Nadační fond PRAVDA O VODĚ Pravda o vodě Soudci a soudy Veolie

Veolia na mne podala žalobu. Dne 26.9.2017 jsem převzal obsílku od soudu. OK!

svoboda – nesvázana

Veolia na mne podala žalobu. Soudci KS v Ostravě mne vyzvali, abych se vyjádřil do 40 dnů! První vyjádření dělám veřejně hned.

Všechny, kteří chápou důležitost vody pro nás, naše děti a stát ujišťuji, že toto beru velmi osobně. Považuji to za nejzásadnější útok na mou osobu (a to mi již darebáci zapálili u domu auto, fyzicky mne napadli, vyhrožovali mé rodině, atd.. ). To, zda to je také útok na každého, kdo vodu nechce v rukou cizinců, si musí každý přebrat sám se sebou.

Tuto akci koncernu Veolia beru to jako další útok na mne, mé děti a mou rodinu, ale i na Českou republiku. A to už na mne různí darebáci vyzkoušeli i gangsterské praktiky

MŮJ PŘÍBĚH

Tento útok Veolie považuji za zásadní střet o to, zda Česká republika je svobodný stát nebo KONCERNISTÁN.

Veolii mimo jiné vadí, že říkám:
Cíl mé práce … Umocnit veřejné mínění: K prodeji české vody žádné koncerny ani překupníky nepotřebujeme. Voda patří do rukou měst a obcí a ne cizinců.

Ujišťuji všechny, že o tomto jsem a budu přesvědčen, i kdyby Voelia podala 10 miliónů žalob, i kdyby mně mlátili ne dva, ale čtyři najatí gauneři nebo „žaloba“ byla podaná na každého občana ČR.

HOWG.

Má práce a PRAVDA O VODĚ tímto dostává touto „ŽALOBOU“ další smysl. Seznámím občany EU s „žalobou“ i praktikami Veolie. Budete si moci udělat názor na Veolii, „politiky“ i na to, o co podobnými „žalobami Veolii jde. O „dobré jméno“ nebo o moc a zisky z vody inkasované od občanů ČR , díky protiprávnímu jednání darebáků v politice.

Já mám jasno, proto dělám to, co dělám 16 let. Hodlám v tom pokračovat a i proto zakládám Nadační fond PRAVDA O VODĚ.

Veolie velmi dobře ví, že náklady na soud ohledně její „žaloby“ musím platit ze svého. NF PRAVDA O VODĚ mi nesmí jako svému spoluzakladateli pomoci toto financovat. 

Svou obranu proti útoku Veolie si zaplatím – časem, energií i penězi.

Pokud mi chcete pomoci. Tak pomozte financovat práci Nadační fond PRAVDA O VODĚ, budu to mít snažší. Obranu sebe, své rodiny, vody a zájmů nás všech léta financuji sám léta a činím tím jasné kroky k vrácení vody do podoby veřejné služby výhradně v rukou městských/krajských vodáren. Nyní toto převzal NFPOV.

Manipulace, podvody, greenmailingové nájezdy, i kolaborace politiků se nedají páchat, pokud je co se páchá veřejně známo a ví se co, kdo a prokoho páchá. NFPOV vše dokládá a zveřejňuje. Díky mé obraně vody a vodáren přes soudy, navíc soudci již potvrzují exisenci a protiprávní jednání organizované skupiny nájezdníků a rozsáhlé nemravné jednání v rozporu se zákony ČR. NF PRAVDA O VODĚ jako jediný v ČR fakta, důkazy, rozsudky zveřejňuje a tím znemožuje pokračovní tohoto nemravného systému. Pomáhá tvořit veřejné mínění, které požaduje po politicích nápravu.

Vaše podpora NFPOV umožňuje rozumným lidem boj o vodu vyhrát i vyvodit odpovědnost „Hadů na radnicích“ a vrátit vodu do podoby veřejné služby, kdy:

Prioritou ČR je řešení sucha, kvalita vody a její rozumná cena, ne dolování zisků a jejich pumpování na účty koncernů a překupníků

 

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá a moře se skládá z kapek. Děkuji

 

dvtv-pitna voda v cr

 

http://pravdaovode.cz/novinky/jak-jste-ovladli-vodarnu-kladno-kdyz-to-legalne-neslo/

1 Komentář

 • Marie Burgetová

  Leden 2, 2018

  Pane Novotný. Velice si vážím toho, co děláte na obranu vody z naší země.Je vidět,že to máte v hlavě srovnané. Já sama a také s manželem jsme intuitivně došli ke stejným závěrům. Jak nyní oligarchové a také bankéři a zbrojaři žijí z milionů a miliard lidí. Jen to nedovedu tak přesně vyjádřit jako Vy.
  Jste velmi statečný člověk. Jsem ráda, že v tomto boji nejste sám. Myslím na Vás a doufám, že ty zákeřné síly v naší společnosti Vám neublíží. Modlím se za Vás. My jsme už důchodci, manželovi je 69 a mně 64 roků, nejsme zcela zdrávi. Zjistím konto, na které můžeme přispět a určitě pošlu menší částku dle našich možností.
  Bylo by krásné,kdyby čím dál víc lidí vystoupilo z toho zrůdného systému, matrixu.
  Přeji Vám hodně zdraví,rodinné pohody. Doufám,že se k Vám přidá hodně mladších lidí ochotných Vám v tomto těžkém boji pomoci a že se vám nic zlého nestane.
  Marie Burgetová

Comments are closed here.

Dává nám váš boj za vodu smysl? Podpořte nás

Libovolnou částkou na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

Další možnost podpory je kartou zde

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Follow