Kdo je kdo? Kolonizace ČR Nadační fond PRAVDA O VODĚ Náprava Veolie

Veolie 🤑po dvou letech psychického nátlaku a mého vysávání časového a finančního stáhla i druhou „žalobu“ proti mně

Veolie 🤑po dvou letech psychického nátlaku a mého vysávání časového a finančního stáhla i druhou „žalobu“ proti mně

Neproběhlo ani jedno jednání u soudu a „právní systém“ je nastaven tak, že nedostanu zaplacené žádné peníze za dva roky práce, ani za čas, který jsem musel s právníkem, na úkor své rodiny věnovat své obraně, ani za reakce a vyjádření, které jsem musel psát soudu několikrát na mnoho stránkové žalobní útoky koncernu.

Právník mi řekl, že odhaduje, že nad tím, co napsali strávili min 500 hodin, při sazbách advokátů 2.000-3.000 Kč na hodinu! Je-li to pravda, pak je to darda, a když si uvědomíte, že žalobní útoky byly dva …. tak se dostáváme v průměru na:

2.500.000 Kč
Zajímalo by mne, zda je zaplatili lidé v ceně vody a nechám to prověřit kontrolní orgány.

Chytře si to hoši vymysleli. Věděli, že stejný čas nad tím stráví můj právník a já tolik peněz nemám… nebo tomu budu muset věnovat čas svůj a nebudu mít čas bránit vodu a lidi… Řekl jsem hned na začátku, že právě o toto jde.

Musel jsem zvolit druhou variantu.

Nebojte se, nezlomilo mne to

Děkuji všem, kteří jste mi fandili a fandíte, ještě více děkuji těm, kteří jste začali reálně finančně podporovat Nadační fond pravda o vodě, třeba jen malou částkou 50-100 Kč/měsíčně. Rozvázali jste mi tím ruce. Pomohli jste mi i vy, kteří jste mne neposlechli a poslali jste finanční podporu přímo mi, přestože jsem žádal, ať podpoříte NFPOV. Vaše peníze pomohly především s překlady důkazů ze zahraniční a poskytnu je zdarma NFPOV.

Protože mám za 17 let mnoho důkazů v hlavě, šlo především o to, být schopen je fyzicky doložit soudu a soudcům poté vše řádně vysvětlit. Pomohly mi hodně i mezinárodní organizace, které mi k Veolii poslali 140 dokumentů.

A moc chci zde poděkovat za přístup mého právníka, p. Štauderové, která byla vlastně neskutečná.

 

Co bude dál?

Aby tato práce nebyla promrhána, tak vše, co jsem zjistil a doložil soudu, se dozví lidé a politici. Budu to po jednotlivých bodech, vždy doložené důkazy, postupně zveřejňovat tak, aby vše bylo pro lidem srozumitelné.

Informace jsem již poskytl Nadačnímu fondu PRAVDA O VODĚ, který zjistil, že obdobné „žaloby“ Veolie rozsévá v řadě regionů ČR – na advokáty, zastupitele, starosty, občany, ale i novináře. Poskytl jsem je i dalším protikorupčním nadacím a novinářům.

V rámci své edukační činnosti začal toto zahraniční know-how a praktiky koncernu monitorovat a komplexně zveřejňovat. Komplexně v tomto případě znamená, že se ve veřejném zájmu snaží lidem zpřístupnit nejen „žaloby“ Veolie, ale i vyjádření žalovaných a konečný závěr soudu nebo stažení žaloby Veolií po několika letech.

Už to najdete na stánkách nadačního fondu:

Má pomoc zdarma

Za 17 let obrany vodáren a 2 roky obrany proti tomuto útoku bílých límečků mám důkazy, které každému umožní se efektivně bránit a neutrácet zbytečně čas ani peníze. Spolu s Nadačním fonde PRAVDA O VODĚ proto nabízím – ZDARMA – pomoc každému, kdo se dostane do palby podobného útoku a to i České televizi, která se dle mých informací rovněž stala terčem něčeho podobného, jen prý zatím nebyla podána žaloba.

Dle mého názoru podána nebude, protože vzniká příliš velké riziko, že se vodě a tomu co kolem vody páchá, se začnou po 20 letech věnovat intenzivně hlavní média, což by přivedlo k problematice vody pozornost občanů celé ČR.

A to není v zájmu koncernu a především nájezdníků i protiprávně jednajících politiků.

Důkazy a vyjádření k „žalobě soud

Dál financuji soudy na obranu vodáren a rozkrytí nemravné kolaborace politiků

Jdu dálzapalené-auto-5 STEX-j stejným směrem k cíli vrátit zájmy lidí do správy vody. Cílem je vytvořit soudní precedens, který rozkryje pokoutný systém, jak se koncerny dostaly k české vodě.  Nic podobného pak již nebude žádný občan ČR zažívat, pokud prosadíme dodržování zákonů a voda nebude kšeft cizinců. Jdu k tomuto cíli a děkuji všem, že chápete, že se musíme začít bránit.

Je skvělé, že již mi dávají za pravdu už i u Nejvyššího soudu a díky tomu postupně odhalujeme celý nechutný komplot kolem ovládnutí městských vodáren a praktik jejich vykuchání. Útoky koncernů končí i díky tomu fiaskem a stále více lidí chápe, že když společně sebe a vodu bráníme, tak to vše napravit jde.

Je to pro mne obrovská psychická podpora i v situacích, kdy čtu mnohostránkové „žaloby “ a vím, že to jej rafinovaný útok, který na rozdíl od jednorázového zapalování auta bude trvat roky.

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

NFPOV se postavil protiprávní komercionalizaci vody v ČR a začal lidi, vodu i ČR bránit.

 Prosazuje:

Odpovědnost politiků za vytunelování vodáren. Vrácení priorit lidí do správy vody. Odsun koncernů od české vody a garanci práva lidí na vodu v Ústavě ČR

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá🍀. I moře se skládá z kapek💧. Děkujeme

nfpov - souvis članky

Co udělá Veolia s druhou „žalobou“, kt. na mne podala? Před jednáním soudu žalobu stáhne

Veolia na mne podala „žalobu“. Převzal jsem od soudu obsílku. OK!

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Dává nám váš boj za vodu smysl? Podpořte nás

Libovolnou částkou na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

Další možnost podpory je kartou zde

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Follow