Žábáci se stěhují

Tunelování vodáren v České republice a drancování peněženek lidí, lze ukončit přes obranu vodáren u soudu

Proces vedoucí k uzavření vazalských smluv s koncernem, díky kterým byl mezi lidi a okresní vodárnu Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. (Vak Zlín) instalován soukromý penězovod, kterým tečou zisky z vody do zahraničí, místo do obnovy trubek ve Zlínském okrese,  začal v roce 2001. Vedl nejen k vyvedení zisků z vody na zahraniční koncern, ale současně se léta dotýká občanů a spotřebitelů Zlínského regionu nejdražší cenou vody ze všech vodáren ve Zlínském kraji a ztrátou možnosti čerpat dotace z EU jak pro společnost Vak Zlín, tak pro města a obce Zlínského okresu.

Škody působené Vak Zlín, městům a občanům již přesáhly hranici jedné miliardy korun a každý rok rostou o dalších 70-80 miliónů korun. Odpovědnost za tento stav nesou především „politici“ z radnice města Zlín, pracující v zájmu koncernu. Dosazují do vedení vodárny Zlín své lidi a ty přímo nebo nepřímo úkolují, aby udržovali fungování penězovodu a odtok peněz vybraných od lidí ve vodném a stočném do zahraničí.

Díky rozsudku soudu z roku 2010 přitom již mohla být vody zpět v rukou Vaku Zlín a soukromý penězovod mohl být zrušen. Vak Zlín a města mohli čerpat dotace z EU. Nestalo se, protože vedení Vaku Zlín pro lidi, akcionáře a region nepracuje. Celý pokoutný proces, který prováděla organizovaná skupina právnických a fyzických osob, do které patří i někteří "politici" Zlína a lidé z vedení Vak Zlín, posuzují léta soudy a po 15 letech zkušeností s rozhodováním soudů si mohu dovolit říct, že nynější rozhodování Vrchního soudu v Olomouci, probíhá profesionálně.

Dochází k provádění důkazů a zohlednění všech důkazů se současným zapojením logiky, časové posloupnosti skutků a posuzování příčiny a následků. Je to jediný možný postup, který jsem od samého počátku po soudcích požadoval a kdy jsem soudce upozorňoval na to, že rozplést celou kauzu a řádně ji posoudit bez tohoto postupu nepůjde.

Ústavní soudu potvrdil to, co léta říkám

Správnost mého názoru potvrdil nález Ústavního soudu v roce 2014 a podruhé v roce 2015.

Ústavní soud uzavřel, že Nejvyššího soud porušil právo stěžovatelů na spravedlivý proces zaručené čl. 36 odst. 1 Listiny. Ústavní soud připomněl povinnost soudů vycházet při interpretaci právních předpisů nejen z jejich jazykového znění, ale též z jejich účelu a smyslu.

Nález Ústavního soudu a další dokumenty dokládající protiprávní jednání ve Vaku Zlín

Další dokazování u Vrchního soudu v Olomouci je nařízené na listopad 2016

Den 26.9.2016 jsem dostal vyrozumění od Vrchního soudu v Olomouci, že v listopadu 2016 bude pokračovat maratón dokazování. Dle mne jde o potvrzení záměru soudců, vše řádně posoudit, rozhodnout a zdůvodnit.  První maratón dokazování, jak a kým byl tunel ve AVku Zlín realizován, proběhl během cca 10 dnů počátkem září. Tehdy ve všech sporech probíhalo předkládání důkazů a jejich provádění soudem. Nyní soudci svolali strany sporu znovu, ale již jen ve dvou dnech.

Pro mne je tento postup soudu důkazem, že soudci JUDr. Zdeňka Šindelářová, JUDr. Alena Ježíková a JUDr. Ivan Šišma chtějí svou práci odvést kvalitně a rozhodnout správně. To, že po prostudování provedených důkazů chtějí doplnit dokazování, je pro mne důkazem, že chtějí své rozhodnutí také správě a na základě důkazů řádně zdůvodnit, aby nebylo pochyb o tom, že jejich rozhodnutí je konečné. 

O tom, že Vak Zlín je protiprávně a nemravně tunelován, dle mého názoru, soudci nepochybují, konec konců o procesu, který tomu předcházel uzavření vazalských smluv, umožňující tunelování Vaku Zlín, v roce 2004 již jednou rozhodovali v roce 2012 a  došli ke stejným závěrům jako já.

Důkladné dokazování

Pokoutný pokus oblbnout starosty a kamuflovat stav Vaku Zlín - manipulace přes bezcenný "CERTIFIKÁT"na valné hromadě Vaku Zlín

PRAVDA O VODĚ VE ZLÍNĚ

shadow-ornament

Související články:

  1. Jaké stanovisko na kauzu Vaku Zlín a jeho vytunelování má státní zástupce?
  2. TZ 16.9.2016 - PRAVDA O VODĚ: Dokazování u Vrchního soudu v Olomouci v kauze tunelovaného Vaku Zlín odhalilo rozsáhlý komplot
  3. Pravda o vodě dnes i v České televizi: Zisk, který teče ze Zlína do zahraničí.
  4. Další BOMBA: Absolutní rozpor advokátů v kauze tunelované vodárny Zlín!
  5. Advokátka Vaku Zlín, M. Šourková, informuje nepravdivě soud nebo byla sama podvedena!
shadow-ornament

Uložit

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje