senátor - mandát: 15.10.2016 - 15.10.2022

Hlasoval PROTI 👎

Vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a proti zacyklení peněz občanů ve vodárenství 

P. Holeček není jen senátor, je také bývalý starosta Kralup n. Vltavou. Zde vodu prodává Veolie od roku 2004.

Odebírejte videa a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

Cca 2 měsíce poté, co p. Holeček odhlasoval, že je petice nedůvodná, (vše je prý vyřešeno), nám Vrchní soud a zástupce Vrchního státního zastupitelství v Praze dali za pravdu v kauze protiprávní instalace Veolie k vodě v Kladnu a Mělníku. Více ZDE

52.000 občanů peticí VODA JE ŽIVOT požaduje, aby senátoři začali řešit protiprávní stav ve strategickém odvětví vodárenství. Většině senátorů se řešit tento obrovský nevěstinec nechce. Proto zveřejňujeme, jak jednají a počet lidí, kteří požadují nápravu stále roste. Přidejte se ZDE

Neznalost p. Holečka jsme 6 let eliminovali. Doručili jsme mu důkazy, co se kolem vody léta páchá. Nikdy na ně nereagoval. Chápete, proč? My ne.

Obdržel i 1. díl publikace VODA JE ŽIVOT, kterou jsme doručili v roce 2021 každému poslanci a senátorovi, aby měli důkazy.

Materiál připravovalo 10 lidí 4 měsíce. Jde o 1. díl toho, co se děje 20 let ve vodárenství a co politická mafie pracující pro koncerny páchá, kryje a neřeší. 

STÁHNOUT ZDARMA DŮKAZY A ROZSUDKY

17 let bráníme vodárnu Kladno přes soudy a ty vyhráváme. Soudy nám potvrzují protiprávní instalaci koncernu k vodě na Mělnicku. Pan Holeček ani jako starosta Mělníku ani jako senátor nikdy nebyl na žádném jednání soudu a to ani na Ústavním soudu ČR.

ÚSTAVNÍ SOUD NÁM DÁVÁ ZA PRAVDU

Absurditu tvrzení, že vše je vyřešeno, potvrdil i senátor Goláň ODS

.. musím říct, že ze všech vystoupení předešlých tady zaznělo, že to není žádný problém. Já se touto problematikou zabývám více než 5 let a je to velký problém. Mám k tomu množství posudků, rozsudků soudů, nález Ústavního soudu a ekonomické rozbory. Máme problém ve Zlínském kraji, na kterém budu demonstrovat, jakým způsobem se vodárenství vyvíjelo po roce 2000. Tento model, který vás asi překvapí, je aplikován i v Prostějově, Olomouci a dalších krajích ČR nebo spíš českého regionu. - Tomáš Goláň

Zdokumentovali jsme protiprávní jednání politiků a jak se koncern Veolia díky tomu bohatne na vodě na Kladensku a Mělnicku. O dopadech točí i Reportéři ČR.

Pan Holeček (STAN), jako senátor a bývalý starosta města Mělníku výše uvedené ví nebo neví, je na místě otázka: Co udělal pro prosazení dodržování zákonů jako starosta a senátor?

Hlasoval proti prošetření protiprávních instalací koncernů k naší vodě.

Odebírejte video kanál a šiřte.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby občanům, protože jako jediní vše kolem vody platí.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Doložili jsme důvodnost petice vystoupením přímo v senátu

ekonomem R. Novotným, zástupcem 31.000 petentů

předseda představenstva městské vodárny Přerov

Požádali jsme ho, aby doložil důkazy, na základě kterých tvrdí, že vše je vyřešeno a petice je nedůvodná. Neodpovídá.

BEZ REAKCE

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT, CO A JAK POLITICI DĚLAJÍ A JAK SE CHOVAJÍ? PAK INFORMOVÁNÍ PODPOŘTE. DĚKUJEME.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬