Anonymní web pravdaovotnem.com vlastní Robertek … a chce mi ho prodat

V roce 2017 spustili zoufalí Hadi v oblecích nebo na radnicích pokus mne očernit před starosty Zlínského regionu,  když v Dominikánské republice zřídili anonymní web www.pravdaonovotnem.com, na kterém pomluvili mne a všechny, kteří léta bráníme okresní vodárnu Zlín před tunelováním.

Web spustili v den, kdy probíhalo jednání starostů měst a obcí Zlínského okresu k situaci ve Vak Zlín a to poté, co jsem vyhrál po 15 letech pravomocně soud o neplatnost valných hromad vytunelované okresní vodárny Vak Zlín a to kompotem prováděným od roku 2002.

Soudy potvrdili pravdivost toho, co léta říkám. Potvrdil, že organizovaná skupina fyz. a právnických osob ve které působili Hadi na radnici z města Zlín a Vaku Zlín protiprávně vyvedla monopol vody, zisky z vody a správu vody z Vak Zlín na zahraniční koncern.

Starostové při zahájení jednání dostali do telefonů a na obecní e-maily tento odkaz informaci. O tom, že tento haterský útok měl přesně opačný efekt než anti-politici čekali, svědčí to, že velká část z nich mi to s vlastním komentářem poslala hned na vědomí 🙂

Podal jsem trestní oznámení a za cca 10 dnů byl web okamžitě vypnut, aby policie nevypátrala o koho jde , což tak těžké uhádnout není.

Policie zatím „ANONYMA“ nevypátrala, který se snažil o(h)loupit zastupitele Zlínského okresu, aby vodu neřešili a peníze od lidí za vodu dál tekly do ciziny. Člověk, který je informován o praktikách Hadů na radnicích chápe, kdo za tímto stojí, ale ne všichni lidé informace mají (a zastupitelé se co 4 roky mění). Právě na to se zde sází, že paní kolaborující konšelé?

Dnes jsem z Dominikánské republiky dostal do e-mailu další perličku

„Robertkovu“ nabídku na odkoupení domény, na které tento anonymní web www.pravdaonovotnem.com jel. Beru to jako úsměvné a trapné. Vidíte nějaký důvod, proč od kupovat „cizí kupu hnoje“? Robertkovi jsem to sdělil a navrhl jsem mu, aby:

  •  podepsal petici VODA JE ŽIVOT
  • výtěžek z prodeje „hnoje“ daroval Nadačnímu fondu PRAVDA O VODĚ s tím, že nevěřím, že se mu podaří prodat.

Považuji za vhodné, aby lidé věděli, že Radek Novotný, PRAVDA O VODĚ a nyní Nadační fond PRAVDA O VODĚ  Hadům v oblecích a na radnicích vadí a zkouší vše možné, aby nás  pošpinili nebo zastrašili či koupili (za web www.pravdaovode.cz, jsem dostal nabídku 49 mil.Kč s tím, že se nic nezmění a zůstanu jeho tváří – odmítla jsem a bojuji o GRANT 20.000 Kč, abych měl zdroje na šíření petice VODA JE ŽIVOT – uvádějící problém vody do Parlamentu 🙂 ).

Tady je má odpověď „Robertkovi“:

 

podpořte nás

Každá částka pomáhá 🙂

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Upřednostňujeme menší pravidelné příspěvky (100-300 Kč), před větším jednorázovým, protože se tím udržuje pozornost dárců k dění kolem vody :-).

Anonymní web v Dominikánské republice o “Novotném”

 

Podobné články