Šárka Jelínková za KDU-ČSL - Kroměříž

senátorka - mandát 15.10.2016 - 15.10.2022

Hlasovala PROTI 👎

Vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a proti zacyklení peněz občanů ve vodárenství 

Zveřejnili jsme informace, jak se p. Jelínková staví 6 let k důkazům o tom, co se kolem vody a vodáren páchá. Lidé klikali názor volit ANO/NE, ale NAJEDNOU vyskákalo její NEGATIVNÍ hodnocení z 86 na 888 kliků. (např. u p. Nytry naopak POZITIVNÍ NA 777).

Podívali jsme se proto, kolik lidí navštívilo v daném období stránku o p. Jelínkové. UNIKÁTNÍCH bylo 8! Někdo klikal "svůj" názor opakovaně a spoléhal na to, že se na to nepřijde. Tím odvedl medvědí službu. Nemyslíme si, že to je korektní cesta k nápravě ve vodárenství. Necháváme to tak, ale upozorňujeme na exces. Na konci zveřejníme unikátní přístupy, aby lidé věděli zda toto hodnocení má vypovídající schopnost.

Cca 2 měsíce poté, co senátoři odhlasovali, že je petice údajně nedůvodná, (vše je vyřešeno), nám Vrchní soud i zástupce Vrchního státního zastupitelství v Praze dali za pravdu v kauze protiprávní instalace koncernu k naší vodě v Kladně.

Odebírejte videa a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

52.000 občanů peticí VODA JE ŽIVOT požaduje, aby senátoři začali řešit protiprávní stav ve strategickém odvětví vodárenství. Většině senátorů se řešit tento obrovský nevěstinec nechce. Proto zveřejňujeme, jak jednají a počet lidí, kteří požadují nápravu, stále roste. Přidejte se ZDE

 

Neznalost paní Jelínkové jsme 6 let eliminovali důkazy o tom, co se páchá. Potvrzují důvodnost petice a oprávněnost požadavku na  dodržování zákonů.

Obdržela i 1. díl publikace VODA JE ŽIVOT, kterou jsme doručili v roce 2021 každému poslanci a senátorovi, aby měli důkazy.

Materiál připravovalo 10 lidí 4 měsíce. Jde o 1. díl toho, co se děje 20 let ve vodárenství a co politická mafie pracující pro koncerny páchá, kryje a neřeší. 

STÁHNOUT ZDARMA DŮKAZY A ROZSUDKY

Doložili jsme důvodnost petice i přímo vystoupením v senátu

ekonomem R. Novotným, zástupcem 31.000 petentů

předseda představenstva městské vodárny Přerov

Absurditu tvrzení, že petice je nedůvodná, protože je prý vše vyřešeno, potvrdil i senátor Goláň z ODS

.. musím říct, že ze všech vystoupení předešlých tady zaznělo, že to není žádný problém. Já se touto problematikou zabývám více než 5 let a je to velký problém. Mám k tomu množství posudků, rozsudků soudů, nález Ústavního soudu a ekonomické rozbory. Máme problém ve Zlínském kraji, na kterém budu demonstrovat, jakým způsobem se vodárenství vyvíjelo po roce 2000. Tento model, který vás asi překvapí, je aplikován i v Prostějově, Olomouci a dalších krajích ČR nebo spíš českého regionu. - Tomáš Goláň

Vak Kroměříž jsme od roku 2002 pomáhali 3x  ubránit před nájezdy koncernů a jejich pomahačů mezi místními politik i přes soudy. Paní Jelínkovou jsem nikdy neviděli u soudu ani na valné hromadě Vak Kroměříž.

Naše reálná spolupráce s bývalou starostkou p. Hebnarovou (ČSSD) vedla k ubránění prodeje vody v rukou měst. Není nám známo, že by paní Jelínková, kdykoliv podala např. žalobu na obranu Vaku Kroměříž.

NAŠE VÝSLEDKY V KROMĚŘÍŽI

Najdete proslovu její kolegyně Vítková (KDU), jediné slovo o protiprávních tunelech vodáren, které jsme ji doložili s tím, že je vlády, politici ani ministerstva neřeší? Ne? Proč?

Odebírejte a šiřte, co vás zaujme, i tím pomáháte nápravě

Místopředsedkyně KDU-ČSL Šárka Jelínková nechce být ve vládě.

Pohodový post v senátu ano, ale reálnou odpovědnost ve vládě, to ne? Lidovečtí kandidáti na ministry couvli.  Místopředsedkyně KDU-ČSL Šárka Jelínková nechce být ve vládě. Oznámila, že dá přednost rodině. Spojována byla s postem ministryně práce a sociálních věcí. Ve vládě nebude ani další místopředseda strany Petr Hladík, o němž se spekulovalo v souvislosti s ministerstvem životního prostředí.

Post v senátu CHCE, ale odpovědnost ve vládě NEČT 24

Požádali jsme ji, aby doložila důkazy, na základě kterých tvrdí, že vše je vyřešeno a petice je nedůvodná. Neodpovídá.

BEZ REAKCE

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby občanům, protože jako jediní vše kolem vody platí.

SOUHLASÍTE? PAK SE PŘIDEJTE.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Paní Jelínková je z KDU, která byla po roce 1990 ve vládách prakticky se všemi. S ODS, ČSSD, ANO, US, ODA, ZELENÝMI. V době totality, v letech 1948–1989, byla součástí Národní fronty s komunisty.

KDU a její působení ve vládách a na ministerstvech

KDU

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT, CO A JAK POLITICI DĚLAJÍ A JAK O NÁS HLASUJÍ? PAK INFORMOVÁNÍ PODPOŘTE. DĚKUJEME.

Podpořit nás můžete převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo rychlou QR platbou

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬