Nadační fond PRAVDA O VODĚ Pravda o vodě Soudci a soudy Veolie

Veolia na mne podala „žalobu“. OK. Převzal jsem od soudu obsílku a rovnou VEŘEJNĚ odpovídám!

svoboda – nesvázana

Soudci KS v Ostravě mne vyzvali, abych se „žalobě“ vyjádřil do 40 dnů!

První vyjádření dělám veřejně hned. Všechny, kteří chápou důležitost vody pro nás, naše děti a stát ujišťuji, že toto beru velmi osobně. Považuji to za nejbrutálnější útok na mou osobu a mou rodinu, ale i na Českou republiku (a to mi již darebáci placení gangstery v oblecích zapálili u domu auto, fyzicky mne napadli, vyhrožovali mé rodině, atd.. ). To, zda to je také útok na každého, kdo vodu nechce v rukou cizinců, si musí každý přebrat sám se sebou.

Tento útok Veolie považuji za zásadní střet o to, zda Česká republika je svobodný stát nebo KONCERNISTÁN.

MŮJ PŘÍBĚH

Veolii mimo jiné vadí, že říkám:

Cíl mé práce je umocnit veřejné mínění: K prodeji české vody žádné koncerny ani překupníky nepotřebujeme. Voda patří do rukou měst a obcí a ne cizinců.

O smyslu a správnosti tohoto cíle jsem a budu přesvědčen, i kdyby Voelia podala 10 miliónů žalob, i kdyby mně mlátili ne dva, ale čtyři najatí gauneři nebo „žaloba“ byla podaná na každého občana ČR.

HOWG

Voda je dar, ne zboží, nenechte si ujít to nejlepší z ČLÁNKŮ o vodě!
Přihlaste se k odběru aktuálních článků

 

 

Má práce a PRAVDA O VODĚ, dostává touto „ŽALOBOU“ další smysl

Seznámím občany ČR a EU s žalobními útoky Veolie ve stylu SLAPP , aby si mohli udělat názor na to, zda Veolii jde o „dobré jméno“ nebo o „moc a zisky z vody“ inkasované od občanů ČR, díky protiprávnímu jednání darebáků v politice.

Já mám jasno, proto dělám to, co dělám 16 let. Hodlám v tom pokračovat a i proto zakládám Nadační fond PRAVDA O VODĚ.

Veolie ví, že náklady na soud zaplatím ze svého

NF PRAVDA O VODĚ mi jako spoluzakladateli, nesmí pomoci financovat obranu proti jejímu útoku. Obranu proti útoku Veolie zaplatím – časem, energií i penězi a to je cíl tohoto útoku. Obranu sebe, své rodiny, vody a zájmů lidí financuji sám léta a činím tím jasné kroky k vrácení vody do podoby veřejné služby výhradně v rukou městských/krajských vodáren. Nyní toto převzal NFPOV.

Manipulace, podvody, greenmailingové nájezdy, ani kolaborace politiků se nedají páchat, pokud je veřejně známo, co se páchá, kdo a pro koho to páchá. NFPOV tyto informace dokládá a zveřejňuje. Díky mé obraně vody a vodáren přes soudy, navíc soudci již potvrzují existenci a protiprávní jednání organizované skupiny nájezdníků a rozsáhlé nemravné jednání v rozporu se zákony ČR.

Pokud chcete nějak pomoci mi, tak podpořte práci Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, který jako jediný v ČR zveřejňuje fakta, důkazy, rozsudky a tím znemožňuje pokračování nemravného systému. Pomáhá tvořit veřejné mínění, které požaduje po politicích nápravu. Vaše podpora NFPOV umožňuje boj o vodu vyhrát i vyvodit odpovědnost „Hadů na radnicích“ a prosadit, aby:

Prioritou ČR je řešení sucha, kvalita vody a její rozumná cena, ne dolování zisků a jejich pumpování na účty koncernů a překupníků.

Ze zákona nebylo možné, aby koncern ovládl svého přímého konkurenta městskou vodárnu – vám se to evidentě podařilo a ona se k tomu dokonce před zastupiteli přiznnala. Proto se vás milá Veolie s údajným dobrým jménem veřejně ptám – Jak je možné, že tvrdíte, že máte dobré jméno a porušujete zákony?

 

Co udělá Veolia s druhou „žalobou“, kt. na mne podala? Před jednáním soudu žalobu stáhne

Veolie 🤑po dvou letech psychického nátlaku a mého vysávání časového a finančního stáhla i druhou „žalobu“ proti mně

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Postavili jsme se protiprávní komercionalizaci vody v ČR. Soudy nám potvrzují, že máme pravdu. Systém, kdy jsou zájmy soukromých firem nadřazeny zákonům a zájmům lidí, je ve svobodném státě neakceptovatelný.

Proto léta lidi bráníme a prosazujeme vrácení priorit lidí do správy vody, odsun koncernů od české vody a garanci práva lidí na vodu v Ústavě ČR.

 

Voda je pro stát tím, čím je krev pro člověka, nenechte si ujít to nejlepší z VIDEÍ!
Přihlaste se k odběru aktuálních VIDEÍ

 

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá kapka pomáhá💧. I moře se skládá z kapek 💦. Děkujeme

1 Komentář

 • Marie Burgetová

  2 ledna, 2018

  Pane Novotný. Velice si vážím toho, co děláte na obranu vody z naší země.Je vidět,že to máte v hlavě srovnané. Já sama a také s manželem jsme intuitivně došli ke stejným závěrům. Jak nyní oligarchové a také bankéři a zbrojaři žijí z milionů a miliard lidí. Jen to nedovedu tak přesně vyjádřit jako Vy.

  Jste velmi statečný člověk. Jsem ráda, že v tomto boji nejste sám. Myslím na Vás a doufám, že ty zákeřné síly v naší společnosti Vám neublíží. Modlím se za Vás. My jsme už důchodci, manželovi je 69 a mně 64 roků, nejsme zcela zdrávi.

  Zjistím konto, na které můžeme přispět a určitě pošlu menší částku dle našich možností.
  Bylo by krásné,kdyby čím dál víc lidí vystoupilo z toho zrůdného systému, matrixu.
  Přeji Vám hodně zdraví,rodinné pohody. Doufám,že se k Vám přidá hodně mladších lidí ochotných Vám v tomto těžkém boji pomoci a že se vám nic zlého nestane.
  Marie Burgetová

Comments are closed here.

Bráníme vodu a vracíme do správy vody zájmy lidí. Dává vám to smysl?

Pak to co děláme podpořte!

Transparentní účet u ČSOB

966665/0300

Podpořit obranu vody můžete i přímo zde:

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE