zkorumpovaný - nic podobné neprosazujeme - Důkaz ZDE).
  • Jsou arogantní, jsou kverulanti, používají manipulativní chování, jsou bolševici nebo pracují pro Rusko / jiný koncern (To, že trváme na tom, že zápisy z jednání výboru budou obsahovat pravdu se darebákům nelíbí - arogance je na straně těch, kteří odmítají zápisy doplnit ne na straně naší, kdy trváme na tom, že bude obsahovat pravdu. ZDE)
  • Jejich návrhy jsou protiústavní a pomatené. (Doložili jsme Rozborem, že návrh ústavního zákona k vodě je ústavní past na peněženky lidí. Četlo ho jen pár senátorů a ti nám dali za pravdu. ZDE )  
  • Takto se veřejná diskuse nedělá (20 let se veřejně krade a oni chtějí diskutovat tak, aby se kradlo dál a to odhalujeme.)

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

  • Chtějí dostat do rukou měst infrastrukturu, ale to se týká jen 15% republiky. (20 let prokazujeme, že jsou protiprávně vyvedeny na koncerny peněžní toky z prodeje vody a to je třeba řešit a ne infrastruktura. Jde o finanční tunely. V rukou překupníků a koncernů končí zisky z vody. Infrastruktura zůstane v majetku obcí, aby investice do ní musely dál financovat. Platí koncernům investice a koncerny kasírují zisky.)

Očekáváme podobné bludy, kterými se pokusí zakrýt neschopnost, neochotu vodu a lidi bránit a část z nich tím bude zatírat své jednání v zájmu koncernů.

SAMI SVÝM JEDNÁNÍM ODDĚLÍ ZRNO OD PLEV

Námi senátorům doručené a všem zveřejněné důkazy, rozbory a rozsudky jsou zde

ROZBOR ÚSTAVNÍ PASTInávrhu ústavního zákona k vodě
PUBLIKACE VODA JE ŽIVOTfakta, data, rozsudky

TĚCHTO 51 SENÁTORŮ SI NEPŘEJE PROŠETŘENÍ PROTIPRÁVNÍCH TUNELŮ VODÁREN A TOHO, JAK KONCERNY OVLÁDLY PRODEJ VODY V ČR - ZAMÍTLO PETICI

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Začíná legitimní konfrontace jednání politiků s důkazy. Ukáže se, kdo je kdo. Váš dar tomu pomáhá a tlak informované veřejnosti na nápravu vzroste. Děkujeme.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬