Cena vody Olomouc 2022

Kdo o ceně rozhoduje? Jak se vyvíjí cena vody od roku 2000? Sliby inflačního růstu ceny vody, po předání prodeje vody Veolii, byly podvod? Kde končí peníze, které platíte za vodu?

Zdroj: Výroční zprávy VHS Olomouc a kalkulace nákladů vodného a stočného zasílané Ministerstvu zemědělství Vakem. Vedení Vodárny Olomouc je nechce zveřejňovat a na webu VHS Olomouc je nenajdete.

Jak představenstvo VHS "informuje" akcionáře o cenách vody?

To dokládá odpověď údajně demokrata p. Procházky (KDU-ČSL), předsedy představenstva VHS Olomouc. Na vedení městské vodárny VHS Olomouc byla zaslána na základě zákona o svobodném přístupu k informacím  č. 106/1999  žádost o nákladové kalkulace vodného a stočného. Pan Procházka odpověděl toto:

„Nevidím důvod, proč bych vám měl tyto informace poskytovat.“

Pán, nevidí důvod, proč má dodržovat zákony ČR! To je u politika křesťana a demokrata smutné.  Anebo to ukazuje, že pán není ani politik, ani demokrat a už vůbec ne křesťan.

Procházka (KDU-ČSL), jako bývalý radní města Olomouc, aktivně "asistoval" protiprávnímu vyvedení zisku z vody, resp.  uzavření smluv s Veolií, v roce 2000. Většina obcí - vlastníků VHS Olomouc - o tom neměla potuchy.

Zastupitelé souhlasili s uzavřením pochybných smluv s Veolií, na základě podovodných slibů o garanci pouze inflačního růstu ceny vody po dobu 30 let.

Kdo je odpovědný za protiprávní instalaci koncernu k vodě na Olomoucku?

"Politici" z vedení VHS Olomouc nechali zapsat sídlo konkurenční firmy STŘEDOMORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. (Veolia) na adresu sídla městské vodárny již 26. listopadu 1997

Sídlo VODOHOSPODÁŘSKÉČlenové orgánů
Sídlo STŘEDOMORAVSKÉČlenové orgánů SMV

Jak skončilo "výběrové řízení", kterého se nakonec účastnil jediný soutěžící a již 3 roky předtím měl sídlo na stejné adrese jako VHS Olomouc? Že by vítězstvím a stamilióny z toho, co lidé platí na vodu na účtech zahraničí?

Patrně jste do zhlédnutí videa mnohé netušili.
Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

p. Tesařík (ČSSD), seděl ve vedení VHS Olomouc a byl i primátor Olomouce a po podpisu smluv s Veolií léta sedí v orgánech Moravské vodárenské (Veolia), spolu s p. Faltýnkem (ČSSD/ANO) z Prostějova a původně ředitelem Vaku Zlín Bernardem, kteří totéž dělali v Prostějově a Zlíně?

Jak jedná a čí zájmy hájí pan Tesařík (ČSSD)? Již v politice nepůsobí, a přesto léta sedí dál v orgánech dceřiné společnosti Veolia - v Moravské vodárenské. Takto řešil lumpárny, když byl hejtman.

Názor bývalého hejtmana Zlínského kraje, S. Mišáka (ČSSD) na smlouvy s Veolií, je zcela jiný než Tesaříka (ČSSD) a Faltýnka (ČSSD/ANO).

Slovy občana - Není sociální demokra(t) jako sociální demokra(d)

Patrně jste do zhlédnutí videa mnohé netušili.
Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

"Dělení" zisku z vody Olomouc, Prostějov, Zlín a Veolie pozor, informace jen pro silné povahy

Názor soudce Krajského soudu v Ostravě  na protiprávní jednání vedení VHS Olomouc z města Olomouc

" Smlouva byla uzavřena na 20 let a pronajala takřka veškerý movitý i nemovitý majetek VHS Olomouc. Tato smlouva je způsobilá poškodit a poškozuje minoritní akcionáře VHS, když při jejím uzavření nebyly dodrženy zákonem stanovené postupy a lze ji chápat jako obcházení  či porušování zákona…  

Výkon podnikatelské činnosti na uvedenou dobu přenechal Veolii, čímž fakticky opustil podnikání v oblasti veřejného zásobování vodou… Právě tato činnost však je smyslem existence VHS Olomouc a byla důvodem proto, že taková společnost byla založena."

Celý názor soudceKrajského soudu v Ostravě

Jednání bývalého zastupitele Olomouce, p. Procházky (KDU), při vyvedení monopolu vody na Veolii popsala MF DNES takto:

Dejte vědět známým, jaké je aktuálně cena vody, jak se vyvíjí a kde končí peníze, které ve vodném a stočném platí.

O vodě s námi přes facebook a e-maily informuje již přes 53.400 lidí. 🙂 Přidejte se, děkujeme.

CHCI SE PŘIDAT

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT A PROSAZOVAT, ABY PRODEJ VODY BYL SLUŽBA OBČANŮM A NE BYZNYS SOUKROMÝCH FIREM? PAK SE PŘIDEJTE.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

Osvětu i obranu vody přes soudy financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Marie Pavlistová
Marie Pavlistováhttps://www.darujme.cz/projekt/1201498
Je to hodně velká lumpárna. Držím palce, ať to dobře dopadne.
Vendula Marková
Vendula Markováhttps://www.darujme.cz/projekt/1201498
Držím palce, pan Novotný je obdivuhodný člověk, který na vlastní pěst bojuje vodárenskými koncerny a vrací lidem zpátky jejich vodu. - 200 Kč
Jarmil Vepřek
Jarmil Vepřekhttps://www.darujme.cz/projekt/1201498
Voda je život a naše voda je náš život. Učiňme konec současnému hospodaření s naší vodou! Zamezme odlivu zisků z hospodaření s naší vodou do zahraničí a potrestejme zrádce! Toto je vzkaz i pro tzv. opoziční strany: " Proč se nevěnujete této otázce a neustále jen napadáte určité osobnosti? " - 100 Kč
Alena Řezáčová
Alena Řezáčováhttps://www.darujme.cz/projekt/1201498
Radku, fandím a jsem hrdá, že patřím k Vašim přátelům.
Jaroslav Cirkl
Jaroslav Cirklhttps://www.darujme.cz/projekt/1201498
Od ledna 2020 budeme poukazovat Kč 100,- měsíčně na účet Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ. Není to mnoho, ale alespoň kapička. Jsme důchodci(79,72). Dík za nás za všechny, kteří jsme okrádáni zahraničními firmami a jejich domácími přisluhovači (jsem z Turnova a tak vím, o čem mluvím). - 100 Kč
Petr Špinar
Petr Špinarhttps://www.darujme.cz/projekt/1201498
Držím pěsti a přeji Vám hodně energie i do nového roku. - 2 000 Kč
Libor Ondráček
Libor Ondráčekhttps://www.darujme.cz/projekt/1201498
Když se nás přidá dost konečný úspěch se dostaví. - 50 Kč
Pavel Starý
Pavel Starýhttps://www.darujme.cz/projekt/1201498
Přeji vám mnoho síly a pevné zdraví! Jste statečný člověk. Děkuji vám, za veškerou vaši práci, kterou děláte pro nás všechny. - 100 Kč
Jaroslava Seifertova
Jaroslava Seifertovahttps://www.darujme.cz/projekt/1201498
Fandím vám a hlavně vytrvejte a dotáhněte to do vítězného konce. - 100 Kč
Milan Riečan, DiS.
Milan Riečan, DiS.https://www.darujme.cz/projekt/1201498
Voda je základ života. Z většiny jsme voda a bez ní nelze žít. Chce si jí začít chránit, než bude pozdě. Jak soustavu vodovodů, tak i udržení v krajině za použití " selského rozumu ".. - 555 Kč
Karel Strůna
Karel Strůnahttps://www.darujme.cz/projekt/1201498
Děláte záslužnou práci. Díky - 200 Kč

 

Děkujeme🐬