Souhlasíte? Tuneláře vodáren je třeba hnát k odpovědnosti a ne živit ve sněmovně

Není důvod se nechat okrádat a není důvod, aby ve sněmovně byli lidé, kteří pracují pro koncerny!

Politici, často dnes v orgánech koncernových vodárenských firem, evidentně nesou plnou odpovědnost za protiprávní tunely městských vodáren, za miliardy z plateb za vodné a stočné placené občany, vyvedené do zahraničí na účty koncernů a díky tomu i za nemožnost obcí čerpat stamilionové dotace z EU na obnovu vodárenské infrastruktury.

Můj názor na tyto demo-KRADY působící před tunelem vodárny na komunální úrovni a po realizaci protiprávního tunelu vodárny v poslanecké sněmovně nebo v Evropském parlamentu je prostý. Jsou stejně jako strany, ze kterých vzešli, odpovědní právně, ekonomicky, trestně i morálně za:

 • tunely městských vodáren
 • miliardy z prodeje vody placené občany na účtech koncernů
 • protiprávní instalaci cizinců k českým studnám
 • za ztrátu možností čerpat dotace z EU
 • za nevymáhání stamiliónových škod a odpovědnosti pachatelů

 

Příklady tunelů vodáren nebo protiprávního jednání politiků

Vodovody a kanalizace Zlín – soud

Pražské vodovody a kanalizace – důkazy

Severočeské vodovody a kanalizace – důkazy

Vodohospodářské společnost Olomouc – soud

Severomoravské vodovody a kanalizace – důkazy

Vodovody a kanalizace Prostějov – státní zástupce

Vodovody a kanalizace Hradec Králové – komise pro cenní papíry

Politici provolávají hesla, ale reálně nic nedělají a odmítají pomoc i těm, co vodu reálně léta brání

Strany mají před volbami plnou pusu řečí o tom, jak je třeba vodu vrátit obcím. Od doby, kdy jsem v roce 2010 vyhrál první žalobu potvrzující, že došlo k tunelu Vaku Zlín a informoval jsem o tom všechny strany, ne že neudělali nic, oni protiprávní tunel přikryli, a kolaborují dál. Voda je tak politiky požívána jen jako brutální prostředek manipulace k lovu voličů, ale ŽÁDNÁ strana nikdy nic reálně pro nápravu neudělala, vodárny a dodržování zákonů 20 let přes soudy/policii a média reálně posledních 20 let nehájí.

Protiprávně prodané provozní části vodáren koncernu za milióny mají města odkupovat za stovky miliónů? To snad ne!

Podobné „tunely na konci tunelů jsou prachsprostá zlodějna, ne řešení „vody“ v zájmu občanů a státu. Prosazovat odkup protiprávně vyvedené vodárny od koncernu je dle mě další zlodějna.

Př. Zlín. Veolia s koupenými politiky sama sobě v roce 2004 protiprávně prodala provozní část Vak Zlín za cca 80 mil. Kč? Darebáci nyní navrhují koupit toto zpět od Veoile za cca 450 mil. Kč? Dle mne to může navrhnout jen kolaborant pracující pro pachatele původního tunelu.

Pokud to je  vymyšleno tak, že původní tunel překryje další tunel a opět vše zaplatí občané z daní (z veřejných rozpočtů), pak je s darebáky třeba zúčtovat a evidentně u správy veřejného majetku, ani ve sněmovně nemají co dělat. Pak je tuneláře třeba hnát k odpovědnosti a ne živit ve sněmovně a nechat je dál se krást.

KDO NAVRHUJE  REALIZOVAT TUNEL NA KONCI TUNELU JE NEVOLITELNÝ

Demo-KRAD(é) před volbami slibují vrácení vody městům, je třeba se ptát

Klaďte tyto otázky a trvejte, že vám odpoví

 1. Z čeho zaplatíte miliardové škody způsobené  občanům a městským vodárnám za posledních 20-30 let?
 2. Z čeho zaplatíte odkup provozních vodáren od nájezdníků a koncernům?
 3. Kdy jste podali žaloby na ukončení protiprávních tunelů vodáren a vydání neoprávněného obohacení koncernů, či nájezdníků?
 4. Kdy jste podali trestní oznámení na tuneláře a kolaboranty z vlastích řad odpovědné za cizince u našich studní?
 5. Jak vymáháte dodržování zákonů a vymahatelnost práva v ČR, konkrétně v odvětví vodárenství?

Neodpoví = nevolitelný

Chystají nápravu nebo nás a stát chtějí opět okrást a dál kolaborují?

ČSSD – Pokud lidé z ČSSD za tunely odpovědní zaplatí, např. Janečka (Zlín), Tesařík (Olomouc), Faltýnek (Prostějov) a např. Paroubek (Praha) a tito pánové vrátí vytunelovaným městským vodárnám stamilión či miliardy, které díky nim inkasoval 20 -30 let koncern, pak je možno považovat ČSSD za stranu, která se chce vypořádat s minulostí a až to splatí, pak je volitelná.

ODS – Pokud lidé z ODS za tunely odpovědní zaplatí, tzn. Úlehla (Zlín), Libý (Chrudim), Vlasák (Hradec) a např. Volf/Jiránek (Kladno) a tito pánové vrátí vytunelovaným městským vodárnám i miliardy = neoprávněné obohacení, které díky nim 20 -30 let inkasoval koncern, pak je možno považovat ODS za stranu, která se chce vypořádat s minulostí, zodpovídat se za protiprávní jednání a až to splatí, pak je volitelná.

Toto platí pro všechny politické strany, které v tunelech jely, nebo je přikryly anebo  je udržují v chodu.

Všechny politiky ve sněmovně a v senátu léta o tunelech vodáren informujeme

charta voda 300

rozumní s námi vodárny a  lidí  brání

 

966665/0300

nebo

Obranu vody financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politických stran nechceme ani korunu.

Děkujeme????

Jedna odpověď

 1. No to je teda fakt hrozné připomíná mi to trochu Krkonošské pohádky ti páni s Trautenberka by měli viset a to hned.. Jinak s peticí samořejměsouhlasím a podepisuji František Čelko

Podobné články