Kdo rozhodl o tom, že předat hospodaření s vodou do rukou koncernů je dobrý nápad?

Kdo je odpovědný za to, že nám vodu prodávají cizinci?

Investujeme. Vykopeme studny, uložíme trubky, které nám domů přivedou čistou vodu! Je to logické, vodu přece potřebujeme všichni.

Absolutně nelogické je, že až všechno zafinancujeme a zprovozníme, pak mezi studnu a vodu postavím "koncern", který nám z naší studny prodává vodu! Díky tomu platíme veškeré náklady i investice a navíc nově zisky cizinců, kteří investovat nemusí.

Proč se toto děje?

Protože část politiků pracuje pro koncerny a my se nemravnému a často protiprávnímu jednání anti-politiků nebráníme. Vodě nevěnujeme pozornost a volíme lidi, kteří umožňují drancování našich peněženek i veřejných rozpočtů.

Takto popisuje realizaci vyvedení zisků z vody v Praze bývalý poslanec ČR

Před 16 lety jsem se proto obrátil na soudy a začal sebe, svou rodinu, vodárny a vodu bránit také přes informování, poradenství a obranu vodáren s rozumnými politiky.

Každý, kdo chce pomoct s obranou vody, může tím, že si přečte cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ a pokud s nimi bude souznít, tak ho podpoří. Jeho hlavním cíl je vrátit vodu a hospodaření s ní, zpět do rukou samospráv a odsun koncernů od české vody.

Prioritou hospodaření s vodou musí být přístup lidí k pitné vodě, právo lidí na hygienu, ochrana životního prostředí, obnova a rozvoj vodárenské infrastruktury a rozumná cena vody a ne miliardy v cizině na účtech soukromých firem.

Podepište Petici "VODA JE ŽIVOT"Požadujeme vrátit vodu zpět do rukou měst/státu

Bez leteckého průmyslu se země může obejít. Bez vody nikoliv.

Oded Distel

Jak souvisí cena vody a zisky koncernů?

Názory soudců

Rozhovor PoV pro CZECH INDUSTRY

privacy Analýza popisuje i způsoby, jakými byla voda předána do rukou koncenrů

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

DÁVÁ VÁM NÁŠ BOJ ZA VODU SMYSL?! PODPOŘTE NÁS

Převodem na transparentní účet u ČSOB:

966665/0300

nebo