Cena vody Kdo je kdo? Kolonizace ČR Koncerny Náprava Vodárny

Zdražování vody: Koncern je démon, který odrbe lidi z kůže, jen pokud ho politici pustí do pozice, že to může udělat

Zdražování vody: Koncern je démon, který odrbe lidi z kůže, jen pokud ho politici pustí do pozice, že to může udělat

Reportéři a novináři z médií a tím pádem i lidé, kteří je léta poslouchají, si léta myslí a také veřejně říkají, že odpovědnost za drahou vodu nesou koncerny, které ovládají cca 70% tržeb z prodeje vody v České republice. Vůbec nechápou, že za to, že jsou koncerny u české vody, nesou odpovědnost politici, kteří šli  nájezdníkům a koncernům skrytě na ruku.

Díky neznalosti a nepochopení toho, co se děje 30 let ve vodárenství v ČR, zástupci médií odvádí lidí od toho, co je skutečný problém a tím pádem od toho, že problém je možné vyřešit.

Politici měli monopol dodávky vody v ČR v rukou téměř ze 100 %. Navíc v ČR byly nastaveny zákony a stanovy vodáren tak, že žádný koncern, i kdyby se rozkrájel, nemohl správu vody a zisky z vody legálně neovládnou, dokud mu zevnitř měst a vodáren, politici v rolích Trojských koňů, často protiprávně dveře k vodě neotevřeli.

“Voda” se nikdy z rukou městských vodáren do rukou cizinců nemohla legálně i nelegálně dostat, dokud politici nezačali s nájezdníky skrytě kooperovat/kolaborovat.

Důvod, proč koncerny ovládají dodávku vody v téměř všech velkých městech ČR a v 4 krajích, nejsou koncerny, ale politici a vlády ČR.

Ze zákona téměř dvě desetiletí vůbec nebylo možné, aby koncerny ovládly městské vodárny a poté z nich vykuchat zisková aktiva potřebná k dolování zisků z vody a z městských vodáren vytvořit na koncernech zcela závislé trafiky pro politiky, kteří dál jdou koncernům na ruku. Přesto se toto dělo a děje.

Lidé jsou uvedeni v omyl a myslí si, že se s vodou již asi nedá nic napravit, vše je přeci prodáno a proto se lumpárně ani nebrání. Díky tomu tak koncerny spokojeně z peněženek lidí dosud vyinkasoval:

21.983.638.000 Kč

Byly naše. V letech 2010-2018 jsme je zaplatili. Skončily v cizině.

Přišli jsme o:

  • Vodu levnější o 7-15 Kč/m3
  • Čistou vodu a čistírny odpadních vod
  • Zadržení vody v krajině

Pozor, tím to nekončí

Když lidé nechápou, že se lumpárně mohu bránit a když nic nedělají, pak jim i jejím dětem voda opět a opět a opět… zdraží a cizinci zinkasují další a další miliardy.

 

Protiprávně zavedený systém nastavený na 20-30 let, nemůže v právním státě požívat právní ochrany

Pokud média občany o vodě neinformují nebo informují 30 let ve stylu, jak ukazuje otázka  M. Veselovského na záznamu rozhovoru, pak lidé logicky neví, že problém nejsou koncerny s majitelem na jachtě někde v Karibiku, problém jsou  “politici”, kteří sedí tady v ČR a můžeme je vést k odpovědnosti, náhradě škod i prokázat protiprávnost procesů vedoucích k uzavření smluv s Koncerny.

Současně můžeme “politiky” přes volby velmi rychle od správy veřejného majetku odstavit a eliminovat.

Vše je jinak než média říkají

Darebákům SE MÁ smysl bránit a náprava i prosazení vrácení zájmu lidí do správy vody v ČR je reálné, podobně jako ve Francii

 

Postavili jsme se komercionalizaci vody v ČR. Léta zájmy lidí i státu bráníme a prosazujeme: Vrácení zájmů a priorit lidí do správy vody, odsun koncernů od české vody. Obranu vody a lidí financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

Žádné komentáře

Comments are closed here.

10 principů, jak vrátit do správy vody zájmy lidí podepsalo již přes 31.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE