Anonymní web v Dominikánské republice o „Novotném“ doporučuji přečíst

Informace zveřejněné anonymem na stránce www.pravdaonovotnem.com hodnotím takto:

Koncernofilové a pachtelé závažné hrospodářské trestné činnosti v řadě vodáren, na které se léta na úkor lidí a ČR obohacují mají obrovský strach z PRAVDY a z toho, že jejich levárna praskne a ponesou za to, co páchají odpovědnost. Proto se snaží zabránit tomu, aby lidé měli informace a lumpárnu pochopili. Anonymní kydání vlastního hnoje je jedna z metod, kterou zoufalci používají a už to, že se schovávaí za anonym v Dominikánské republice – v podstatě vypovídá o těchto koncernofilech vše.

Čemu slouží anonymní trestný čin pomluvy? K zrušení tunelů městských vodáren a odtoku zisků z vody do zahraničí a k vrácení vody do rukou obcí nebo k útoku na lidi, kteří o toto léta usilují? Komu to nevyhovuje?

 • Jen idiot nebo neznalý člověk věří, že by koncern nebo jeho „právníci“ nešli hned na policii ohlásit jakoukoli mou korupční nabídku a čekali by dva roky, než by s tím šli na policii.
 • Proč místo mého „zatčení při činu“ v roce 2003, „někdo“ v roce 2003 platil gangsterské útoky na mne a mnou rodinu a riskoval, že policie odhalí, kdo toto financuje?
 • Proč Veoliameni šli na policii až v roce 2005? Byli dva roky v komatu?
  zapalené auto 5
 • Anonymní web www.pravdaonovotnem.com, stejně jako zapálení auta, fyzické napadení, vyhrožování mi i mé rodině či různé hanopisy jsou důkazem, že při obraně vody přes PRAVDU O VODĚ jdu správnou cestou.
 • Oni se PRAVDY O VODĚ bojí, tak ji zkouší zašlapat nebo pošpinit. Lži a polopravdy o mne, i lidech, kteří se mnou vodu v ČR brání, mají odvést pozornost od kolonizace ČR.
 • Údajné „kompromitující“ video je rozhovor se mnou?  Ptám se: Jaký měl snímek hodnotu pro vyšetřování? Žádnou!
 • Jak to, že ve videu nejsem, jde přece o web www.pravdaonovotnem.com. Je to sestříhaná inscenace, kde „herci“ vyslovují mé jméno? Proč spojitost se mnou musí vytvářet titulky? Kdo jsou a kdo platil herce na videu? Koncern a jeho posluhovači nebo investigativní reportéři z pořadu REPORTÉŘI ČT?
 • Obvinění je ROZSUDEK? Žádný soud nezačal? Pánové z Veolie vykonstruovali kauzu. Dostali ji do novin? Jak skončila? Všude články o obvinění a kde je ROZSUDEK. Nikde?
 • Protiprávní obvinění bylo zrušeno za pouhých 19 dnů?  Křivé obvinění státní zástupce ihned jako protiprávní zrušil? Proč o tom anonymní web neinformuje?

Už chápete, proč se Hadi v oblecích schovali za anonymní web v cizině

zrušení stíhání jako nezákonného aktu

Léta dělám vše, aby byly koncerny odsunuty od české vody a z České republiky, jako kdysi armáda SSSR.

Jsem přesvědčen, že toto je pro lidi žijící v ČR to nejlepší řešení.

„VODA JE ŽIVOT A NÁŠ ŽIVOT ANI ŽIVOTY NAŠICH DĚTÍ DO RUKOU ZAHRANIČNÍCH KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ.“

Radek Novotný

Ing. Radek Novotný

Blíží se doba vracení vody zpět do rukou měst a obcí a s tím přichází doba náhrad stamiliónových škod a vyvození odpovědnosti pachatelů, čehož se evidentně pachatelé bojí a tento anonymní web je toho dalším důkazem.

 

Podařilo se zjistit, že anonymní web má IP adresu Dominikánské republiky.
Admin Email: 4janko2hrasko0@gmail.com
Registry Tech ID: Not Available From Registry
Tech Name: Janko Hrasko
Tech Organization: hraskovice
Tech City: Zagreb

www.pravdaonovotnem.com

lži

 

Odkaz na zahraniční anonymní web je nefunkční.

Nejdříve ho zablokoval správce, když zjistil, že byly uvedeny neplatné údaje při registraci.

ananymní pachatel trestné činnosti

A poté, co jsem podal trestní oznámení a zveřejnil jsem tuto informaci, pachatelé trestného činnosti web ihned stáhli.

server nenalezen

Názor si udělejte vlastní

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Jeden z cílů NFPOV je osvěta lidí přes datovou a investigativní žurnalistiku. Proto poskytujeme informace, o kterých jiní mlčí. Odhaluje, že za placeným „píárem“, protikorupčními kodexy a nadačními fondy koncernů, je často nemravné, protiprávní a korupční jednání a útoky bílých límečků. Informace pomáhají prosadit právo a ubránit vodu a vodárny před nájezdníky.

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

43 komentářů

 1. Vážený pane Novotný, Vaše osobní odhodlání se spolupracovníky vrátit vodohospodářský majetek obcí a měst do jejich majetkového rozhodování a ve prospěch jejich občanů motivuje naše spoluobčany v úsilí vymanit se ze závislosti na obdobném nevýhodném a NEPRŮHLEDNÉM hospodaření pro občany, které nám na Moravě předvádí dobrovolné Svazky VKMO. VÍ o tom své občané i radnice v Jihlavě, Moravských Budějovocích, Černé Hoře i jinde, když se musí domáhat vrácení svoho vodo- majetku ze Svazků složitými soudními procesya žalobami na Svazky.

  V roce 2008 město Kunštát na Moravě s obcí Zbraslavec po vystoupení ze Svazku VKMO Boskovice ten způsob údajného „dobrovolného členstv obcí a měst“na společné hospodaření s vodo-majetkem obcí nazvalo“systémem ekonomockého nevolnictví „, který si na sebe obce a města samy vytvořili, když 23.3. 1993 tento Svazek dobrovolnou dohodou založily. Střídající se Předesnictva po 4- letých komunálních cyklech postupně proti smyslu Zakladatelské smlouvy ze dne 23.3. 1993 postupně měnily pravidla organizačních svazkových stanov tak, že poslední úpravou ze dne 29.6. 2015 bylo vrušeno vlastnictví 50% podílu na zisku, nazvané „PLUSOVOST“ obce z výnosů z provozování z vloženého vodo-majetku obcí na jejich katastru.

  Na štěstí obec Černá Hora účinem ROZHODNUTÍ OBČANŮ V místním referendu konaném při komunálních volbách v říjnu 2014 oznámila ČH vystoupení ze Svazku dne 9.1. 2015 v intenci platných svazkových Stanov od r. 2004

  Nyní od srpna 2015 zastupující advokátní kancelář vede právnickou válku o vydání vodo-majetku obce a nezrušení zápočtu 35 milionů Kč do vzájemného majetkového vypořádání se Svazkem. Kdo sleduje spoces boje města Zlín proti zmíněným „hadům s kravatami“ o jejich peníze a majetek , tak v Jihlavě a vostatních zmíněných obcích to není nepodobné tomu, co nyní u nich probíhá.

  1. Vážený pane Novotný,
   Váš úspěšný bo se spolupracovníky proti „hadům v kravatách“ je inspirujícím příkladem pro občany,obce a měst, jako je Jihlava, Moravské Budějovice, Černá Hora a další, které usilují o vrácení jejich vodomajetku z dobrovolné svazkové správy, která je nehospodárná, neprůhlená se zbytečně vysokou cenou vody.. V roce 2008 po vystoupení ze Svazku VKMO Boskovice tento systém nazvalo město Kunštát na Moravě „ekonomickým nevolnictvím“, které na sebe dne 23.3. 1993 dobrovolně vytvořilo 40 obcí a měst okresu Blansko založením Svazku VKMO se sídlem v Boskovich.dokumenzem nazvaným „Zakladatelská smlouva“.Doufejme, že naší zastupující advokátní kanceláří nebude tak dlouho trvat vydání našeho vodo-majetku Svazkem zpět do vlastnické správy obce.

 2. Pane Novotný, díky za úsilí ,které věnujete boji proti „lupičům“. Moc Vám fandím a díky za posílané informace. Pišlová Liberec( platíme nejvíce za vodu 104 Kč)
  .

  1. Děkuji za Vaši podporu. Severní Čechy? Informace najdete zde – http://pravdaovode.cz/okres-liberecko/

   Za těmi, co tento hanopis vytvořili samozřejmě jsou zájmy pachatelů tunelu okresní vodárny Zlín. Jaké má protiprávní jednání této organizované skupiny osob dopady na občany? Vslatně jaké má dopady na lidi v řadě dalších podobných případů, které byly jako přes kopírák s drobnými úpravami realizovány po celé ČR?
   1) Ve Zlíně léta nejdražší cena vody v kraji, poté, co byl Vak vytunelován: https://pravdaovode.cz/novinky/wp-content/uploads/2017/03/ZLINSKÝ-KRAJ-CENY-VODY-01-04-16-J.jpg
   2) Nemožnost čerpat dotace: https://pravdaovode.cz/novinky/wp-content/uploads/2016/11/dotace-zl-kraj.jpg
   3) Zisky z vody končí místo ve Vaku v zahraničí: https://pravdaovode.cz/novinky/wp-content/uploads/2017/02/zisk-zlin-04-2015.png
   4) Pár „politiků“ spokojeně „mlaská“ a lidé platí jako mourovatí: https://pravdaovode.cz/novinky/wp-content/uploads/2017/01/srovnáni-odměn-vodáren-zl-kraje-2010-2015.jpg

 3. Vážený pane Ing. Novotný
  pozorně sleduji pravdaovode a i když se mě to zatím netýká(bydlím Ústí u Vsetína),tak se Vám moc klaním za velmi prospěšnou práci,kterou odvádíte.
  Můžete mě prosím napsat Váš názor proč není v tomto sektoru konkurence?
  Přeji Vám ve Vaší práci hodně sil a pevné nervy.
  S pozdravem hezkého dne Ivan Navrátil Ústí 83 Vsetín

  1. Jsem toho názoru, že nelze ufinancovat dvě infrastruktury v daném regionu. Jde o síťový regionální monopol, a ten kdo ho ovládá, ten rozhoduje o prioritách. Města mají prioritu obnovy trubek. Koncerny zisky. Politici musí říct pro koho pracují a lidé jim to můhou spočítat u voleb.

 4. Děkuji vám za váš boj o pravdu o vodě. Sleduji vaše stránky už od začátku a stále se nestačím divit, jaká kampaň je proti vám vedena.
  Nejhorší na tom je, jakým způsobem jste zastrašováni vy, vaše rodina a v neposlední řadě vaši spolupracovníci. Propíchnutá pneumatika Mgr. Evě Štauderové je jen začátek psychického teroru, který pokračuje vytlačováním z dálnice ….. . Nenechte se zastrašit vy a ani vaši nejbližší spolupracovníci.
  Obdivuji vás všechny za to jak už 12 let bojujete s dacanama o naši vodu. Rovněž bych si přál, aby šli do vězení všichni ti, kteří stáli za tímto obrovským tunelem. Nikdy nebudu volit ty, kteří toto způsobili a ani ty, kteří stále jednají v zájmu Veolie.

  1. Děkuji za psychickou podporu. Právě proto, že jde o teror se tomu všemu musíme bránit. To, co se děje je novodobá forma kolonialismu, i některé praktiky a způsob ovládnutí či udržení se u moci je podobný a výsledek ekonomický, ten si může posoudit každý sám. http://pravdaovode.cz/co-je-to-provozni-model/

   Ve svobodné společnosti, přece není normální, že někomu propíchával nějaký gauner pneumatiky. Aby se tímto způsobem někdo snažil zabránit, aby se nedostavil na setkání starostů, kde je jasné, že jako právník, který věc x let sleduje a jako zastupitel města Zlín se snažil o nápravu a všechny kolem na to ve vedení města upozorňoval.
   Nevolit darebáky nebo ty co nic nedělají – to je správný krok, ale je třeba jít volit, jinka se navolí mezi sebou.

 5. Pane Novotný jste borec, všichni ví že bojujete za správnou věc. A ti kterých se to týká tak jsou na vás samozřejmě slušně řešeno zlehka naštvaní. I když nevěřím že s něčím takovým dopředu nepočítali. Škoda že u kormidel jsou šmejdi namísto slušných lidí.

 6. Pane Novotný i konik když umíra tak kope.Proto Vám přeji zdraví a vydržte v boji o naši vodu.Děkuji

 7. Velice si Vás pane ing,Novotný vážím, gangsterské metody zlatokopů po roce 1989 a zaslepenost mocí „našich elit“ je smrtonosné spojení pro všechny ostatní.Voda je základ života, a zainteresované firmy to moc dobře vědí!!! Žralok nerad pouští kořist!!! Děkuji Vám za Vaši vytrvalost

 8. Děkuji Vám za Vaší snahu a velké usilí včetně odvahy, že pomáháte naší zemi, aby měla znovu svou vlastní vodu z českých zdrojů a vodáren, které mají a musí patřit lidem této země. Rád bych řekl státu, ale když vidíme, že právě politici řídí tento stát do zkázy, tak nevím nevím … Tak či onak, bez vody není život!

 9. Dobrý den. Obdivuji pana Novotného za jeho statečnost v boji proti gigantům, kteří požírají naše národní bohatství. Bohužel dle naší zkušenosti, léta jsem s kolegy pracoval ve vodohospodářství, nevysávají naše bohatství jenom cizí koncerny. Je smutnou pravdou, že spousta pijavic je z řad našich občanů, rádobypolitiků, pracujících v představenstvech různých VaKů. A tak se občas provalí, že si tyto pijavice rozdělují ohromné sumy za různé koordinace se starosty okolních obcí a podobně. Mám obavy, že pokud se nezmění legislativa, tak voda v rukou obcí nic nevyřeší. Lidé dostanou stále stejně předražený produkt a pijavice na prameni budou stále vysávat naši kapsu!

 10. Dobrý den, pane Novotný, dalo a dá se,bohužel, čekat, že kroky těch, proti kterým je vaše snažení namířeno, budou stále víc zákeřné a nebezpečné, ani bych se nedivila, kdyby si na vás někoho najali. Buďte, prosím, velmi opatrný a ve střehu, jak to vypadá, dostal jste se na kraj finále – věřím že pro nás všechny vítězného finále. Jste velmi statečný a houževnatý člověk a vůbec vám není zatěžko, dělat něco dobrého pro nás pro všechny. Moc vám za to děkuji: Eva Burjánková

 11. Pane Novotný , moc si přeji aby vaše práce co léta děláte pro občany dopadla dle vašich představ jsme s Vámi .Děkuji Vám moc.Alžběta

  1. Také si to přeju. Věřte mi, že moc. Nejsem na to úplně sám, jak vidíte v honopisu, mají strach z čím dál více lidí a čím dál více lidí chápe, co se kolem vody děje. Proto šiřte, sdílejte a TÍM NÁPRAVĚ POMŮŽETE. Za to děkuji vám. Moře a jeho síla se tvoří z jednotlivých kapek – vy jste jednou z nich. 🙂 http://pravdaovode.cz/co-delam-detail/

 12. Obce dostaly akcie od státu zdarma. Vzápětí je prodaly cizincům a měly za to, že dostaly velké množství peněz. Nikdo nemyslel na budoucnost. Nyní se otevírá debata o možnosti odkupu akcií zpět.

 13. Pane inženýre, zdravím Vás a moc děkuji i za ostatní, že jste se dal do boje za pravdu o vodě a s korupcí s tím spojenou ze strany těch, kteří nám vodu za cizí peníze do jejich kapes, odcizili. Tajně a zákeřně. Otevřel jste všem oči a dnes pravda vychází najevo a je to právě díky Vám.

  1. Je třeba, aby lidé věděli, co všechno ovládnutí vody cizinci provází. Podobné útoky na zastupitele, starosty nebo lidi, kteří nesouhlasí s kolonizací ČR jsou v repertoáru a ne každý má sílu a odvahu tomuto čelit, ale řada lidí k tomuto přistupuje stejně jako já. Prostě sebe, svou rodinu a tím vlastn i ostatní lidi brání proti lumpárně. http://pravdaovode.cz/muj-pribeh/hanopisy/ Otevřené oči lidí a pozonost k vodě, to je klíč k nápravě pokřivenéhp systému.

 14. Vážený pane Ing.Novotný.

  Srdečně Vás zdravím. Děkuji Vám za Vaše úsilí a práci na obnově právního vědomí ve společnosti. Na naší společnosti a na obyvatelích světa je pácháno násilí na všech úrovních, protože ti, co vládnou tzv. Západní Civilizaci vládnou prostřednictvím síly a prostřednictvím hromadění financí, a ne prostřednictvím síly myšlenek a síly vědeckého poznání. Ty „nahromaděné“ finance vysáté z podmaněných zemí nemají žádnou cenu, protože jednou z funkcí peněz je to, že mají obíhat a zprostředkovávat výměnu hodnot. Systém řízení světových financí je kvůli tomu ve stavu neříditelné laviny právě kvůli té nahromaděné nefunkční masivní hromadě neobíhajících peněz a peněz typu „fiat money“. Děkuji Vám, pane Ing.Novotný, že jste našel cestu pro únik ze světa chamtivých nadlidí.

 15. Pane inženýre Novotný, děkuji Vám za Vaši práci pro nás občany, obdivuji Vaši pevnou vůli a přeji Vám dobré nervy a sílu k tomu, abyste nátlak Vašich nepřátel ustál. Hodně zdraví!

 16. Dobry den pane Novotny cenim si Vasi prace cena vody vzrostla vseobecne o 1000%. Najhorsi je Veolie tu ani ve Franciin emuseji. Ale nekdo tuto hnusnou smlouvu podepsat ale kdo to byl to by bylo velmi zajimave. Hezky den. Horak.

  1. Pane Novotný, děkuji za filosofickou úvahu o pravdě a lži je to velmi poučné. Já bych chtěl také přispět jednou klasickou písní ,,Pravda a lež“ od Jarka Nohavici, kde je moudrá věta, kterou by se měl řídit každý, kdo bojuje s bezprávím. ,,Jistě že na světě nakonec zvítězí pravda, ale až dokáže to co dokáže lež“ https://www.youtube.com/watch?v=6nMKhuN-Htw

   Někteří pánové ze Zlínské radnice a nejen oni se převlékli za pravdu, hrají na obstrukce a ohánějí se doručením rozsudku a následnou analýzou právníků a jak to bude drahé. Prostě to protahují, protože jsou si vědomi, že prodloužení stávající situace jim hraje do karet.

 17. Dobrý den,
  pravidelně dostávám Vaše zprávy, co se týká nestoudné machinace s našim přírodním životodárným zdrojem – vodou. Mohu Vám za sebe i za lidi, kterým rozesílám Vaše emaily, popřát mnoho úspěchů na Vaší trnité cestě peklem, nenažraných korupčníků, kteří jsou schopni zdanit i vzduch, který dýcháme, jen aby si naplnili svá konta. Musíte vydržet a smířit se s negativními ohlasy, jde jim přece o miliony, o které se je snažíte připravit. Rozhodně, Vás většina obyčejných obyvatel ČR bude v tomto boji i nadále a ze všech sil, podporovat . Sice pouze v rozesílání Vašich emailových zpráv, hlavně vydržte, většina národa, stojí na Vaší straně! Děkuji za všechny obyvatele této zkorumpované země. Křemečková

 18. Pane Novotný, sleduji Vaši snahu a statečnost v boji za tuto kauzu. Vydržte prosím. Moc děkuji.

  1. Paní Mišková, toto mne rozhodně nerozhází. Já to od nich považuji za ukázku obrovského strachu a zbabělosti. Samozřejmě, že to každý může hodnotit dle svých zkušeností, ale alespoň více lidí pochopí, že toto je další důvod, proč voda má být výhradě v rukou státu. Když se KUBA, ANČE A HAJNEJ NECHAJÍ koupit Trautenberkem, tak se jim nelíbí, že se na to přišlo? https://youtu.be/4Fesi9ow7V4

 19. Věřím, že se Vám a nám všem podaří získat zpět ukradenou vodu.Z historie plyne, že po boji se vždy vláda věcí lidu k němu samotnému navrátí. Vám pane Novotný a všem, kteří se o to přičinili patří velký dík.

  1. Věřím tomu také a dělám proto od samého počátku co je v mých silách. Nic důležitějšího než voda není, pokud pominu lásku. Není důvod se nechat okrádat, není důvod, aby ČR byla díky Hadům na radnicích a Hadům v oblecích kolonií. Tento boj musíme vybojovat a to, že se to darebákům nelíbí je vlastně důkaz, že se nám daří ho vyhrávat, stejně jako Francouzům, kteří s ním začali v roce 2010 https://pravdaovode.cz/novinky/voda-vydelava-cizincum/ a uažívali podobné peripetie.

 20. Každý z nás si musí obrázek udělat sám, kde je pravda. Platím za vodu více, jak jsem platila před prodejem a je to rok od roku dražší. Máme právní stát a tak by si pánové měli uvědomit, že i pro ně platí právo. Měli by se k tomu postavit jako zodpovědní hospodáři a ne jako hokynáři, kteří jsou moudřejší jako vzdělaní soudci a naše tak pokřivené právo, ze kterého si každý viník vezme jen odvolací řízení… Jsem ráda, že jsem Vás poznala osobně na Vašich seminářích u nás ve Zlíně.

Podobné články