Kdo je kdo? Náprava senát a sněmovna

Toto se nepíše snadno. Zemřel Pavel Hečko. Chlap, který bránil vodu, lidi a obce a …

Toto se nepíše snadno. Zemřel Pavel Hečko. Chlap, který bránil vodu, lidi a obce a …

V noci z úterý, na středu zemřel Pavel Hečko (ČSSD). Když  jsem se to dozvěděl, tak jsem chodil po zahradě a řval, klel a brečel a toto mám chuť dělat i teď, když píšu tento článek.  

Předpokládám, že netušíte, že i díky p. Hečkovi se podařilo zastupitelům na Náchodsku doložit, že to, co navrhovala část politiků z ODS, byla lumpárna. I díky němu se podařilo Vak NÁCHOD před vytunelováním ubránit. 

S p. Hečkem mě seznámila p. Mucková (se kterou jsem ve spojení od roku 2005), bývalá starostka Meziměstí.  Jak mnozí víte, veřejně léta dokládám, že za tunely vodáren v České republice jsou odpovědní lidé z ODS společně s lidmi z ČSSD. Na tom trvám. Ale také říkám, že v každé z těchto stran jsou slušní, rozumní a odvážní lidé. Pan Hečko je jeden z nich. Chlap, který vodu a lidi bránil, který se nenechal zkorumpovat, ohloupit ani zastrašit. Postavil se za lidi a zdravý rozum a v tom pokračoval i dosud.

Chci, abyste věděli, že vodu a lidi bránil i v roce 2021, což nikdo kromě mě a lidí kolem Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ neví 

  • Při rozhovorech s ním jsme se shodli, že pro prodej vody žádné Trautenberklie ani překupník nepotřebujeme.
  • Pomáhal mi tvořit 1. a 2. díl vzdělávací publikace PRAVDA O VODĚ pro zákonodárce, v rámci projednávání petice VODA JE ŽIVOT v Senátu ČR.
  • Stal se jedním ze zástupců cca 34.000 občanů, kteří petici podepsali a požadují vrátit do správy a prodeje vody zájmy lidí.

Vedli jsme spolu několik zajímavých rozhovorů nejen na téma voda. Vysvětlil mi, že ochota politiků kolaborovat vychází z toho, že jim “někdo” zaplatí volební kampaň, klidně i do Evropského parlamentu, ale také mě překvapil otázkou, proč mám rád velké knírače a ruské teriéry a zda neuvažuji o tom pustit se do chovu. Netuším, kde se toto dozvěděl. Domluvili jsme se, že si o mnohém povíme více, po projednání petice v senátu a …

Poslal jsem mu konečnou podobu 1. dílu publikace PRAVDY O VODĚ a požádal jsem ho názor, zda obsah bude srozumitelný i pro politiky, kteří o tom, co se kolem vody páchá, moc neví.

 

 

Jako zástupce 34.000 lidí podepsaných pod peticí VODA JE ŽIVOT půjde s námi do senátu projednávat požadavek vrátit do správy vody zájmy lidí. Politikům a lidem o vodě, napsal cca 2 měsíce před svou smrtí toto:

 

1. díl publikace, jejíž obsah pomáhal tvořit, je zde

 

PS: Pane Hečko, děkuji za lidi, jako jste vy. Děkuji, že jsem vás poznal.

Radek Novotný a tlupa podobných lidí, kteří si vás váží.

 

 

 

 

 

 

 

 

Žádné komentáře

Comments are closed here.

10 principů, jak vrátit do správy vody zájmy lidí podepsalo již přes 31.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE