Chcete náš hlas? OK. Co konkrétně děláte pro vodu a pro lidi?

Dobrý den,

kandidujete za lidi do politické funkce a instituce. Chcete jejich hlas. Řekněte prosím, jak konkrétně pomáháte prosadit nápravu ve vodě a co budete dělat? Jak si můžeme pomoct při obraně vody a s prosazením nápravy ve vodě, kterou 20 let dělám.

Obracím se na kandidáty s dotazy k vodě a jejich odpovědi zveřejňuje Nadační fond PRAVDA O VODĚ v občanském projektu CHCEME VĚDĚT. Cíl je ukončit volby naslepo, aby lidé podpořili kandidáty, kteří to myslí s vodou myslí vážně a jen netlachají a nezneužívají ji k lovu voličů. Odpovězte prosím a řekněte lidem, co konkrétně děláte pro nápravu věcí kolem vody a jaké máte výsledky.

Odpovězte prosím na níže položené otázky:

 1. Kdo vám u vás v regionu dodává vodu a kdo vlastní trubky? Jak se u vás vyvíjela cena vody za posledních 10 let a jaké zisky vyinkasoval na vodě koncern a jaké městská vodárna?
 2. Co konkrétně jste již udělal pro nápravu a obranu vody a lidí a proti tunelům městských vodáren z let 1996-2010? Jaké máte výsledky?
 3. Kolik vodáren měst jste pomohl ubránit, kolik peněz z plateb za vodu jste pomohl lidem ušetřit, a kolik jste pomohl zajistit dotací z EU vodárnám měst?
 4. Kolik vlastního času, práce a peněz jste dosud investoval toho, aby voda v ČR byla dar a NE zboží, aby byla v rukou měst/státu?
 5. Předložil jste ve vašem hnutí/vaší straně návrh, co je třeba pro nápravu věcí kolem vody dělat? Kde jsou zveřejněny a kde si je mohou lidí přečíst?
 6. Co si myslíte o zradě politiků a vedení městských vodáren, která vedla k protiprávní instalaci cizinců mezi lidi a vodu a co o těch, kteří toto léta kryjí a udržují v chodu? Př. usnesení soudu – Zde 
 7. Jaké principy je třeba kromě úpravy ústavy přijmou pro vrácení zájmu lidí a státu do vodárenství?
 8. Kolikrát jste byl na valných hromadách vaší městské vodárny za posledních 10 let?
 9. Kolikrát jste byl na soudech, které rozkrývaly tunely městských vodáren za posledních 10 let? Kdo podal žaloby na obranu vody a vodáren v ČR a v kterých regionech?
 10. Kolikrát jste publikoval váš názor na vodu a na to, jak a kým má být voda spravována za posledních 10 let v médiích? Kde si je můžeme přečíst?

Vaše odpovědi zveřejníme na FB PRAVDA O VODĚ A VODA LIDEM, který tvoří komunita cca 42.500 lidí, kteří vodě a dění kolem ní rozumí a informace dál šíří. Což vám může ve volbách u řady lidí hodně pomoci

Sám se obraně vody a městských vodáren věnuji 20 let.

Léta pomáhám rozumným politikům s obranou proti nájezdníkům na vodu a s nimi kooperujícím politiků. Založil jsem projekt PRAVDA O VODĚ a Nadační fondu PRAVDA O VODĚ. Za 20 let obrany vody a komunikace s politiky napříč stranami i úrovněmi vím, že se na tématu vody dostali do politiky různí lidé. Někteří pracují na nápravě sami nebo nám pomáhají, jiní se ukázali být jen pěkní bez prominutí „vyčuránci“. Voliče podvedli a jak se dostali k postům, tak nedělají nic.

 

Níže je pár informací a odkazů k tomu, co 20 let pro obranu vody a lidi dělám. Pochopíte z nich, proč se ptám na výše uvedené otázky, a z čeho plyne má jistota, že pokud lidé na ně dostanou odpovědi a vlastně i když je nedostanou, pak nemohou udělat ve volbách chybu a podpoří ty lidi, kteří vodu řeší, chtějí řešit a my s nimi budeme rádi spolupracovat.

 • Pomohl jsem poradenstvím a spoluprací s rozumnými politiky a obranou vodáren přes soudy, ubránit řadu vodáren v rukou měst. Příklad ZDE
 • Lidem jsem tím ušetřil miliardy a městům jsem pomohl získat z EU miliardy na obnovu trubek, které by jinak musely zaplatit z rozpočtů.  Příklad ZDE
 • Dokládám od roku 2002 vládám a Parlamentu ČR, co se kolem vody páchá, osobně jsem všem poslancům a senátorům i Vládě ČR doložil, že jen úprava ústavy k nápravě vody nestačí, protože zákony ČR koncerny a jejich posluhovači nedodržují. Př. ZDE
 • Doložil jsem důkazy, že část lidé na Ministerstvu zemědělství léta nepracuje pro stát a jeho občany. Příklad ZDE 
 • V senátu právě probíhá projednávání naší petice VODA JE ŽIVOT, kterou podepsalo cca 30.000 občanů. ZDE
 • Vyhrál jsem 4x Ústavní soud týkající se nemravných tunelů vodáren. Příklad ZDE
 • Za pravdu mi pravomocně daly následně i Nejvyšší soud, Vrchní soud v Olomouci a Krajské soudy v Brně a v Hradci Králové –  soudci potvrdili protiprávnost ovládnutí prodeje vody koncerny. Př. ZDE

 

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Dává vám smysl informovat lidi? Chcete znát odpovědi na to, co pro vodu a lidi politici dělají?

Pak nás podpořte

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

 

 

Jedna odpověď

 1. To člověk jen žasne co z našeho státu udělali politici za 30 let. To se nepodařilo ani komunistům za 40 let. napsal:

  To člověk jen žasne co z našeho státu udělali politici za 30 let. To se nepodařilo ani komunistům za 40 let.

Podobné články