PROČ BRÁNÍM VODU A ČINÍM KROKY K VRÁCENÍ VODY DO RUKOU MĚST V PODOBĚ VEŘEJNÉ SLUŽBY?

Protože bráním sebe, svou rodinu. Voda je život a můj život, ani život mých dětí do rukou koncernů ani překupníků rozhodně nepatří.

Šířím PRAVDU a tím LŽI znemožňuji ovládat vodu

Začněte sledovat, kde končí zisky z vodného a stočného a tím pochopíte, co se na účet občanů ČR páchá

LEŽ se nikdy nestane PRAVDOU

Ti, kteří se hrnou do ČR s cílem dolovat zisky z vody mají problém, protože to co se nastavilo pod falešným heslem "přichází strategický investor", je obrovská LEŽ. Proto, aby se to lidé nedozvěděli financují darebáci gangsterské útoky, mediání kampaně, vyhrožování, křivá obvinění, sledování, haterské útoky a snaží se PRAVDU umlčet.

 • 1. V roce 2002 jsem zaslal ministrům informace o protiprávním skupování vodáren pro koncerny. Zapálili mi u domu auto.
 • 2. V roce 2003 jsem předal Komisi ministerstev rozbor.Dokládal, že údajní strategičtí investoři - koncerny - peníze do vodárenství nepřinášejí, ale přichází si pro zisky. Přišel fyzický útok na mě a mou ženu, po kterém jsem skončil v nemocnici.
 • 3. Dva týdny poté, co mi sundali sádru, přišlo vyhrožování. Cizí muž mi na parkovišti popsal, kde vozí má žena děti, a otcovským tónem mi radil, abych se stáhl z Komise.
 • 4. Po valné hromadě Vaku Zlín 30.4.2004 mi při odchodu "právník" zastoupil cestu a vyhrožoval, že zase budu chodit do práce pěšky.
 • 5. V roce 2005, dva roky poté, co jsem působil v Komisi, přišlo dokonce křivé obvinění. "Právníci" koncernu Veolie tvrdili, že jsem jim v roce 2003 nabízel, že Komise půjde koncernům na ruku. Protiprávní obvinění bylo zrušeno za pouhých 19 dnů, kdy státní zástupce komplot odhalil. Jen idiot, by věřil tomu, že by koncern čekal dva roky než by šel na policii, kdyby byla pravda to, co pánové policii tvrdili.
 • 6. "Novinář" mě líčí jako škodiče a korupčníka. "Hadi na radnici" dají na židle akcionářům na valné hromadě vodárny místo doložení, že smlouvy s koncern povedou k drahé vodě a ztrátě dotací.
 • 7. Vedení tunelovaného Vaku Zlín mi vyhrožovalo trestním oznámením, pokud nepřestanu informovat o dění ve Vaku Zlín. Vyzval jsem je: Konejte, trestní oznámení podejte... Nepodali.
 • 8. Dnes GŘ Veolie, p. Bernard, původně ředitel vytunelované vodárny Zlín, který předkládal starostům k odsouhlasení smlouvy s Veolií, na mne poslal hanopisy Radě české televize a Radě pro rozhlasové vysílání. Zapomněl v něm sdělit, že křivé obvinění, který popisuje, státní zástupce za 19 dnů jako proiprávní zrušil a naopak soud se o jeho kooperaci s Veoliíí rozhodl takto - "Není obvyklé, aby generální ředitel a místopředseda představenstva vodárny, jako osoba pečující o majetek společnosti s péčí řádného hospodáře, mající s ohledem na výsledek voleb obecnou autoritu, přesvědčoval členy zastupitelstva akcionáře o potřebnosti prodeje části jím řízeného podniku za situace, kdy takové řešení členové zastupitelstva akcionáře dříve odmítli.
 • 9. Rok 2017. Je vydán pravomocný rozsudek v kauze Vak Zlín. Dokládá, že léta říkám pravdu o protiprávním tunelu vodárny.
 • 10. 2017 VEOLIE a MOVO na mne podávají žalobu, pro údajné poškození "dobrého" jména. Oběma těmto firmám šéfuje p. Bernard, člověk, který asistoval protiprávnímu vyvedení zisků z vody z Vaku Zlín na Veolii, což soudy potvrdily.

Předal jsem ministerstvům analýzu vodáren a gangsteři mi zapálili auto a garáž

V prosinci 2002 jsem Ministerstvu zemědělství, financí a vnitra doložil Analýzu, že koncernoví naháněči skupují protiprávně městské vodárny

Hadům v oblecích toto někdo z ministerstva sdělil a ti si zaplatili gangsterský útok, protože jim nevyhovovalo, že se politici dozvídají PRAVDU. V lednu 2003 mi u domu shořelo auto a garáž.

Předal jsem meziresortní Komisi rozbor, jak koncerny obchází stanovy a skrytě ovládají české vodárny

V roce 2003 jsem doložil, jak Trojské koně z řad politiků, o(h)lupují a manipulují zastupiteli, aby dostaly monopol vody do rukou koncernů.

Někdo zaplatil dva borce, kteří mne zmlátili u domu. Skončil jsem v nemocnici s otřesem mozku, zlomenou rukou a ...

Následně mi bylo vyhrožováno, že pokud se z komise nestáhnu, pak se napadení bude týkat mé rodiny. Proto jsem na účast v Komisi rezignoval. Předtím jsem ovšem doložil, že Mze nehájí zájmy státu, ale koncernů.

Mé křivé obvinění organizované "advokáty" koncernu skončilo pro koncern fiaskem za pouhých 19 dnů. Ale proběhla mediální kampaň, kt. mne měla pošpinit.

Jen hodně hloupý člověk "věří", že by Veolie čekala dva roky než by ohlásila policii, že ji nabízím ovlivnění Komise a požaduji za to peníze.

Dozorující státní zástupce, mé absurdní obvinění zrušil a odhalil podivnou vstřícnost a horlivost policie.

Totéž se udělal i podruhé, kdy pánové dokonce vyrobili video, ve kterém hraje koncernový komparz a právník, který si bered do pusy mé jméno. Pro policii nebylo obtížné zjistit, zda k němu tekly peníze od PENTY nebo ode mne.

V roce 2003 mne tento právník pozval na schůzku s Pentou, s tím, že by mohla být konkurent koncernů. Vyzval jsem ji, aby své záměry presentovala na Komisi, což jsem Komisi oznámil. Další nabídky s nimi sejít jsem odmítl. Vše, co chtěli mohli říct Komisi.

Poté právník řekl, že se mnou nebude spolupracovat, protože pracuje pro PENTU a ta si to nepřeje a přišlo mé fyzické napadení dvěmi útočníky.

Pachatele ani toho kdo toto financoval policie nezjistila, ale souvislost s vodou, byla zřejmá, protože mi následně bylo vyhrožováno dalším napadením, tentokrát mé rodiny, pokud se z Komise nestáhnu. Což byl důvod, proč jsem na členství v Komisi rezignoval.

Kauza Gorila v roce 2010 odhalila propojení PENTY a Veolie. Co to znamená pro lidi a vodárny, popsal T. Nicholson v knize Gorila.

Kniha T. Nicholsna - Gorila vysvětluje mnohé

  [op_file_download_item title="GORILA%3A%20https%3A%2F%2Fcs.wikipedia.org%2Fwiki%2FKauza_Gorila" icon="style1-Pdf-64x64.png" file="https://pravdaovode.cz/wp-content/uploads/2018/05/Nicholson-Tom-Gorila.pdf" package="" level="" new_window="Y"]Kauza%20Gorila%20je%20slovensk%C3%BD%20politick%C3%BD%20skand%C3%A1l%20s%20kryc%C3%ADm%20n%C3%A1zvem%20Gorila.%20%3Cbr%2F%3EDokument%20popisuje%20podrobnosti%20%C3%BAdajn%C3%BDch%20rozhovor%C5%AF%20mezi%20spolumajitelem%20Penta%20Investments%20Jaroslavem%20Ha%C5%A1%C4%8D%C3%A1kem%20a%20p%C5%99edn%C3%ADmi%20politiky%20v%20letech%202005%20a%202006.%20Spis%20SIS%20popisuje%20detaily%20o%20proviz%C3%ADch%20a%20%C3%BAplatc%C3%ADch.%3Cbr%2F%3EVe%20spisu%20jsou%20tvrzen%C3%AD%20t%C3%BDkaj%C3%ADc%C3%AD%20se%20financov%C3%A1n%C3%AD%20politick%C3%BDch%20stran%20Smer-SD%2C%20SDK%C3%9A%2C%20KDH%2C%20SMK.[/op_file_download_item]

Na základě mých důkazů soudce došel k těmto závěrům

NÁLEZ ÚSTAVNÍHO SOUDU ČR

Ústavní soud potvrzuje můj názor o protiprávním jednání soudců nejvyššího soudu a potvrzuje komplot politiků v kauze vodárny Zlín

Veolie na mne a na řadu dalších lidí, starostů, na novináře, zastupitele podává žaloby

Nic podobného nemusíme v ČR řešit, pokud koncerny u našich studní nebudou 🙂

Proto jsem založil Nadační fond PRAVDA O VODĚ, jehož cílem je vrátit vodu do rukou měst/státu, jako veřejnou službu a ne zdroj dolování zisků

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

DÁVÁ VÁM OBRANA VODY SMYSL?! PODPOŘTE JI

Můžete nás podpořit převodem na transparentní účet u ČSOB:

966665/0300

nebo