Veolia na mne podala „žalobu“. OK. Převzal jsem obsílku a rovnou Veolii VEŘEJNĚ odpovídám!

Soudci KS v Ostravě mne vyzvali, abych se „žalobě“ vyjádřil do 40 dnů!

Vyjádření dělám hned a veřejně. Všechny ujišťuji, že toto beru osobně a považuji to za nejbrutálnější útok na mou osobu a mou rodinu, ale i na Českou republiku (a to mi již gangsteři placení Hady v oblecích  zapálili u domu auto, fyzicky mne napadli, vyhrožovali mé rodině, apod..). Zda jde i útok na každého občana, který chce vodu v rukou státu a ne v rukou cizinců, si musí každý přebrat sám.

Tento útok považuji za zásadní. Je to střet o to, zda je Česká republika svobodný stát nebo KONCERNISTÁN.

MŮJ PŘÍBĚH

Veolii např. vadí, že říkám:

Cíl mé práce je umocnit veřejné mínění: K prodeji české vody žádné koncerny ani překupníky nepotřebujeme. Voda patří do rukou měst a obcí a ne cizinců.

O správnosti tohoto jsem a budu přesvědčen, i kdyby Veolia podala 10 miliónů žalob, i kdyby mně mlátili ne dva, ale čtyři gauneři anebo „žaloba“ byla podaná na každého občana ČR.

HOWG

 

Má práce a PRAVDA O VODĚ, dostává tímto  „ŽALOBNÍM ÚTOKEM“ další smysl.

Seznámím občany ČR a EU s praktikami a s praktikami žalobních útoků Veolie nesoucí znaky jednání SLAPP, – žaloby s cílem zabránit informování veřejnosti, aby si lidé udělali názor na Veolii, na její „dobré jméno“, i na protiprávní jednání darebáků v politice, kteří jednají v zájmu soukromých firem a ne občanů.

Sebe, vodu a městské vodárny bráním 16 let a budu v tom pokračovat i proto zakládám Nadační fond PRAVDA O VODĚ.

Bránit se budou i lidé, kteří chápou, že voda je život a náš život do rukou koncernů ani překupníků rozhodně nepatří

Veolie ví, že náklady na soud zaplatím ze svého

NF PRAVDA O VODĚ mi jako spoluzakladateli, nesmí pomoci financovat obranu proti jejímu útoku.

Obranu proti útoku Veolie zaplatím – časem, energií i penězi a to je cíl tohoto útoku. Obranu sebe, své rodiny, vody a zájmů lidí financuji sám léta a činím tím jasné kroky k vrácení vody do podoby veřejné služby výhradně v rukou městských/krajských vodáren. Nadace převzala osvětu a poskytování informací ve veřejném zájmu.

Manipulace, podvody, greenmailingové nájezdy, ani kolaborace politiků se páchat nedají, je-li veřejnosti známo, o co jde, co se páchá, kdo a pro koho to páchá. Léta toto zveřejňuji a NFPOV informace dokládá a zdarma lidem poskytuje. Díky mé obraně vody a vodáren přes soudy, soudci již také potvrzují protiprávní jednání organizované skupiny nájezdníků a rozsáhlé nemravné jednání politiků v rozporu se zákony ČR.

Pokud mi chcete nějak pomoci, tak podpořte práci Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, který jako jediný v ČR zveřejňuje fakta, důkazy, rozsudky a svými kroky znemožňuje pokračování nemravného systému. Pomáhá navíc tvořit veřejné mínění, které požaduje po politicích nápravu. Právě vaše podpora umožňuje boj o vodu vyhrát i vyvodit odpovědnost „Hadů“ a prosadit, aby:

Prioritou ČR byly zájmy občanů, tj. řešení sucha, kvality vody, stav trubek a rozumná cena vody a ne dolování zisků z vody a jejich pumpování na účty koncernů.

Ze zákona nebylo možné, aby koncern ovládl přímého konkurenta – městskou vodárnu. Pro vás zákony ČR neplatí? Jak je možné, že se vám to bez ohledu na zákony podařilo? Vy se tím dokonce zastupitelům chlubíte a přiznáváte.

 

Proto se vás nemilá Veolie, s údajným dobrým jménem, veřejně ptám:

Porušujete zákony ČR a evidentně nejen zde?

Odpověď je zde: Je možné tvrdit, že máte dobré jméno, ale pravda to není.

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

 

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

Jedna odpověď

 1. Pane Novotný. Velice si vážím toho, co děláte na obranu vody z naší země.Je vidět,že to máte v hlavě srovnané. Já sama a také s manželem jsme intuitivně došli ke stejným závěrům. Jak nyní oligarchové a také bankéři a zbrojaři žijí z milionů a miliard lidí. Jen to nedovedu tak přesně vyjádřit jako Vy.

  Jste velmi statečný člověk. Jsem ráda, že v tomto boji nejste sám. Myslím na Vás a doufám, že ty zákeřné síly v naší společnosti Vám neublíží. Modlím se za Vás. My jsme už důchodci, manželovi je 69 a mně 64 roků, nejsme zcela zdrávi.

  Zjistím konto, na které můžeme přispět a určitě pošlu menší částku dle našich možností.
  Bylo by krásné,kdyby čím dál víc lidí vystoupilo z toho zrůdného systému, matrixu.
  Přeji Vám hodně zdraví,rodinné pohody. Doufám,že se k Vám přidá hodně mladších lidí ochotných Vám v tomto těžkém boji pomoci a že se vám nic zlého nestane.
  Marie Burgetová

Podobné články