Toto je můj názor, který rozhoduje, že bráním sebe, svou rodin. Souvisí s tím, co se děje v ČR kolem vody:

"Voda je život a můj život, ani život mých dětí to rukou zahraničních koncernů, ani překupníků, rozhodně nepatří" - Radek Novotný

Tím, že říkám PRAVDU o tom, co se páchá kolem vody a vodáren, znemožňuji LŽI vodu ovládnout

Má zkušenost je tato:

Ti, kteří se hrnou do ČR s cílem dobývat zisky z vody mají s  PRAVDOU problém . Proč? Protože to co zavádí je obrovská LEŽ. Proto organizují, objednávají  a financují gangsterské útoky, mediání kampaně, vyhrožování, křivá obvinění, sledování, haterské útoky. Proto Hadi na radici a koncerny na všechny, kdo vodu brání útočí přes žaloby.

Cílem je nahnat lidem strach a PRAVDU umlčet.

LEŽ může na chvíli PRAVDU pošpinit, ale tím se nestane PRAVDOU. Je třeba vytrvat, stát za svým, být důsedný. Proč? Protože každý útok LEŽ stále více odhaluje - a není to pěkný pohled 🙂 .

Kdo nechce, aby lidé znali PRADU a měli informace? Kdo financuje gangsterské praktiky a jiné útoky?

 • 1. V roce 2002 jsem zaslal ministrům informace o protiprávním skupování vodáren pro koncerny. Zapálili mi u domu auto.
 • 2. V roce 2003 jsem předal Komisi ministerstev rozbor.Dokládal, že údajní strategičtí investoři - koncerny - peníze do vodárenství nepřinášejí, ale přichází si pro zisky. Přišel fyzický útok na mě a mou ženu, po kterém jsem skončil v nemocnici.
 • 3. Dva týdny poté, co mi sundali sádru, přišlo vyhrožování. Cizí muž mi na parkovišti popsal, kde vozí má žena děti, a otcovským tónem mi radil, abych se stáhl z Komise.
 • 4. Po valné hromadě Vaku Zlín 30.4.2004 mi při odchodu "právník" zastoupil cestu a vyhrožoval, že zase budu chodit do práce pěšky.
 • 5. Dva roky POTÉ, co jsem působil v Komisi, v roce 2005, přišlo dokonce křivé obvinění. "Právníci" koncernu tvrdili, že jsem jim v roce 2003 nabízel, že Komise půjde koncernům na ruku. Obvinění bylo zrušeno za 19 dnů a státní zástupce položil logickou otázku proč koncern čekal dva roky než šel na policii . Pochopil, že jde o komplot.
 • 6. V době, kdy jsem údajně nabízel jednání ve prospěch koncernů a ve skutečnosti jsem dokládal Komisi, že koncerny protiprávně skupují městské vodárny a připravují si ovládnutí monopolu vody, NĚKDO zaplatil dva borce, kteří mě zmlátili u domu. Poté mi cizí pán na parkovišti poradil, abych se stáhl z Komise, protože by mohla být napadena i má rodina, pokud se nestáhnu.
 • 7. Zloděj křičí: okradli mne. "Novinář" mě líčí jako škodiče a korupčníka. "Hadi na radnici" milující koncern jeho článek rozešlou zastupitelům a dají na židle akcionářům na valné hromadě vodárny místo doložení, že smlouvy s koncern povedou k drahé vodě a ztrátě dotací.
 • 8. Vedení tunelovaného Vaku Zlín mi vyhrožovalo trestním oznámením, pokud nepřestanu informovat o dění ve Vaku Zlín. Vyzval jsem je: Konejte, trestní oznámení podejte... Nepodali.
 • 9. Dnes GŘ Veolie, předtím ředitel vytunelované vodárny Zlín, který předkládal starostům k odsouhlasení smlouvy s Veolií, p. Bernard, na mne napsal hanopisy Radě české televize a Radě pro rozhlasové vysílání. Zapomnlě jim sdělit, že komplot, který popisuje za 19 dnů státní zástupce zrušil, jako protiprávní.
 • 10. Rok 2017. Je vydán pravomocný rozsudek a dokládá, že léta říkám pravdu o protiprávním tunelu ve Vaku Zlín.
 • 12. 2017 VEOLIE a MOVO na mne podávají žalobu, pro údajné poškození "dobrého" jména. Oběma těmto firmám šéfuje p. Bernard, člověk, který asistoval protiprávnímu vyvedení zisků z vody z Vaku Zlín na Veolii, což soudy potvrdily.

Na základě mých důkazů soudce došel k těmto závěrům

Již na začátku prosince 2002 jsem Ministerstvu zemědělství, financí a vnitra doložil Analýzou, že koncernoví naháněči skupují protiprávně městaké vodárny

Gangsteři, kterým někdo z ministerstva musel toto sdělit, nevyhovovalo, že se toto dozvídají politici a proto mi na počátku prosince zapálili u domu auto i garáž.

Meziresorní Komisi jsem v roce 2003 doloži Rozbor, jak koncerny a pro ně pracující Trojské koně z řad politiků, o(h)lupují a manipulují zastupiteli, aby se dostaly k monopolu vody koncerny.

Někdo zaplatil dva borce, kteří mne fyzicky napadli u domu. Po jejich útoku jsem skončil v nemocnici s otřesem mozku, zlomenou rukou a ...  Následně mi bylo vyhrožováno, že pokud se z komise nestáhnu, tak napadení se bude týkat mé rodiny. Proto jsem na účast v Komisi rezignoval. Předtím jsem ovšem doložil, že Mze nehájí zájmy státu, ale koncernů.

Komplot "advokátů" koncernu v roce 2005 ve formě křivého obvinění za něco, co se údajně mělo stát v roce 2003, skončil fiaskem za pouhých 19 dnů. Totéž se dělo i při druhém pokusu.

Dozorující státní zástupce odhalil podivnou vstřícnost a "horlivost" policie a absurdní protiprávní obvinění za 19 dnů zrušil. Nikdy jsem nebyl ani u soudu.

Pánové dokonce vyrobili i video, kde nejsem, seděli zde neznámí lidé, prý "advokáti" koncernu a právník, kterého jsme znal, který si bral do pusy mé jméno, ale nebylo obtížné doložit, na čí výplatní pásce byl. Nikoliv na mé. Platila ho finančí skupina, která s Veolií měla obchodní aktivity nejen v ČR, ale i na Slovensku a vypovídá o nich kniha T. Nicholsna Gorila str. 106.

NÁLEZ ÚSTAVNÍHO SOUDU ČR

Ústavní soud potvrzuje můj názor o protiprávním jednání soudců nejvyššího soudu a potvrzuje komplot politiků v kauze vodárny Zlín

Veolie na mne a na řadu dalších lidí, starostů, na novináře, zastupitele podává žaloby

Nic podobného nemusíme v ČR řešit, pokud koncerny u našich studní nebudou 🙂

Proto jsem založil Nadační fond PRAVDA O VODĚ, jehož cílem je vrátit vodu do rukou měst/státu, jako veřejnou službu a ne zdroj dolování zisků

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Podpořte nás

Můžete nás podpořit převodem na transparentní účet u ČSOB:

966665/0300

nebo