VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ
PROTO BRÁNÍM SEBE A SVOU RODINU, KDYŽ BOJUJI ZA VRÁCENÍ VODY DO RUKOU MĚST DO PODOBY VEŘEJNÉ SLUŽBY

PRAVDA znemožňuje LŽI ovládat vodu

Začněte sledovat, kde končí zisky z vodného a stočného a pochopíte, co se na účet občanů ČR páchá

LEŽ se nikdy nestane PRAVDOU

Ti, kteří se hrnou do ČR s cílem dolovat zisky z vody mají problém, protože to co se nastavilo pod falešným heslem "přichází strategický investor", je obrovská LEŽ. Proto, aby se to lidé nedozvěděli financují darebáci gangsterské útoky, mediání kampaně, vyhrožování, křivá obvinění, sledování, haterské útoky a snaží se PRAVDU umlčet.

 • 1. V roce 2002 jsem zaslal ministrům informace o protiprávním skupování vodáren pro koncerny. Zapálili mi u domu auto.
 • 2. V roce 2003 jsem předal Komisi ministerstev rozbor.Dokládal, že údajní strategičtí investoři - koncerny - peníze do vodárenství nepřinášejí, ale přichází si pro zisky. Přišel fyzický útok na mě a mou ženu, po kterém jsem skončil v nemocnici.
 • 3. Dva týdny poté, co mi sundali sádru, přišlo vyhrožování. Cizí muž mi na parkovišti popsal, kde vozí má žena děti, a otcovským tónem mi radil, abych se stáhl z Komise.
 • 4. Po valné hromadě Vaku Zlín 30.4.2004 mi při odchodu "právník" zastoupil cestu a vyhrožoval, že zase budu chodit do práce pěšky.
 • 5. V roce 2005, dva roky poté, co jsem působil v Komisi, přišlo dokonce křivé obvinění. "Právníci" koncernu Veolie tvrdili, že jsem jim v roce 2003 nabízel, že Komise půjde koncernům na ruku. Protiprávní obvinění bylo zrušeno za pouhých 19 dnů, kdy státní zástupce komplot odhalil. Jen idiot, by věřil tomu, že by koncern čekal dva roky než by šel na policii, kdyby byla pravda to, co pánové policii tvrdili.
 • 6. "Novinář" mě líčí jako škodiče a korupčníka. "Hadi na radnici" dají na židle akcionářům na valné hromadě vodárny místo doložení, že smlouvy s koncern povedou k drahé vodě a ztrátě dotací.
 • 7. Vedení tunelovaného Vaku Zlín mi vyhrožovalo trestním oznámením, pokud nepřestanu informovat o dění ve Vaku Zlín. Vyzval jsem je: Konejte, trestní oznámení podejte... Nepodali.
 • 8. Dnes GŘ Veolie, p. Bernard, původně ředitel vytunelované vodárny Zlín, který předkládal starostům k odsouhlasení smlouvy s Veolií, na mne poslal hanopisy Radě české televize a Radě pro rozhlasové vysílání. Zapomněl v něm sdělit, že křivé obvinění, který popisuje, státní zástupce za 19 dnů jako proiprávní zrušil a naopak soud se o jeho kooperaci s Veoliíí rozhodl takto - "Není obvyklé, aby generální ředitel a místopředseda představenstva vodárny, jako osoba pečující o majetek společnosti s péčí řádného hospodáře, mající s ohledem na výsledek voleb obecnou autoritu, přesvědčoval členy zastupitelstva akcionáře o potřebnosti prodeje části jím řízeného podniku za situace, kdy takové řešení členové zastupitelstva akcionáře dříve odmítli.
 • 9. Rok 2017. Je vydán pravomocný rozsudek v kauze Vak Zlín. Dokládá, že léta říkám pravdu o protiprávním tunelu vodárny.
 • 10. 2017 VEOLIE a MOVO na mne podávají žalobu, pro údajné poškození "dobrého" jména. Oběma těmto firmám šéfuje p. Bernard, člověk, který asistoval protiprávnímu vyvedení zisků z vody z Vaku Zlín na Veolii, což soudy potvrdily.

Předal jsem ministerstvům analýzu vodáren a gangsteři mi zapálili auto a garáž

V prosinci 2002 jsem Ministerstvu zemědělství, financí a vnitra doložil Analýzu, že koncernoví naháněči skupují protiprávně městské vodárny

Hadům v oblecích toto někdo z ministerstva sdělil a ti si zaplatili gangsterský útok, protože jim nevyhovovalo, že se politici dozvídají PRAVDU. V lednu 2003 mi u domu shořelo auto a garáž.

Předal jsem meziresortní Komisi rozbor, jak koncerny obchází stanovy a skrytě ovládají české vodárny

V roce 2003 jsem doložil, jak Trojské koně z řad politiků, o(h)lupují a manipulují zastupiteli, aby dostaly monopol vody do rukou koncernů.

Někdo zaplatil dva borce, kteří mne zmlátili u domu. Skončil jsem v nemocnici s otřesem mozku, zlomenou rukou a ...

Následně mi bylo vyhrožováno, že pokud se z komise nestáhnu, pak se napadení bude týkat mé rodiny. Proto jsem na účast v Komisi rezignoval. Předtím jsem ovšem doložil, že Mze nehájí zájmy státu, ale koncernů.

Mé křivé obvinění organizované "advokáty" koncernu skončilo pro koncern fiaskem za pouhých 19 dnů. Ale proběhla mediální kampaň, kt. mne měla pošpinit.

Jen hodně hloupý člověk "věří", že by Veolie čekala dva roky než by ohlásila policii, že ji nabízím ovlivnění Komise a požaduji za to peníze.

The prosecuting prosecutor has canceled my absurd allegations and revealed the strange courtesy and zeal of the police.

The same thing was done the second time, when the gentlemen even produced a video in which the gangster outfit and the lawyer, who had my name in my mouth. It was not difficult for the police to find out if money flowed from PENTA or from me.

In 2003, this lawyer invited me to meet with Penta, who might be a competitor of the group. I urged her to present her intentions to the Commission, which I announced to the Commission. I have rejected other offers with them. Everything they wanted to say to the Commission.

Then the attorney said he would not cooperate with me because he works for PENTU and she does not want it, and my physical assault with two attackers has come.

The perpetrators and those who funded the police did not find it, but the connection with the water was obvious, because I was subsequently threatened with another attack, this time my family, if I did not get out of the Commission. Which is why I resigned from my membership in the Commission.

The 2010 Gorilla Case revealed the connection between PENTA and Veolie. What does it mean for humans and waterworks, T. Nicholson described in the book of Gorilla.

Kniha T. Nicholsna - Gorila vysvětluje mnohé

 • icon
  GORILA: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kauza_Gorila

  Kauza Gorila je slovenský politický skandál s krycím názvem Gorila.
  Dokument popisuje podrobnosti údajných rozhovorů mezi spolumajitelem Penta Investments Jaroslavem Haščákem a předními politiky v letech 2005 a 2006. Spis SIS popisuje detaily o provizích a úplatcích.
  Ve spisu jsou tvrzení týkající se financování politických stran Smer-SD, SDKÚ, KDH, SMK.

Na základě mých důkazů soudce došel k těmto závěrům

NÁLEZ ÚSTAVNÍHO SOUDU ČR

Ústavní soud potvrzuje můj názor o protiprávním jednání soudců nejvyššího soudu a potvrzuje komplot politiků v kauze vodárny Zlín

Veolie na mne a na řadu dalších lidí, starostů, na novináře, zastupitele podává žaloby

Nic podobného nemusíme v ČR řešit, pokud koncerny u našich studní nebudou 🙂

Proto jsem založil Nadační fond PRAVDA O VODĚ, jehož cílem je vrátit vodu do rukou měst/státu, jako veřejnou službu a ne zdroj dolování zisků

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

DÁVÁ VÁM OBRANA VODY SMYSL?! PODPOŘTE JI

Můžete nás podpořit převodem na transparentní účet u ČSOB:

966665/0300

nebo