Anna Hubáčková za KDU-ČSL - Hodonín

senátorka - mandát 15.10.2016 - 15.10.2022

Hlasovala PROTI 👎

Vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a proti zacyklení peněz občanů ve vodárenství 

Dne 25.7.2022 za cca 5 hodin vyskákalo její pozitivní hodnocení z 21 na 328. Druhý den jsme se proto podívali, kolik lidí stránku o p. Hubáčkové navštívilo.

UNIKÁTNÍ 3! Někdo klikal "svůj názor" opakovaně a spoléhal na to, že se na to nepřijde. Myslíme si, že tím odvedl medvědí službu a nemyslíme si, že by p. Hubáčková za to byla rád.

Doložili jsme ji, že nám soudy potvrdily protiprávní instalace koncernu k naší vodě. Slyšíte v jejím vystoupení o tom jediné slovo? Ne. Za 20 let obrany vodáren přes soudy nebyla na jediném jednání. Proč?

V roce 2018 jsme se jí zeptali, zda je ochotná iniciovat legislativní kroky k vrácení vody a všeho, co s ní souvisí do vodáren v rukou obcí a zda podepíše petici VODA JE ŽIVOT.

Odpověděla: Určitě ano, jen musí být obce aktivní. Dále napsala, že s obsahem petice v mnohém souhlasí, ale podepsat ji odmítla.

V roce 2021 tvrdí, že již samotný název petice považuje za velmi zavádějící! Vysvětlení? Doložili jsme jí, že někteří lidé z KDU jsou odpovědní za tunely městských vodáren, př. Zlín a Olomouc. Když zjistíte, že jste proti většině, začíná se lámat chléb morálky.

V roce 2021 tvrdí, že je proti požadavkům petice, že jde o znárodnění!

Její neznalost jsme eliminovali důkazy o tom, co se páchá, které potvrzují důvodnost petice i to, že dodržování zákonů není žádné znárodňování.

Obdržela i 1. díl publikace VODA JE ŽIVOT, kterou jsme doručili v roce 2021 každému poslanci a senátorovi, aby měli důkazy.

Materiál připravovalo 10 lidí 4 měsíce. Jde o 1. díl toho, co se děje 20 let ve vodárenství a co politická mafie pracující pro koncerny páchá, kryje a neřeší. 

STÁHNOUT ZDARMA DŮKAZY A ROZSUDKY

Doložili jsme ji důvodnost petice i vystoupením v senátu

ekonomem R. Novotným, zástupcem 31.000 petentů

předseda představenstva městské vodárny Přerov

Přes rozsudky a důkazy tvrdí, že petice je nedůvodná, protože je vše již vyřešeno nebo se řeší a požadavek na dodržování zákonů a správu vody v zájmu občanů, vydává za znárodňování.

.. musím říct, že ze všech vystoupení předešlých tady zaznělo, že to není žádný problém. Já se touto problematikou zabývám více než 5 let a je to velký problém. Mám k tomu množství posudků, rozsudků soudů, nález Ústavního soudu a ekonomické rozbory. Máme problém ve Zlínském kraji, na kterém budu demonstrovat, jakým způsobem se vodárenství vyvíjelo po roce 2000. Tento model, který vás asi překvapí, je aplikován i v Prostějově, Olomouci a dalších krajích ČR nebo spíš českého regionu. - Tomáš Goláň

Ne všichni senátoři mají v hlavě to, co p. Hubáčková

Karel Šebek (* 11. října 1951 Benešov – 29. ledna 2015, Neveklov) byl český politik, senátor za obvod č. 41 – Benešov, starosta města Neveklov a člen ODS.

Prvná senátor, který reagoval na naše informace a problematice vodárenství rozuměl, byl senátor za ODS, p. Šebek. Bohužel umřel již v roce 2015, ale pro nás byl a je důkazem, že vše je o lidech a ne o stranách. K projevu paní Hubáčkové má mnoho co říct bez ohledu, že níže uvedený text psal dávno předtím než paní Hubáčková v senátu vystoupila.

Vážení,

děkuji Vám, že jste problematiku vodárenství otevřeli. Sám jsem v tomto oboru pracoval 15 let jako technik a tyto zkušenosti mi následně velmi dobře prospěly jak ve funkci starosty, tak i senátora. O událostech ve vodárenství v posledních 20.létech by se daly psát romány, horory či literatura faktu. Osobně zatím jen smutně konstatuji, že jsem zoufale limitován nedostatkem času a tak tuto oblast sleduji víceméně jen zpovzdálí. V rodném městě však platím stále za odborníka, vodovod jsme neprodali, kanalizaci vybudovali a na svůj majetek jsme opatrní. Nicméně v podstatě nemáme jinou volbu, než ho svěřit původnímu provozovateli. Ke cti VHS budiž řečeno, že naše dlouholeté vztahy jsou velmi korektní, jistě i na základě dobrých osobních vztahů.

Samozřejmě, že moc nechápu, či nechce se mi chápat, že jsme do země s takovou vodohospodářskou a strojírenskou tradicí za hubičku vpustili západní monopoly...

Jakoby to skoro všem bylo jedno. Ještě jednou Vám děkuji, že jste toto téma zvedli z bláta a snad se podaří zachránit alespoň to, co se ještě zachránit dá. Přeji Vám hodně zdraví, vůle, a odvahy a snad Vám budu i někdy ku pomoci.

S pozdravem

Karel Šebek

senátor a starosta města Neveklov

p. Vícha (ČSSD)

Kdo ovládá vodu, ovládá vše - občané jsou rukojmí

p. Čunek (KDU)

Senátor má tunely vodáren stejný názor jako my

Najdete v tom, co říká - jediné slovo o protiprávních tunelech vodáren, které jsme ji doložili a vlády, politici nebo ministerstva je neřeší? Ne? Proč?

p. Hubáčková dva v jednom - ministr a senátor! Je proti vyšetření protiprávních instalací cizinců k naší vodě, proti zacyklení financí občanů ve vodárenství a proti prosazení dodržování zákonů ČR? Pro koho tedy pracuje?

Požádali jsme ji o důkazy, na základě kterých tvrdí, že vše je vyřešeno a petice je proto nedůvodná. Neodpovídá.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby občanům, protože jako jediní vše kolem vody platí.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Krade se ve velkém a to shora a p. Hubáčková říká, že lidé mají šetřit? Člověk s platem senátora a ministra říká: Zdražování není chyba, to je cíl?

Paní Hubáčková je z KDU. Ta byla po roce 1990 ve vládách prakticky se všemi. S ODS, ČSSD, ANO, US, ODA, ZELENÝMI. V  letech totality 1948–1989, byla součástí Národní fronty s komunisty.

KDU a její působení ve vládách a na ministerstvech

KDU

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT, CO A JAK POLITICI DĚLAJÍ A JAK SE CHOVAJÍ? PAK INFORMOVÁNÍ PODPOŘTE. DĚKUJEME.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬