NÁLEZ ÚSTAVNÍHO SOUDU ZE DNE 10.11.2011 NEÚSPĚŠNÝ POKUS VAK ZLÍN ODVOLAT SOUDCE
ZAMÍTÁ SE ÚSTAVNÍ STÍŽNOST VAK ZLÍN, ŽE SOUDCE KS BRNO WEINŠTUK NENÍ POVOLÁN K ROZHODOVÁNÍ V KAUZE VAK ZLÍN

Nález ústavních soudců v kauze Vodovody a kanaliazce Zlín

NFPOV: Vedení Vak Zlín, jeden ze spolupachatelů komplotu vedoucího k vyvedení monopolu vody do rukou koncernu, dosazené městem Zlín (hlavní pachatel), se účelové snaží léta zabránit odhalení pravdy a vrácení vody do rukou měst.

Když v roce 2010 přišel rozsudek potvrzující, že spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ dokládá od roku 2002 pravdu a ve Zlíně dochází k rozsáhlé protiprávní činnosti, na které podílí místní „politici“ a vedení vodárny, se Vak Zlín a politici Zlína, uchýlili k zdržovací taktice.

Cílem bylo zabránit nabytí právní moci rozsudku KS a UDRŽET tok zisků z vodného a stočného do zahraničí. Vak Zlín podal účelovou Ústavní stížnost proti soudci, který protiprávní kompot v roce 2010 potvrdil.

Advokátní kancelář Toman & Devátý, zastupující Vak Zlín, na příkaz vedení Vak Zlín podala  ústavní stížnost proti soudci. Věděla, že ji ÚS  zamítne. Podávala ji po uplynutí lhůty k jejímu podání. Napadnout soudce, byl jen prostředek k přerušení řízení min. na 3-4 roky.

Za tu dobu vyinkasovala Veolia pro sebe na provozování infrastruktury Vak Zlín ziskovou marži kalkulovanou lidem do vodného a stočného v objemu cca 260-350 mil. Kč. Za stejnou dobu vytvořil Vak Zlín na provozní smlouvě pouhých 6 mil zisku.

ZDARMA ke stažení