Co udělá Veolia s druhou „žalobou“, kt. na mne podala? Před jednáním soudu žalobu stáhne

Co očekávám, že Veolia udělá, když krátce před 11.6.2019, tj. dnem na který Krajského soud v Ostravě nařídil jednání, stáhla celý svůj žalobní útok na mne, spuštěný 17.11.2017 a zabalený pod údajnou – Ochranu proti nekalé soutěži?

Můj názor je stejný jako při jejím prvním útoku na mne v roce 2005. Je to rafinované a podlé, ale žalobní útoky jsou součást jejího „know-how“. Používá ho proti lidem, kteří odhalují lumpárny na které lidé, města a stát doplací a Hadům v oblecích se postavili.

Do roku 2005 útoky gangsterů

Do roku 2005 na mne „Trautenberkové“ útočili gangsterkými  praktikami. Chtěli, abych o vodě neinformoval, vodárny nebránil přes soudy a netvořil důkazy o kolaboraci politiků a vedení vodáren. V roce 2003 přišlo zapálení auta a garáže, fyz. útok, vyhrožování napadením mé rodiny, povolené šrouby na autě … Gangstery, ani ty, kdo je platil, policie neodhalila.

Na valné hromadě 30.4.2004 jsem zdokumentoval, že valná hromada na které se schvalovali smlouv s Veolií a ve vedení městské vodárny seděli protiprávně lidé z Veolie a také dnešní GŘ Veolie – Bernard, je obrovský protiprávní komplot (soud to po 13 letech právního boje, který jsem musel vydržet nejen financovat – potvrdil).

Nájezdníci a kolaboranti na ni podvedli starosty, část starostů byla k hlasování koupená a tak se odhlasovaly smlouvy s Veolií na 30 let. Had v obleku mi po valné hromadě vyhrožoval, že pokud toho nenechám budu zase chodit do práce pěšky. Vyhrůžka navazovala na gangsterský útok z roku 2003, kdy mi poté, co jsem ministrům doložil, že cizinci skupují protiprávně městské vodárny a hodlají z nich vykuchat zisky, zapálili u domu auto i garáž.

zapalené auto 5

Kdo má strach z informování lidí, důkazů a soudní obrany městských vodáren?

Pachatelé tunelování městských vodáren.

 

Po roce 2005 vystřídaly přímé útok rafinované útoky bílých límečků

V roce 2005 protiprávně jednající vedení Vak H. Králové na mne podalo „trestní oznámení“. Policie ho odložila jako absurdní a naopak  Komise pro cenné papíry, na základě mé obrany Vaku H. Králové, potvrdila protiprávní jednání vedení Vaku s pokutou 700 tis. Kč. Protiprávní jednání vedení Vaku se týkalo lhaní starostům a akcionářům městské vodárny při instalaci Veolie k ziskům z vody.

V tutéž dobu Veolia, která nakonec monopol vody a zisky z vody v Hradci ovládla na mne podala také trestní oznámení. Tvrdila, že jsem ji v roce 2003! za úplatu nabídl ovlivnění ministerské Komise. Policista mi před valnou hromadou Vak H. Králové dokonce sdělil obvinění a ihned začala očerňující kampaň v ČT a v novinách.

 Za pouhých 19 dnů státní zástupce protiprávní a křivé obvinění zrušil

Ale kampaň v médích proběhla a kdo by na valné hromadě Vak H.Králové poslouchal člověka, označeného za korupčníka. Starostům rozdali pro jistotu na židličky novinové články, kde psali, jaký jsem darebák. 

Komplot skončil pro Veolii fiaskem

Státní zástupce odhalil neskutečné věci. Např. ve výpovědích právníků Veolie zásadní rozpory. Nikdo, kdo trestní oznámení konstruoval nevysvětlil, proč „trestní oznámení“ podali dva roky poté, co se údajný čin měl stát a policista se na to kupodivu ani neptal. Měnili se datumy, částky, není jasné o co jde …  jde o podezření z likvidační snahy poškodit konkurenční společnost.

zrušení stíhání jako nezákonného aktu

Na valné hromadě H.Králové mne nikdo neposlouchal a o to šlo.  Starostové podvedení vlastním vedením vodárny, slibujícím dotace z EU a růst cen vody jen o inflaci, pokud odsouhlasí smlouvy s Veolií, zvedli ruce a pak se nestačili divit. Dotace z EU Vak H.Králové díky smlouvám s Veolií nikdy nedostal a slib inflačního růstu cen vody byl leživý. V Hradci platí lidé jednu z nejdražších cen vody v ČR. Vlastníci Veolie, ale spokojeně mlastkají – lidé posílají nemalé milióny na její účty do zahraničí.

Co předcházelo žalobním útokům Veolie v roce 2017

Veřejnost se začala dozvídat pravdu o vodě a mezi pachateli tunelů a kolaboranty roste strach a panika. Řada z nich sedí na vysokých postech v koncernech.

Natočil jsem rozhovor s M. Veselovským na DVTV a několik investigativních pořadů s REPORTÉRY ČT a ČT 2 NEDEJ SE PLUS .

Soudci mi dali zapravdu ve všem, co léta o dění kolem vodáren říkám. Při obraně tunelovaných městských vodáren jsem dosáhl pravomocné rozsudky. Opakovaně jsem uspěl u Ústavního soudu ČR.

Soudy potvrdily existenci organizované skupina nájezdníků, kolaboraci politiků a vodařů z vedení městských vodáren. Potvrdily, že darebáci odpovědní za vytunelování městských vodáren po vytunelování městské vodárny přešli na vrcholné posty v koncernu. V rámci projektu PRAVDA O VODĚ jsem vše zdokumentoval a ve veřejném zájmu zveřejnil.

Tím jsem dal lidem i rozumným politikům do rukou důkazy i argumenty. Spustil jsem projekt PRAVDA O VODĚ s cílem vrátit vodu do pdodoby veřejné služby a ukončit kšeftování s českou vodou. Parlamentu jsem předal dokumenty o to co se páchá a jak to napravit – přes CHARTU VODA 300.

 

V roce 2017 přišly dva žalobní útoky Veolie na mne

Konkrétně útok z 10.2.2017 (ochrana dobrého jména) a útok z 8.11.2017 (ochrana hospodářské soutěže). Jsou rafinované, protože kromě psychologické hrozby v sobě mají potenciál mne léta sát – energeticky, časově a finančně. Proti tomu je trestní oznámení jen jednorázový výstřel.

Veolie dobře ví, že „žaloby“ nemůže vyhrát

Ví, co dělá, čeho jsou součastní lidé, kteří pro ni pracují. Ví, že jsem to soudu doložil. Ví, že nedám zastrašit. Po jejím útoku jsem veřejně prohlásil, že její jednání považují za nejbrutálnější útok na mne, mou rodinu a vlastně na celou Českou republiku.

Ví, že na jednání u soudu zvu veřejnost i média. Ví, že jsem začal spolupracovat se zahraničními organizacemi, které mají důkazy o korupčních praktikách Veolie apod.. Ví, že její útoky beru osobně a stavím je jako zásadní spor:

Je Česká republika svobodný stát nebo Koncernistán?

Veolie proto dobře ví, že jednání u soudu nemůže proběhnout, protože v tom případě veřejnost i média ještě více pochopí, co v ČR probíhá, kdo, co a jak páchá i organizuje.  Ví, že jsem soudcům dokázal, že dobré jméno nemá, díky tomu co děláv ČR i  v zahraničí a soudci to již pochopili.

Z kauz tunelování Vak Zlín a Vak Kladno – Mělník také ví, že se nehroutím, když se soudci na některém stupni rozhodování „nepovedou“. Jsem trpělivý a pro PRAVDU a spravedlnost si klidně dojdu až k Ústavnímu soudu ČR. Vše průběžně veřejně publikuji.

Odpověď na otázku, co Veolie udělá s žalobou na mne je proto pro mě jasná

Veolie žalobu nakonec stáhne. Nejdříve, ale několikrát před jednáním soudu, z nějakého důvodu jednání odročí – tím mne fin. a časově vysaje, protože ví, že před jednáním budu muset dělat přípravu s právníkem – a tak může dělat i několik let. Tuto taktiku si dle mne nakonec opustí, protože medializace tohoto jednání ji vyhovovat nebude.

Proto očekávám, že stáhne i svůj žalobní útok na mne z února 2017, obdobně jako již stáhla žalobní útok z listopadu 2017 – za údajné porušování hospodářské soutěže. Před jednáním soudu nařízeném na 11.6.2019, na které jsem pozval veřejnost i média. Očekávám, že toto nastane nejpozději do konce června nebo prázdnin.

veolie stahuje žaobu

Vymyslí báchorku, že dosáhla svého a žalobu stáhne. Půjde o báchorku. Soudu jsem dne 12.4.2019 potvrdil, že na tom co říkám dál trvám, nic na tom nehodlám měnit.  Nehodlám se Veolii omlouvat a tvrdím, že Veolie dobré jméno nemá a připravila se o něj svým jednáním.

Soud jsem požádal o co nejrychlejší projednání žalobního útoku na mne. Bylo-li něco smazáno, tak z důvodu legislativy GDPR, např. u stránky o GŘ Veolie (původně řediteli Vak Zlín), p. Bernardovi, spoluodpovědném za protiprávní dění ve Vak Zlín   – jsem na radu právníků – opravdu nerad – smazal jen jeho fotografii. Nově zjištěné údaje o jeho činnosti byly do článku naopak přidány. Tento článek je jeden z těch, který Veolie toužila smazat, aby lidé nevěděli, co jsou Ing. Bernard a Veolie zač.

Nemazal jsem 18 článků na webu ani na blogu idnes, které touží Veolie smazat, aby lidé nevěděli, co se páchá. Existují a vytvořil jsem pro ně samostatnou stránku, kde jsou všechny lidem dostupné na jednom místě.

DETAIL ZDE

Soudu jsem doložil, že kanál YOU TUBE i stránky www.pravdovode.cz obsahují řadu nových videí a článků, které dál informují občany.

Doložil jsem, že trvám na tom, že v ČR probíhá:

Což Veolie soudu uvedla, jako důkaz o poškozování jejího dobrého jména.

Medializace a zdokumentování a zpřístupnění žalobních útoků Veolie koncernu nevyhovuje

V rámci osvětové činnosti se žalobním praktikám zabývá Nadační fond PRAVDA O VODĚ, jehož jsem spoluzakladatel. „Žaloby i vyjádření osob na které koncern útočí a stanoviska soudců najdete na stránkách www.pravdaovode.cz, v menu ROZSUDKY, v podmenu JAK SE BRÁNIT NEJEN VEOLII . Jednotlivé útoky i to jak skončily, NFPOV zdokumentoval v podmenu VEOLIE „ŽALUJE“.

útok na ekonoma

útok na novináře

útok na advokáta

útok na občany

útok na starostu

útok na zastupitele

 

Co očekávám, že přijde místo přímých útoků Veolie?

Očekávám, že Veolie se stáhne z pozice přímo útočícího. Někteří darebáci budou zvažovat gangsterské praktiky. Proto na doporučení bývalých kriminálistů vše, co jsem odhalil průběžně předávám zástupcům médií, s kterými léta komunikuji, protikorupčním organizacím a neziskovým organizacím v ČR i v zahraničí. Dostávají je i někteří vrcholoví politici v Parlamentu.

Očekávám něco podobného jako v roce 2016, kdy mi cizí lidé nabídli „pomoc s projektem pravda o vodě„. Ukázalo se, že chtějí za 49 mil. Kč koupit web www.pravdaovode.cz a já budu dál jeho tváří = loutka :-). Plazí mozek pána co mi toto nabízel nebyl schopen pochopit, že miliony nechci a nehodlám být něčí loutka.

Nová nabídka bude více rafinovaná, přijde od Trojského koně koncernů např. z Parlamentu ČR – vysoký politický post, místo na kandidátce – a s tím povinnost dělat kompromisy, vyjednávat s gangstery, koncerny, neškodit straně  …

Očekávám ovšem také toto:

Očekávám, vítězství zdravého rozumu a pravdy nad gangstery, koncerny, miliardami i Hady v oblecích.

Sjednáme nápravu. Lidé se přidají k obraně vody. Přidají se i rozumní politici a vím, že existují. Přestanou se bát novináři. K soudcům se přidá i policie. Očekávám, že komplot páchaný na občanech ČR kolem vody, vodáren a peněz z vody, bude odhalen, darebáci budou hnáni k odpovědnosti. Máme PRAVDU a vodu potřebuje každý, vše máme ve svých rukách stejně jako lidé v Francii. Očekávám, že ČR přestane být Koncernistán a začne být opět svobodný stát.

 

 

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá?. I moře se skládá z kapek?. Děkujeme

nfpov - souvis članky

Veolia na mne podala „žalobu“. OK. Převzal jsem obsílku a rovnou Veolii VEŘEJNĚ odpovídám!

Veolie ?po dvou letech psychického nátlaku a mého vysávání časového a finančního stáhla i druhou „žalobu“ proti mně

 

 

Podobné články