NÁLEZ ÚSTAVNÍHO SOUDU ZE DNE 10.11.2011
ÚSTAVNÍ STÍŽNOST VAK ZLÍN, NA SOUDCE KS BRNO WEINŠTUKA SE ZAMÍTÁ

Nález ústavních soudců v kauze Vodovody a kanalizace Zlín r. 2011

Vedení Vak Zlín, spolupachatel komplotu vyvedení monopolu vody do rukou koncernu, dosazené městem Zlín (hlavní pachatel), léta lže soudům i lidem a snaží se léta zabránit odhalení pravdy a vrácení vody do rukou měst.

V roce 2010 přišel rozsudek potvrzující, že spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ říká od roku 2002 pravdu. Ve Zlíně dochází k protiprávní činnosti a organizovaná skupina se uchýlila k zdržovací taktice s cílem zabránit nabytí právní moci rozsudku KS a UDRŽET tok zisků z vodného a stočného do zahraničí.

Advokátní kancelář Toman & Devátý, na příkaz vedení Vak Zlín podala ústavní stížnost proti soudci, který protiprávní kompot v roce 2010 potvrdil. Věděla, že ji ÚS zamítne. Podávala ji po uplynutí lhůty k jejímu podání. Advokáti po podání ústavní stížnosti požádali, aby soud přerušil do rozhodnutí ÚS soudní projednávání žaloby na neplatnost valné hromady 30.4.2004, což soudy učinily.

ÚS stížnost zamítl v roce 2011 a KS v Brně opět rozhodl o komplotu v roce 2014 a VS v Olomouci pravomocně potvrdil toto rozhodnutí koncem roku 2016.

Za advokátní služby s cílem, aby komplot nebyl odhalen, Vak Zlín od roku 2002 údajně zaplatil 50 mil. Kč! Prodej monopolu vody do rukou koncernu protiprávně schválili politici Zlína a někteří další koupení starostové za pouhých 60 mil. Kč! Koncern mezi tím inkasuje od lidí zisky v řádech stovek miliónů korun. Vak Zlín stále nemůže čerpat stamiliónové dotace z EU na obnovu trubek a čistou vodu.

ZDARMA ke stažení