Tyto informace, jsou všem přístupné ZDARMA díky aktivní podpoře občanů. Ukazují vývoj cen vody a inkaso zisků z vody na severu Moravy. Ukazují, kdo prodává vodu občanům. Jak proběhl pochybný prodeje vodáren do rukou cizinců a jaké to přináší negativní dopady. Tím aktivizuje občany, kteří požadují nápravu - např. místním referendem.

Tyto cíle podpořila i Nadaci OSF, když poskytla matchingový grant. Když občané projekt podpořili částkou 100.000 Kč, Nadace OSF příspěvek zdvojnásobila o 100.000 Kč.Cena vody 2022 v Moravskoslezském kraji

Kdo o ceně rozhoduje? Jak se vyvíjí cena vody od roku 2000? Kde končí peníze, které platíte za vodu?

Kolik stojí kubík vody? Vodné stočné? Kde končí peníze, které platíte za vodu? Kubík vody cena?

Na severu Moravy rozprodali politici za drobné, často protiprávně, bez posudků a výběrových řízení akcie krajské vodárny SmVaku překupníkům a koncernům

Odebírejte video kanál, i tím pomáhate s nápravou.

Severomoravské vodovody a kanalizace, a.s. (SmVaK) - Anglian water, ONDEO, Penta, Aqualia. SmVak je v rukou cizinců a zisk z vody doluje šp. koncern Aqualia, který vlastnil 51% a 49% měla MIT INFRASTRUCTURE EUROPE LIMITED se sídlem v daňovém ráji. Nyní Aqualia vlastní 100% akcií SmVaKu.

Na sev. Moravy jen minimum politiků přemýšlí ... jako politici např. z Paříže. Proto je voda na sev. Moravy zdroj dolování zisků.

Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme.

Vodaři pracují pro koncern, jehož hlavní priorita je dostat co nejvíce peněz od lidí na své účty do zahraničí

"Jsme v rukách soukromých vlastníků, kterým jsme odpovědni za to, abychom vytvářeli zisk." M. Kincl, dlouholetý ředitel SmVak.

Obří zdlužení SmVaku 5,4 miliard druhé největší vodárenské společnosti v Česku

Pod peticí VODA JE ŽIVOT se spojují lidí, kteří prosazují prodej vody bez zahraničních firem a ukončení dolování zisků z vody.

Voda, její prodej ani život našich dětí do rukou cizích korporací NEPATŘÍ!

My, občané podepsaní pod peticí VODA JE ŽIVOT požadujeme vyšetřit, kdo protiprávně instaloval Veolii a spol. k naší vodě. Aby Ústava garantovala právo občanů na vodu. Aby peníze, které platíme za vodu, končily v zajištění dostatku čisté vody a ne v cizině. Aby se prodej vrátil do podoby služby nám, protože jako jediní vše kolem vody platíme.

SOUHLASÍŠ? PAK SE PŘIDEJ.

ZOBRAZIT VYSVĚTLENÍbodů petice

Dejte vědět známým, jaké je aktuálně cena vody, jak se vyvíjí a kde končí peníze, které ve vodném a stočném platí.

O vodě s námi přes facebook a e-maily informuje již přes 53.400 lidí. 🙂 Přidejte se, děkujeme.

CHCI SE PŘIDAT

DÁVÁ VÁM SMYSL INFORMOVAT A PROSAZOVAT, ABY PRODEJ VODY BYL SLUŽBA OBČANŮM A NE BYZNYS SOUKROMÝCH FIREM? PAK SE PŘIDEJTE.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

přes darujme.cz

 

Děkujeme🐬