Nadační fond PRAVDA O VODĚ Pravda o vodě Soudci a soudy Veolie

Veolia na mne podala “žalobu”. OK. Převzal jsem obsílku a rovnou Veolii VEŘEJNĚ odpovídám!

svoboda – nesvázana

Soudci KS v Ostravě mne vyzvali, abych se “žalobě” vyjádřil do 40 dnů!

Vyjádření dělám hned a veřejně. Všechny ujišťuji, že toto beru osobně a považuji to za nejbrutálnější útok na mou osobu a mou rodinu, ale i na Českou republiku (a to mi již gangsteři placení Hady v oblecích  zapálili u domu auto, fyzicky mne napadli, vyhrožovali mé rodině, apod..). Zda jde i útok na každého občana, který chce vodu v rukou státu a ne v rukou cizinců, si musí každý přebrat sám.

Tento útok považuji za zásadní. Je to střet o to, zda je Česká republika svobodný stát nebo KONCERNISTÁN.

MŮJ PŘÍBĚH

Veolii např. vadí, že říkám:

Cíl mé práce je umocnit veřejné mínění: K prodeji české vody žádné koncerny ani překupníky nepotřebujeme. Voda patří do rukou měst a obcí a ne cizinců.

O správnosti tohoto jsem a budu přesvědčen, i kdyby Veolia podala 10 miliónů žalob, i kdyby mně mlátili ne dva, ale čtyři gauneři anebo “žaloba” byla podaná na každého občana ČR.

HOWG

 

Má práce a PRAVDA O VODĚ, dostává tímto  “ŽALOBNÍM ÚTOKEM” další smysl.

Seznámím občany ČR a EU s praktikami a s praktikami žalobních útoků Veolie nesoucí znaky jednání SLAPP, – žaloby s cílem zabránit informování veřejnosti, aby si lidé udělali názor na Veolii, na její “dobré jméno”, i na protiprávní jednání darebáků v politice, kteří jednají v zájmu soukromých firem a ne občanů.

Sebe, vodu a městské vodárny bráním 16 let a budu v tom pokračovat i proto zakládám Nadační fond PRAVDA O VODĚ.

Bránit se budou i lidé, kteří chápou, že voda je život a náš život do rukou koncernů ani překupníků rozhodně nepatří

Veolie ví, že náklady na soud zaplatím ze svého

NF PRAVDA O VODĚ mi jako spoluzakladateli, nesmí pomoci financovat obranu proti jejímu útoku.

Obranu proti útoku Veolie zaplatím – časem, energií i penězi a to je cíl tohoto útoku. Obranu sebe, své rodiny, vody a zájmů lidí financuji sám léta a činím tím jasné kroky k vrácení vody do podoby veřejné služby výhradně v rukou městských/krajských vodáren. Nadace převzala osvětu a poskytování informací ve veřejném zájmu.

Manipulace, podvody, greenmailingové nájezdy, ani kolaborace politiků se páchat nedají, je-li veřejnosti známo, o co jde, co se páchá, kdo a pro koho to páchá. Léta toto zveřejňuji a NFPOV informace dokládá a zdarma lidem poskytuje. Díky mé obraně vody a vodáren přes soudy, soudci již také potvrzují protiprávní jednání organizované skupiny nájezdníků a rozsáhlé nemravné jednání politiků v rozporu se zákony ČR.

Pokud mi chcete nějak pomoci, tak podpořte práci Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, který jako jediný v ČR zveřejňuje fakta, důkazy, rozsudky a svými kroky znemožňuje pokračování nemravného systému. Pomáhá navíc tvořit veřejné mínění, které požaduje po politicích nápravu. Právě vaše podpora umožňuje boj o vodu vyhrát i vyvodit odpovědnost „Hadů“ a prosadit, aby:

Prioritou ČR byly zájmy občanů, tj. řešení sucha, kvality vody, stav trubek a rozumná cena vody a ne dolování zisků z vody a jejich pumpování na účty koncernů.

Ze zákona nebylo možné, aby koncern ovládl přímého konkurenta – městskou vodárnu. Pro vás zákony ČR neplatí? Jak je možné, že se vám to bez ohledu na zákony podařilo? Vy se tím dokonce zastupitelům chlubíte a přiznáváte.

 

Proto se vás nemilá Veolie, s údajným dobrým jménem, veřejně ptám:

Porušujete zákony ČR a evidentně nejen zde?

Odpověď je zde: Je možné tvrdit, že máte dobré jméno, ale pravda to není.

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

 

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

1 Komentář

 • Marie Burgetová

  2 ledna, 2018

  Pane Novotný. Velice si vážím toho, co děláte na obranu vody z naší země.Je vidět,že to máte v hlavě srovnané. Já sama a také s manželem jsme intuitivně došli ke stejným závěrům. Jak nyní oligarchové a také bankéři a zbrojaři žijí z milionů a miliard lidí. Jen to nedovedu tak přesně vyjádřit jako Vy.

  Jste velmi statečný člověk. Jsem ráda, že v tomto boji nejste sám. Myslím na Vás a doufám, že ty zákeřné síly v naší společnosti Vám neublíží. Modlím se za Vás. My jsme už důchodci, manželovi je 69 a mně 64 roků, nejsme zcela zdrávi.

  Zjistím konto, na které můžeme přispět a určitě pošlu menší částku dle našich možností.
  Bylo by krásné,kdyby čím dál víc lidí vystoupilo z toho zrůdného systému, matrixu.
  Přeji Vám hodně zdraví,rodinné pohody. Doufám,že se k Vám přidá hodně mladších lidí ochotných Vám v tomto těžkém boji pomoci a že se vám nic zlého nestane.
  Marie Burgetová

Comments are closed here.

10 principů, jak vrátit do správy vody zájmy lidí podepsalo již přes 31.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE