Josef Klement za KDU

senator - mandát: 10.10.2020 - 10.10.2026

HLASOVAL PROTI 👎:

Vyšetření protiprávního ovládnutí prodeje naší vody cizími korporacemi a proti zacyklení peněz občanů ve vodárenství 

Pan Klement dne 1.7.2021 na jednání senátu byl PRO ZAMÍTNUTÍ PETICE. Prý je NEDŮVODNÁ, neboť vše je prý již vyřešeno. COŽ NENÍ.

Jeho neznalost o tom, co se kolem vody páchá, jsme předem eliminovali. Doručili jsme mu důkazy i rozsudky. Potvrzují, že zásadní věci kolem vody nejsou řešeny. Přesto hlasoval proti nápravě, prý je vše vyřešeno. VÍ, ŽE NENÍ.

Pan Klement nikdy nereagoval na důkazy a rozsudky obsažené v 1. díle publikace Voda je život. Chápete, proč? My ne.

BEZ REAKCE

PUBLIKACE VODA JE ŽIVOTFakta, data, rozsudky, srovnání, čísla

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Absurditu tvrzení, že vše je vyřešeno, potvrdil i senátor Goláň ODS

Předané informace reaguje, naše rozsudky zná a Rozbor ústavní pasti jsme osobně probrali a máme na past stejný názor.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

Vyhráli jsme soudy prokazují protiprávní instalaci koncernu do pozice subjetku ovládajícího prodej a peněžní toky z vody př. Zlín. Doložili jsme mu to.

  • 19.5.2021 Materiál pro senátory jsme připravovali 4 měsíce a jde o "vycuc" dvacetileté zkušenosti s obranou vody a vodáren od víc než 10 lidi.  Cca 20 dnů poté, co ho obdrželi, přichází informace, že petiční výbor končí šetření petice.
  • Na prostudování 90 stránkového materiálu s odkazy na důkazy a rozsudky v počtu cca dalších 400 stran a ověření pravdivosti obsahu stačilo p. Rabasovi pouhých cca 20 dnů?

SOUDŮM TRVALO POCHOPIT, CO SE DĚJE LÉTA A SENÁTOŘI TO POCHOPILI ZA 20 DNŮ? TO ASI NE, ŽE?

Žádný politik v senátu ani ve sněmovně nemůže tvrdit, že neví, co se páchá  kolem tunelů městských vodáren a protiprávních instalacích koncernů do pozic osob ovládajících monopol prodeje vody a peněžní toky a zisk z vody v ČR.

Jak hlasovali jednotliví senátoři?

PRO návrh p. Vítkové z KDU, odmítnout petici, protože je prý vše již vyřešeno - hlasovalo 51 senátorů - převážně ze stran odpovědných za tunely vodáren  - ODS - KDU - STAN - TOP 09, ale i např. ze strany zelených

Pan Klement věděl, že dostal 1. díl důkazů a budou následovat další. Další důkazy odmítl, prý není účelem výboru se vracet k petici, ale ukončit šetření petice!!

Senátor Drahoš: To, že vám váš petiční výbor poslal materiály, to je naprosto v pořádku. Vy jste ještě řekl, že dostaneme ještě něco. Nic méně naším úkolem je ukončit šetření petice. ... Není účelem tohoto slyšení vracet se zpátky k materiálům a k petici! ... E-maily jsme dostali všichni a myslím si, že je většina z nás bez přečtení mazala. 


  • 2.6.2021 Jednání petičního výboru, bylo v programu výboru petici vyhrazeno 10 minut! a na jednání nesměli vystoupit zástupci petentů.
  • Paní Vítková KDU tvrdila, že petice je nedůvodná, prý je již vše vyřešeno nebo se řeší. Což je nesmysl.
  • Zápis z jednání výboru nedopovídá průběhu jednání. Petenti požádali doplnění zásadních skutečností, do zápisu, aby byl pravdivý.
  • Formální zápis bez faktů  ZDE.  V zápise není uvedeno, jak senátoři jednali o petici:
  • Pan Chaloupek - se na jednání obrátil na zástupce petentů, ale nechtěl informace o pro lidi špatném ústavním zákoně nebo o tunelování vodáren apod. Zajímal se, proč se ho občané ptají na názor k obsahu 1. dílu publikace. ZDE

"Prosím vás, mě by strašně zajímalo, kdo organizuje posílání e-mailů? Já jsem dostal desítky e-mailů s žádostí, abych odpověděl na dotazy, a jsou to e-maily, které si jsou podobné - jmenují se voda je život nebo drahá voda. Je to něco tak obtěžujícího. Já jsem ani na jeden neodpověděl... Já vám to klidně můžu přečíst:

Co si myslíte o důkazech, které vám byly k "VODĚ" doručeny v 1. díle publikace, kterou vám zaslala nadace PRAVDA O VODĚ? Ověřili jste si jejich pravdivost?

  • Jste ochotni podepsat petici VODA JE ŽIVOT?
  • Pomůžete prosadit její realizaci?

Výbor odhlasoval, že zástupce může na jednání vystoupit a ten odpověděl:

radek-novotny

"Náš cíl je dostat k vám informace, abyste rozhodovali se znalostí věci. Proto jsme přibližně 3 týdny dozadu poslali každému senátorovi poštou materiály, které jsme připravovali cca 4 měsíce. Je to souhrn dvacetileté zkušenosti s obranou vody v České republice. Je to názor cca 12 lidí, kteří ví, co se tady kolem vody děje, plus ekonomika, rozsudky, jak se chová ministerstvo zemědělství, včetně důkazů.

Poskytli jsme vám informace... díky tomu, že se lidé složili. Příprava 1. dílu informací, který již máte, včetně zaslání, jsou náklad řádově 100.000 Kč a 2. díl, který vám dojde do cca tří týdnů, dalších 100.000 Kč. Lidé se poskládali a my jsme je informovali, že podklady byly doručeny 350 lidem, kteří sedí na klíčových postech ČR, kde o vodě rozhodují. 

Protože se ptali na vaše stanoviska, tak jsme je vyzvali, že pokud chtějí informace od senátorů, tak se musí ptát jich a ne nás, protože vaše osobní názor neznáme a nejsme oprávnění za vás mluvit. My jsme vám materiály přes e-maily neposílali, chtěli jsme, abyste je dostali fyzicky.

P. Klement byl informován o tom, co se kolem vody a vodáren páchá i v médiích.

Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

 

Podivné odpovědi pana Klementa na otázky občanů

Pan M. Výleta, požádal senátory o jejich názor na námi zaslané informace a rozsudky k vodě. Senátoři odmítli odpovědět. Jedinou odpověď, kterou dostal, byla od pana Klementa, kterou zcela pominula to, oč byl pan senátor žádán, resp. to, na co byl p. Klement tázán. Šlo o lidoveckou předvolební agitaci, kde bylo presentováno,  jak problém kolem české vody údajně strana KDU řeší. Její návrh úpravy ústavy vláda prohlásila za "nekvalitní", již v článku rozebráno není.

Pan Výleta nám odpovědi zaslal a souhlasil, aby byly zveřejněny.

 

Pan M. Výleta, proto požádal p. Klementa znovu o jejich názor na námi zaslané informace a rozsudky k vodě. Senátor odmítl odpovědět.

Pan M. Výleta, požádal o jejich názory na námi zaslané informace a rozsudky k vodě i všechny ostatní senátory z petičního výboru senátu. Senátoři odmítli odpovědět.

Požádali jsme p. Klementa o důkazy na základě, kterých tvrdí, že petice není důvodná. Neodpovídá.

Kdy byly uhrazeny miliardové škody? Od kdy a jak regiony čerpají dotace z EU?  Kdy byly ukončeny tunely vodáren?

DOLOŽTE, ŽE JE SPRÁVA VODY NASTAVENA V ZÁJMU OBČANŮ

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT, CO A JAK POLITICI DĚLAJÍ A JAK SE CHOVAJÍ? PAK INFORMOVÁNÍ PODPOŘTE. DĚKUJEME.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬