2017: STAN MÍSTO ŽALOBY NA TUNELÁŘE VYPOUŠTÍ "KAPŘÍKY" S VEOLIÍ

Zisky z vody Zlín
Cena vody Zlín
Výroční zprávy Zlín
Soudy a Vak Zlín
Zlín x ČT a občanům

Kauza Vak Zlín: 2017 - informovali jsme vedení STAN, co Adámek ze STANu ve Zlína páchá a požádali jsme je o pomoc. NEUDĚLALI NIC.

Objevily se první informace o propojení p. Gazdíka a dalších lidí ze STANU s p. Redlem, známého z kauz s Krejčířem - to mnohé vysvětovalo

STAN protiprávní stav léta kryje. Zařadili se do tlupy "žvanilů", kteří před volbami zneužívají vodu k lovu voličů, ale reálně tunel vodárny kryjí.

V programu má STAN, že bude usilovat o vrácení vody do rukou samospráv, ale jeho  primátor ve Zlíně dělá vše, aby voda zůstala v rukou koncernu.

Více ZDE

Informace a prosba o pomoc zaslaná celému vedení STANu

Zde je dopis ve formátu PDF, kde jsou funkční i internetové odkazy.

Vedení STAN, v čele s Gazdíkem od nás dostalo i pravomocné rozsudky, které jsme dosáhli

Krajský soud v BrněNemravný tunel Vak Zlín
Vrchní soud v OlomouciNemravný tunel Vak Zlín
  • František Jurásek

    Proč to všechno? Vždyť je to tak jednoduché. Za vším jsou peníze. Zahraniční koncerny se k nám přišly napakovat. Nevýhodné smlouvy uzavřely naši tak zvaní zastupitelé lidu, pochopitelně dostatečně finančně motivovaní a ty občane plať. Jak z toho ven? Nejschůdnější by bylo všechny tyto nevýhodné smlouvy zrušit, popřípadě zavést povinnost vyvést jen 10% ze zisku a zbytek investovat v ČR. Dá se však říci, že je to naše chyba. Co jsme si zvolili to máme.

     

Kauza Vak Zlín: Impotentní odpověď pana Gazdíka znamenala, že vedení STANu pro nápravu a pro lidi nic neudělá.

MÍSTO ŽALOB ADÁMEK A BŘEZÍK  VYPOUŠTÍ S BERNARDEM "KAPŘÍKY"

Primátor Zlína Adámek STAN, ředitel vytunelovaného Vak Zlín s Březík (dosazný Adámekem) vypouští spolu s bývalým ředitelem Vak Zlín Bernardem, (je za tunel Vak Zlín spoluodpovědný)  "kapříky". Po vytunelování Vaku Zlín stal ředitel Veolie, která z komplotu profituje.

Akce se účastnil i generální ředitel Veolia pro střední a východní Evropu Philippe Guitard, Eva Kučerová, ředitelka komunikace a marketingu.

STAN udržuje ve Zlíně od roku 2010 v chodu toto:

Zisky z vody Zlín

NECHYBĚL ANI TISKOVÝ MLUVČÍ ZLÍNA, ZDENĚK DVOŘÁK, KT. FALŠOVAVALI DOKUMENTY PŘI NATÁČENÍ POŘADU ČT O KAUZE TUNELU VAK ZLÍN A ČT JE ODHALILA

Gazdík má v rukou rozsudky a nemá důvod nedůvěřovat Adámkovi? Nemyslíte, že pan Gazdík, napojený na Redla, ztrácí poslední zbytky soudnosti nebo žádnou nemá?  Co pan Adámek umí to, ukazují zisky koncernu Veolie - na jeho jednání doplácí občané stamilióny

Občané Zlínska přišli o cca 500 mil. Kč

Skončily v cizině, místo v obnově trubek.

Kauza DOZIMETR: Pouť nesvéprávného podnikatele do top pater politiky. Cestu mu umetli STAN

 

Bílý kůň a nejbližší spojenec Radovana Krejčíře. Na Michala Redla, který měl organizovat tunelování pražského dopravního podniku, takto vzpomínají policisté, kteří se zločiny muže ze Zlína zabývali už před dvaceti lety.

Michal Redl ze Zlína je v ní totiž veden jako hlava zločinecké skupiny, která z pražské městské firmy přes dodavatelské firmy vysávala miliony. A to v úzké spolupráci s Petrem Hlubučkem, do minulých dnů náměstkem pražského primátora z hnutí STAN.

Toto je politická strana?

„Krejčíř byl společně s Redlem na vrcholu řetězce skupiny, která odčerpávala peníze z Technology Leasing a potom zastírala jejich původ.

Když byl Krejčíř v roce 2002 ve vazbě, posílal odtamtud motáky, jak pokračovat v tunelování Technology Leasing.

A dva až tři takové dopisy poslal i Redlovi, oslovoval jej důvěrně Míšo,“ vybavuje si Jaroslav Kmenta pro Seznam Zprávy některé detaily ze starého případu a vztahu Krejčíř–Redl.

Přehledně: O co v kauze Dozimetr jde?

Policie podezřívá 13 lidí, že vytvořili organizovanou skupinu, která „systematicky obsadila klíčové pozice v pražském dopravním podniku tak, aby dosazení spřátelení manažeři mohli ovlivňovat různá výběrová řízení s cílem získat od ‚vítězných‘ firem úplatky“.

Peníze si pak dělili mezi sebou. Používali zašifrované telefony a manipulace se zakázkami domlouvali v konspiračních bytech, ve kterých se podle policistů i užívaly drogy. Mezi obviněnými je dnes již bývalý pražský náměstek Petr Hlubuček (STAN) nebo lobbista Michal Redl.

O co jde v kauze DOZIMETR?

Gazdík s obviněným Redlem komunikoval zcela běžně. A byli i na dovolené, tvrdí policisté.

„Michal Redl komunikuje zcela běžně prostřednictvím mobilního telefonu s kryptografickou ochranou s místopředsedou hnutí STAN Petrem Gazdíkem,“

stojí v policejním usnesení, které mají Novinky k dispozici.

Ptal jsem se Gazdíka, jestli se nezbláznil. Starostové věděli, kdo Redl je

Gazdík s obviněným Redlem komunikoval zcela běžně. A byli i na dovolené, tvrdí policisté.

Kauza DOZIMETR: Končící ministr školství Petr Gazdík a europoslanec Stanislav Polčák, donedávna čelní politici hnutí STAN, nejsou schopni vysvětlit, jakým způsobem platili soukromé firmě CircleTech za šifrovací software, jímž byly více jak deset let vybaveny jejich mobilní telefony.

„Musíte se zeptat pana Polčáka. Já neplatil nic,“ reagoval Gazdík na dotaz Seznam Zpráv. Ovšem ani europoslanec Polčák neuvedl, že by sám někdy něco hradil. Připustil však, že měl od majitele firmy speciální cenu.

Jde o tentýž software bránící odposlechům, který využívala i skupina kolem zlínského podnikatele Michala Redla, trestně stíhaná kvůli podezření z korupce v pražském dopravním podniku.

Teoreticky tak každý uživatel během deseti let zaplatí asi 150 tisíc korun. Gazdíka s Polčákem by taková služba stála v součtu 300 tisíc.

Gazdík s Polčákem neumí vysvětlit, kdo jim platil telefony s šifrováním

„Nesvéprávný podnikatel“ a známý Gazdíka, Polčáka i gangstera Krejčíře. Kdo je Redl?

Společně s bývalým pražským radním a členem hnutí STAN Petrem Hlubučkem měl být hlavou organizované zločinecké skupiny, kterou v souvislosti s kauzou Dozimetr obvinila policie Kontroverzní zlínský podnikatel Michal Redl se díky posudku o duševní chorobě již jednou trestu vyhnul.

Podaří se to někdejšímu spolupracovníkovi nechvalně známého Radovana Krejčíře i tentokrát? U Redla je často zmiňován i fakt, že se kromě Hlubučka vídal i s dalšími politiky z hnutí STAN – Petrem Gazdíkem či Stanislavem Polčákem.

"Nesvéprávný podnikatel" mediální poradce STANU?

Je Gazdík gauner nebo neviňátko? Jsou lidé z vedení STAN slušní politici nebo tajtrlíci a loutky mafie?

„Je naprosto vyloučené, že by Starostové nevěděli, kým je Michal Redl. Že pracoval pro Krejčíře věděli všichni. Před pěti let jsem šel za tehdejším předsedou STAN Petrem Gazdíkem a ptal se ho, jestli se nezbláznil, že s ním jako hnutí komunikují,“ říká bývalý detektiv protikorupční policie Karel Tichý a dodává: „Ta kauza bude mnohem větší, vidíme jen špičku ledovce. Čekám, co se ještě objeví.“

Gazdík gauner nebo neviňátko?Gazdíkovi jsem říkal už před léty, kdo je Redl, říká bývalý policista

Kauza Vak Zlín: Vedení STAN od nás závěry soudců o tom, co se léta ve Zlíně páchá. Nedělají nic, lumpárnu kryjí a tunel jede dál. A nejen tento.

ODHALUJEME, CO "POLITICI" ŘÍKAJÍ A CO SKUTEČNĚ DĚLAJÍ. DÁVÁ VÁM TO SMYSL? POMOZTE NÁM INFORMOVAT LIDI.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬