Proč se věnuji vodě a bráním sebe i svou rodinu?

"Voda je život a můj život, ani život mých dětí do rukou koncernů ani překupníků rozhodně nepatří." 

Chcete-li znát pravdu, pak sledujte tok peněz z vody v ČR

LEŽ se nikdy nestane PRAVDOU

Ti, kteří se hrnou do ČR s cílem dolovat zisky z vody mají problém, protože to co se nastavilo pod falešným heslem "přichází strategický investor", je obrovská LEŽ. Proto, aby se to lidé nedozvěděděli financují darebáci gangsterské útoky, mediání kampaně, vyhrožování, křivá obvinění, sledování, haterské útoky a snaží se PRAVDU umlčet.

Šířím PRAVDU a tím LŽI znemožňuji ovládat vodu

 • 1. V roce 2002 jsem zaslal ministrům informace o protiprávním skupování vodáren pro koncerny. Zapálili mi u domu auto.
 • 2. V roce 2003 jsem předal Komisi ministerstev rozbor.Dokládal, že údajní strategičtí investoři - koncerny - peníze do vodárenství nepřinášejí, ale přichází si pro zisky. Přišel fyzický útok na mě a mou ženu, po kterém jsem skončil v nemocnici.
 • 3. Dva týdny poté, co mi sundali sádru, přišlo vyhrožování. Cizí muž mi na parkovišti popsal, kde vozí má žena děti, a otcovským tónem mi radil, abych se stáhl z Komise.
 • 4. Po valné hromadě Vaku Zlín 30.4.2004 mi při odchodu "právník" zastoupil cestu a vyhrožoval, že zase budu chodit do práce pěšky.
 • 5. V roce 2005, dva roky poté, co jsem působil v Komisi, přišlo dokonce křivé obvinění. "Právníci" koncernu Veolie tvrdili, že jsem jim v roce 2003 nabízel, že Komise půjde koncernům na ruku. Protiprávní obvinění bylo zrušeno za pouhých 19 dnů, kdy státní zástupce komplot odhalil. Jen idiot, by věřil tomu, že by koncern čekal dva roky než by šel na policii, kdyby byla pravda to, co pánové policii tvrdili.
 • 6. "Novinář" mě líčí jako škodiče a korupčníka. "Hadi na radnici" dají na židle akcionářům na valné hromadě vodárny místo doložení, že smlouvy s koncern povedou k drahé vodě a ztrátě dotací.
 • 7. Vedení tunelovaného Vaku Zlín mi vyhrožovalo trestním oznámením, pokud nepřestanu informovat o dění ve Vaku Zlín. Vyzval jsem je: Konejte, trestní oznámení podejte... Nepodali.
 • 8. Dnes GŘ Veolie, p. Bernard, původně ředitel léta tunelované vodárny Zlín, který předkládal starostům k odsouhlasení smlouvy s Veolií, poslal na mne hanopisy Radě české televize a Radě pro rozhlasové vysílání. Zapomněl jim ovšem sdělit, že protiprávní komplot, který jim popisuje, státní zástupce za 19 dnů zrušil.
 • 9. Rok 2017. Je vydán pravomocný rozsudek v kauze Vak Zlín. Dokládá, že léta říkám pravdu o protiprávním tunelu vodárny.
 • 10. 2017 VEOLIE a MOVO na mne podávají žalobu, pro údajné poškození "dobrého" jména. Oběma těmto firmám šéfuje p. Bernard, člověk, který asistoval protiprávnímu vyvedení zisků z vody z Vaku Zlín na Veolii, což soudy potvrdily.

Předal jsem ministerstvům analýzu vodáren a gangsteři mi zapálili auto a garáž

V prosinci 2002 jsem Ministerstvu zemědělství, financí a vnitra doložil Analýzu, že koncernoví naháněči skupují protiprávně městské vodárny

Hadům v oblecích toto někdo z ministerstva sdělil a ti si zaplatili gangsterský útok, protože jim nevyhovovalo, že se politici dozvídají PRAVDU. V lednu 2003 mi u domu shořelo auto a garáž.

Předal jsem meziresortní Komisi rozbor, jak koncerny obchází stanovy a skrytě ovládají české vodárny

V roce 2003 jsem doložil, jak Trojské koně z řad politiků, o(h)lupují a manipulují zastupiteli, aby dostaly monopol vody do rukou koncernů.

Někdo zaplatil dva borce, kteří mne zmlátili u domu. Skončil jsem v nemocnici s otřesem mozku, zlomenou rukou a ...

Následně mi bylo vyhrožováno, že pokud se z komise nestáhnu, tak napadení se bude týkat mé rodiny. Proto jsem na účast v Komisi rezignoval. Předtím jsem ovšem doložil, že Mze nehájí zájmy státu, ale koncernů.

Komplot "advokátů" koncernu v roce 2005 ve formě křivého obvinění. Skončil fiaskem za pouhých 19 dnů, ale mezi tím proběhla špinící mediální kampaň, což byl cíl

Jen idiot věří tomu, že by Veolie čekala dva roky než by šla policii ohlásti, že nabízím ovlivnění komise a chci za to úplatek.

Dozorující státní zástupce odhalil podivnou "horlivost" policie. Absurdní a protiprávní obvinění zrušil. Nikdy jsem nebyl ani u soudu.

Totéž se dělo i při druhém pokusu, kdy pánové vyrobili dokonce video, kde nejsem. Jsou na něm cizí lidé a právník, který si bral do pusy mé jméno. Pro policii nebylo obtížné zjistit, od koho k němu tekly peníze. Ode mne ne, mne odmítl zastupovat v roce 2003 s tím, že pracuje pro finanční skupinu, která si to nepřeje. Jeho, na rozdíl ode mne v roce 2003 nikdo nenapadl, nikdo mu nevyhrožoval napadením rodiny, pokud se nestáhne z Komise.

Kniha T. Nicholsna - Gorila vysvětluje mnohé

 • icon
  GORILA: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kauza_Gorila

  Kauza Gorila je slovenský politický skandál s krycím názvem Gorila.

  Dokument popisuje podrobnosti údajných rozhovorů mezi spolumajitelem Penta Investments Jaroslavem Haščákem a předními politiky v letech 2005 a 2006. Spis SIS popisuje detaily údajných Haščákových rozhovorů s politickou a ekonomickou špičkou o provizích a úplatcích.

  Ve spisu jsou tvrzení týkající se financování politických stran Smer-SD, SDKÚ, KDH, SMK.

Na základě mých důkazů soudce došel k těmto závěrům

NÁLEZ ÚSTAVNÍHO SOUDU ČR

Ústavní soud potvrzuje můj názor o protiprávním jednání soudců nejvyššího soudu a potvrzuje komplot politiků v kauze vodárny Zlín

Veolie na mne a na řadu dalších lidí, starostů, na novináře, zastupitele podává žaloby

Nic podobného nemusíme v ČR řešit, pokud koncerny u našich studní nebudou 🙂

Proto jsem založil Nadační fond PRAVDA O VODĚ, jehož cílem je vrátit vodu do rukou měst/státu, jako veřejnou službu a ne zdroj dolování zisků

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Právní obrana občanů, vodáren, poskytování srovnání, záměrně utajovaných dat a nedostupných informací a pomoc rozumným politiků vrátit vodu do rukou měst. To jsou hlavní činnosti Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

DÁVÁ VÁM OBRANA VODY SMYSL?! PODPOŘTE JI

Můžete nás podpořit převodem na transparentní účet u ČSOB:

966665/0300

nebo