Pravda o vodě ve Zlíně

Zisky z vody Zlín
Cena vody Zlín
Zlín x ČT a občanům
Výroční zprávy Zlín

Gazdík mluvil v TV rozumně, proto jsem ho informoval, co STAN ve Zlíně, v čele s Adámkem léta páchá a požádal jsem o pomoc

To, že STAN mi ani Nadačnímu fondu PRAVDA O VODĚ s ničím nepomohl, je nakonec dobře, nejsme s ním nijak spojováni.

Ale to, že STAN protiprávní stav léta kryje, to zásadní je, stejně jako absurdní odpověď Gazdíka a vedení STANu na informace o tom, co se kolem vody ve Zlíně páchá.

Zařadili se do tlupy "politických žvanilů", kteří mají před volbami pusu plnou vody, ale reálně nedělají  pro nápravu nic, naopak protiprávní jednání a stav ve Zlíně s plným vědomím kryjí.

Informace a prosba o pomoc zaslaná celému vedení STANu

Zde je dopis ve formátu PDF, kde jsou funkční i internetové odkazy.

 • František Jurásek

  Proč to všechno? Vždyť je to tak jednoduché. Za vším jsou peníze. Zahraniční koncerny se k nám přišly napakovat. Nevýhodné smlouvy uzavřely naši tak zvaní zastupitelé lidu, pochopitelně dostatečně finančně motivovaní a ty občane plať. Jak z toho ven? Nejschůdnější by bylo všechny tyto nevýhodné smlouvy zrušit, popřípadě zavést povinnost vyvést jen 10% ze zisku a zbytek investovat v ČR. Dá se však říci, že je to naše chyba. Co jsme si zvolili to máme.

   

Odpověď p. Gazdíka, je důkaz, že vedení STANu pro nápravu a pro lidi neudělají nic, proto jsou NEvolitelní

STAN se změnili S(a)TAN?

V programu STAN má napsáno, že bude usilovat o vrácení vody do rukou samospráv, ale  jeho vedení a zástupce v postavení primátora Zlína (STAN) dělá od roku 2010 vše proto, aby voda zůstala v rukou koncernu a aby protiprávní stav pokračoval.

Více ZDE

Vedení STANU zná usnesení Krajského soud v Brně z roku 2010, i pravomocná usnesení  Vrchního soudu v Olomouci z roku 2016.  Ví, že vedení města Zlín léta páchá ve Vaku Zlín protiprávní jednání, na které lidé doplácí.

Tím, že léta nedělají nic, lumpárnu kryjí.

STAN místo obrany vody jen mluví - hlavně před volbami -  Gazdík věří, že Adámek dělá vše, co umí! Jenže on toho moc neumí, resp. co umí, dokládají čísla.

Stálo to občany Zlínska cca 500 mil. Kč

500 mil. Kč, které lidé zaplatili v ceně vody díky tomu, co dělá STAN.  Skončily na účtu koncernu v cizině místo v obnově trubek, řešení sucha apod..

Je-li toto stav, se kterým je vedení STANU spokojeno, pak není co řešit. STAN nepatří do vedení státu ani měst a to říkám, i když mezi starosty STANu znám v ČR i slušné lidí. Nic nezmůžou, pokud jejich vedení kryje lumpárnu a jde proti lidem.

Nechci, aby něco podobného spravovalo naši zemi a veřejné finance, nechť si Gazdík s Adámkem takto spravují vlastní majetek

STAN udržuje ve Zlíně od roku 2010 v chodu toto:

Zisky z vody Zlín

Vrchol je kamarádičkování se Adámka a Březíka s Veolií a s jedním z hlavním spolutvůrcem protiprávního komplotu Bernardem

Cca 3 měsíce poté, co soud pravomocně potvrdil  protiprávní komplot při vytunelování Vaku Zlín, kterého se účastnila i Veolie a vedení Vaku Zlín

Si Adámek a Březík notují s Veolií a s těmi, kteří jsou za protiprávní stav ve Zlíně odpovědní. V kamarádském duchu vypouští "kapříky" s těmi, kdo se účastnili komplotu, např. bývalý ředitele Vaku Zlín Bernard, který se po vytunelování Vaku Zlín stal ředitel Veolie, která z komplotu profituje, vypouští "kapřík/pstruhy".

Vypouštění se účastnil i generální ředitel Veolia pro střední a východní Evropu Philippe Guitard, Eva Kučerová, ředitelka komunikace a marketingu...

 • František Jurásek

  Proč to všechno? Vždyť je to tak jednoduché. Za vším jsou peníze. Zahraniční koncerny se k nám přišly napakovat. Nevýhodné smlouvy uzavřely naši tak zvaní zastupitelé lidu, pochopitelně dostatečně finančně motivovaní a ty občane plať. Jak z toho ven? Nejschůdnější by bylo všechny tyto nevýhodné smlouvy zrušit, popřípadě zavést povinnost vyvést jen 10% ze zisku a zbytek investovat v ČR. Dá se však říci, že je to naše chyba. Co jsme si zvolili to máme.

   

Závěry soudců k tomu, co se páchá ve Zlíně

Krajský soud v BrněNemravný tunel Vak Zlín
Vrchní soud v OlomouciNemravný tunel Vak Zlín

Co si o jednání STANU myslíte? Pracují pro lidi nebo pro koncern a pro vlastní kapsu?

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Zkušenosti s Veolií v zahraničí

 • Velmi si vážím práce, kterou pro nás děláte. Mám hluboký obdiv k Vaší nezdolnosti a vytrvalosti, se kterou se věnujete nápravě a šíření povědomí se situací s vodou v naší republice. Je to pro mě něco nevídaného.
  Tomáš Beňo Tomáš Beňo
 • Jsem zarputilý pravićák. Právě proto vím, že u přirozených monopolů nefunguje neviditelná ruka trhu. Tady angažmá soukromého subjektu vždy skonćí zestátněním nákladů a privatizací zisků. Tomu pokušení jeśtě nikdy nikdo neodolal. Přeji Vám mnoho zdaru v tomto nelehkém boji.
  Vlastimil Tvrzský Vlastimil Tvrzský
 • Vynikající stránka s potřebnými informacemi pro veřejnost o krádežích vody oligarchy a jimi podplacenými politiky.
  Tomáš Bouzek Tomáš Bouzek
 • Radek a lidé kolem NFPOV se postavili bandě lhářů a zlodějů okrádající lidi pomocí vody. Nezlomilo je vyhrožování ani právníci a soudy. Rád jim pomohu tenhle boj dotáhnout až do konce.

   

  Jan Bartoš Jan Bartoš
 • Baví mě pracovat na projektech, které dávají smysl a mají pro lidi přínos. S Radkem a Nadačním fondem PRAVDA O VODĚ se skvěle spolupracuje a to co dělají, dělají opravdu dobře.
  Tomáš Andlík Tomáš Andlík www.pravdaovode.cz/o-co-jde-soudy-pardubice/
 • S něčím tak drahocenným se nekšeftuje. Správa vodního hospodářství má být jen záležitostí našeho státu.
  Helena Hesova Helena Hesova
 • Moře se skládá z kapek, jednu posílám.
  Vladimír Falc 1000 Kč Vladimír Falc 1000 Kč https://www.darujme.cz/projekt/1201498
 • Naprosto souhlasím. Je třeba se začít efektivně bránit a ne se nechat ohlupovat politickými hrátkami, nezodpovědných politických bohapustých žvanilů. Děkuji
  Ludvík Fritscher 100 Kč Ludvík Fritscher 100 Kč https://www.darujme.cz/projekt/1201498
 • Před Radkem Novotným klobouk dolů. Je to člověk, který pro každého jednoho z nás udělal strašně moc. A tak prosím, podívejte na tento rozhovor - https://youtu.be/Jb3tyg0a3qE.
  Jana Lorencová Jana Lorencová přední česká investigativní novinářka, která rozkryla např. kauzy LTO a OKD
 • Voda je dar života bez vody není život proto ji chraňte.
  Anna Brezovska Anna Brezovska

DÁVÁ VÁM SMYSL ODHALIT, CO HADI V OBLECÍCH A POLITICI ŘÍKAJÍ A CO SKUTEČNĚ DĚLAJÍ? PAK NÁM S TÍM POMOZTE.

Děkujeme, že stále více lidí s námi sebe i vodu brání.

NFPOV chrání nejen nás a naše děti, ale i peníze nás všech, které jinak končí v zahraničí a nic za ně nedostáváte. Toto financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Od státu a politických stran nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje řešit příčinu problému, tj. neznalost, i protiprávní jednání politiků v zájmu koncernů.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo