Koho volit do senátu ve Zlíně? P. Bláhovou nebo p. Goláně?

Vítězem prvního kola voleb se stala krajská radní Michaela Blahová za KDU-ČSL. Jejím soupeřem do druhého kola, jenž se uskuteční již příští týden, bude Tomáš Goláň za uskupení SENÁTOR 21.

Šance obou kandidátů v druhém kole jsou vyrovnané jen do doby, než se podíváte na téma VODA a na protiprávní jednání člena KDU při vyvedení monopolu vody do rukou koncenru.

Za protiprávní jednání, kdy lidé platí stamiliónové zisky z vody a ty byly vyvedeny na koncern, okresní vodárna Zlín byla zbavena pozice oprávněného žadatele o dotaze z EU (další stamilión) a z Vak Zlín se stala trafika pro lidi, kteří protiprávní stav drží v chodu, nese odpovědnost KDU-ČSL- ČSSD A ODS. Jednou z hlavních postav KDU kolem tohoto komplotu je zástupce KDU-ČSL – p.Soldán.

Paní Bláhová jako člověk odpovědnost za KDU sice nenese, ale rozhodně je na místě předem znát její názor na VODU, aby nebyl zvolen druhý Soldán.

Pan Goláň je odborník na ekonomiku – daňový poradce. Jeho názor na vodu je veřejně publikován.

Oba kandidáty jsme vyzvali k odpovědi na stejné otázky:

Dobrý den, máme na vás dvě otázky.
1) Kdo má mít v České republice v rukou vodu – vodárenskou infrastrukturu – prodej vody a zisky z ní, vodárny měst/státu nebo vodárny koncernů?
2) Jste ochotný/ochotná podepsat petici VODA JE ŽIVOT?

podpořte nás

Poskytování neznámých, často utajovaných nebo nedostupných informací, je jednou z našich hlavních činností

Každá částka pomáhá 🙂

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

 

NFPoV: Informovanost pomáhá občanům ve volbách

 

Podobné články