NFPOV: Voda, koho volit, kdo hájí zájmy občanů a kdo zájmy soukromých firem?

Koho volit?

NFPOV má jako jeden ze svých cílů zajistit lidem informace, aby věděli koho volit. O tom, kdo prodává vodu lidem rozhodnují politici a proto je třeba znát předem jejich názor. Nebudeme překvapeni, že dělají zcela něco jiného než jsme očekávali, protože když se nám odpověď ještě před volbami nebude líbit – nebudeme volit.

Aby to bylo jasné, vytvořili jsem pro „VODU“  jen jednu základní otázku. Je dobré znát před volbami na ni odpověď každého politika, který usiluje o váš hlas a podle odpovědi a toho, co je váš názor – volit/nevolit.

Otázka zní:

Kdo má mít v České republice v rukou

VODU – VODÁRENSKOU INFRASTRUKTURU – DODÁVKU VODY A ZISKY Z NÍ

vodárny měst/státu nebo vodárny koncernů?

Na tuto otázku jsou možné jen dvě odpovědi:

soukromé vodárny nebo městské vodárny.

Kandidáti, kteří se nevyjádří? Jsou NEVOLITELNÍ

Dát někomu mandát a nevědět, koho zájmy hájí v tak zásadní otázce jako je VODA, je ekonomická sebevražda a minulých 20 let je toho důkazem.

Volič by měl zbystřit prakticky vždy, když slyší odpovědi typu: To je složité téma a ta otázka má více úhlů pohledů apod., prostě NEVYJÁDŘENÍ se. Když jde o hlasování, pak právě tito lidé často najednou hlasují jako jeden muž – PRO – vyvedení monopolu vody do správy soukromých firem.

Obecnou frází nejdříve o(h)loupí voliče a pak je při hlasování oloupí. Je často předem dané, že dodrží stranickou stádnost (nezajímá se) anebo plní úkol místního oligarchy, který si ho do této pozice zaplacenou kampaní nanominoval (je zkorumpovaný).

 

podpořte nás

Poskytování neznámých, často utajovaných nebo nedostupných informací, je jednou z našich hlavních činností

Každá částka pomáhá 🙂

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

 

https://pravdaovode.cz/novinky/nfpov-informovanost-a-volby/

Podobné články