Pravda o vodě ve Zlíně v roce 2014

Zisky z vody Zlín
Cena vody Zlín
Výroční zprávy Zlín
Soudy a Vak Zlín
Zlín x ČT a občanům

DALŠÍ ROZSUDEK - JE TO TUNEL A VŠE JEDE DÁL

Přichází další rozhodnutí soudu, je to nezákonné, protiprávní a nemravné. Město Zlín a vedení Vaku Zlín dál udržují tok zisků z vody do ciziny a pro lidi nevýhodný tunel pokračuje, přestože soudu, vše umožňují zastavit a napravit.

Ve Francii zjistili toto a ve Zlíně na to mají rozsudek soudu a nic.

V březnu 2014 rozhodl KS v Brně již podruhé o neplatnosti valné hromady 30.4.2004, z důvodu protiprávnosti a nemravnosti

Stačí vzít zpět odvolání vůči rozsudku u KS v Brně a tunel končí!

Vedení města Zlín mohlo v roce 2010 a znovu v roce 2014 vrátit vodu zpět do rukou vodárny Zlín, díky rozhodnutí soudu, který prohlásil proces kolem vodárny Zlín za pokoutný, nemravný a nezákonný. Vedení vodárny Zlín, dosazené vedením města Zlín místo toho napadlo soudce a jak v roce 2010, tak v roce 2014 se proti rozsudku ve prospěch Vaku Zlín odvolalo. Tím zajistilo pokračování tunelu ve Vaku Zlín a tok peněz od lidí do zahraničí. Pro mne to je důkaz, že pro lidi nepracují. Náprava ve prospěch lidí je možná, ale "politici" na radnici města Zlín a ve vedení Vaku Zlín nápravu sabotují.

Soud rozhodl, proces vyvedení zisků z vody na fr. koncern byl protiprávní. Anti-politici opět jednají v zájmu koncernu a ne lidí. Odvolali se znovu proti usnesení soudu, které vracelo vodu a zisky z vody zpět do rukou měst a obcí.

Majitel Veolie se má dobře. Ano, bude hůř. Strana STAN se ve Zlíně mění na S(a)TAN? Představenstvo Vaku Zlín se proti usnesení soudu a "anti-politici" města Zlín nic nedělají a tím brání vrácení prodeje vody, zisků z vody i možnosti čerpat dotace z EU zpět do Vaku Zlín.

V Radě města Zlín je 7 členů STAN a 4 členové ANO 2011

Oni vědí, že to je tunel a slibují, že to koncernu pohlídají.

A  to není vše. Když mělo proběhnout jednání u Vrchního soudu, tak dva dny před jednáním soudu, ke kterému se odvolal Vak Zlín, (již za nové koalice ANO- S(a)TAN), požádalo vedení Vaku Zlín soud, o přerušení řízení a tím zajistilo, že tunel Vaku Zlín a systém  nastavený ve prospěch koncernu, pojede další roky dál a dál.

Těsně před jednáním odvolacího soudu, se souhlasem nového vedení radnice Zlín, požádalo vedení vodárny Vrchní soud, aby jednání přerušilo. Navrhlo dokonce, aby se účastníkem řízení o neplatnost valné hromady vodárny stal zahraniční koncern. Toto vědělo jen úzké vedení města a ostatním zastupitelům lhalo, že to neví.

I kdyby to vedení města Zlín nevědělo, mohlo okamžitě zasáhnout. Mohlo odvolat lidi, co pracují ve prospěch koncernu z vodárny a navolit tam lidi, kteří odvolání vezmou zpět. Nové lidi do vodárny město Zlín skutečně dosadilo, ale ti odvolání také nestáhli a tunel pokračuje! Takže neschopné nahradili všehoschopní a vše pod taktovkou vedení města Zlín.

Vedení města Zlín zachovalo tok zisků z vody k Veolii a brání Vaku Zlín v získání dotací z EU!

Vak Zlín rok 2014. Kdo seděl ve vedení Vaku Zlín?

SPOZ - Val.Klobouky

Ing.Dalibor Maniš

ZHN - Zlín

Jaromír Šebík

Zlín

ZLÍN 21

František Fusek

Zlín

ZLÍN 21

Mgr.Tomáš Pekař

Valašské Klobouky

SNK

Ing. Ladislav Tarabus

Luhačovice

ODS

Mgr. Tomáš Mejzlík

Tlumačov

bezpartijní

Ing.Jaroslav Ševela

Město Zlín. Nové strany staré praktiky a opět veletoč.

Volby ve Zlíně, heslech na billboardech a skutečnost

MUDr. Miroslav Adámek

Mgr. Patrik Kamas

STAN

František Pilka

STAN

Ondřej Běták

STAN

RNDr. Bedřich Landsfeld

STAN

Josef Novák

STAN

Bc. Kateřina Francová

STAN

Mgr. Pavel Stojar

ANO 2011

Dalibor STŘÍBNÝ

ANO 2011

Jana BAZELOVÁ

ANO 2011

Ing. Lenka HORÁKOVÁ

Opět názorový veletoč, stejně jako v roce 2010 u STAN, nyní totéž u ANO!

Těsně před termínem jednání soudu mne žádají dva zastupitelé města Zlín, abych přerušil řízení u soud s tím, že to není vhodné probírat veřejně. Píší mi, že .. pořád mají zájem o osobní schůzku (s cílem pomoci zlínské vodě) a pořád mají rezervovaný čas - řekněme v 10 hodin ve FM.. mám Vás tedy navštívit? .. kam přesně se mám dostavit?

Jeden z lidí, co se chtěl se mnou mermomocí setkat, se stal členem představenstva vodárny Zlín a pod jeho křídly vše jede dál, ve starých kolejích. Doporučuji je držet dál od vody a od veřejné správy. NEVOLIT!

14 let soudu a najednou taková touha se setkat? Hodnotím to, že na mne chystají nějakou "prasárnu" a odmítám se s kýmkoliv scházet.

Na podobnou schůzku jsem byl vylákán v roce 2003 právníkem. Následoval haterský útok, štvavá kampaň a dokonce vykonstruované obvinění. Jde tedy o další pokus o provokaci či korupci. Pánové, není důvod se scházet. Stačí vzít zpět odvolání proti rozsudku soudu a voda jde zpět do rukou měst a obcí.

Uložit

Byl jsem ochoten se setkat jen oficiálně s primátorem Zlína, p. Adámkem.

Ten již 4 roky u tunelu asistuje, Adámek a tunel vaku Zlínproto je jasné pro koho pracuje, ale přesto mu písemně nabízím předání důkazů, neboť si během voleb stěžoval, že ho, ani zastupitele, jeho stranický kolega, pan Dufek, neinformoval.

Pan Adámek nepřekvapil.

Schůzku odmítá a důkazy nechce. Sedí na radnici od roku 2010, číst umí a nic pro nápravu neudělal. Vlastně naopak, pomáhá tunelu a dohlíží na to, aby vše jelo dál, přestože rozsudky vydané soudem v roce 2010 a 2014 zná. Výsledkem jeho práce je toto:

Uložit

Uložit

Uložit

  • „Děkuji Vám za Vaši odvahu i Váš čas a chuť upozorňovat na věci, na které my ostatní vůbec ten nápad ani sílu ani nikde nehledali. Jen tupě nechápavě přikyvujeme…“ V.Pilsová

  • „Děkuji za Vaši snahu o řešení  problému, jehož závažnost si naši občané ve většině  neuvědomují nebo uvědomí příliš pozdě – v krizové situaci.“ Ladislav Hinner

Co můžete udělat?

  • Začněte se zajímat o vodu, její cenu a to, kde končí vaše peníze
  • Ptejte se politiků na radnicích, co dělají proto, aby se na Zlínsku platilo totéž, co v Kroměříži nebo Přerově
  • Trvejte na tom, aby ukončili protiprávní stav ve vodárně a s vodou
  • Nevolte Hady na radnicích, ani strany, které si s nimi neumí poradit
  • Co dělají pro získání dotací? Co dělají proto, aby peníze lidí netekly do zahraničí?
  • Co dělají proto, aby se voda vrátila zpět do rukou měst a obcí a byla stejně drahá jako u neprivatizovaných vodáren v Kroměříži, Přerově, Uh. Hradišti....?

Jak pokračoval proces vedoucí k vyvedení obchodu z vodou a zisků z vody na koncern?

2015 Tunel jede dál Do Vaku přichází Březík a jeho parta.