Nedokážu si představit, jak dokážete tu verbež ukočírovat, aby došlo k nápravě!

Paní Gabrielová,

za to, co jste napsala, chci poděkovat, protože to je důkaz, že se v pohledu lidí na „vodu“ mnoho mění směrem k nápravě.

  • Před 17 lety nikdo nepsal „Rozumíte věci, to je jasné…“. Dnes ano a je to důkaz, že osvětu k „vodě“ dělám(e) dobře. Čím dál více lidí chápe, že tomu rozumím(e), i to, že to co dělám(e)  lide pomáhá. Jen neinformovanými lze manipulovat a počet informovaných lidi progresivně roste. Proto tolik energie a času věnuji osvětě a zveřejňování důkazů a rozsudků.
  • Druhá věc, za kterou chci poděkovat je, že přemýšlíte. Ptáte se. Jak to chcete napravit? Cítíte, že sama, jste vlastně bezbranná, ale spojí-li se mnoho bezbranných lidí, pak jako kapky společně tvoří moře a o jeho síle nikdo nepochybuje. Jedna kapka moře netvoří, ale každá je důležitá.
  • Chápete správně i to, že ta „verbež sama od koryt neodejde“. Proč by to dělala, když se lidé nebrání a kolaborující politici si u koryt s nimi dávají do nosu? Tam kde se lidé brání, tam ji od koryt vyhnali nebo ji tam nepustili. Zde NAŠE ÚSPĚCHY

 

Odpověď na vaši otázku

Pokud se nebudeme bránit, tak se my ani naše děti nedoplatíme, naše životy budou v rukou koncernů a budeme žít v Koncernistánu.  Děkuji, nemám zájem.

Podnikal jsem, dělal jsem ekonomické poradenství při fúzích, proto vstupům investorů rozumím. To, co přišlo do vodáren v ČR, ale žádní strategičtí investoři nejsou. To, co páchají lidem ve svých zemích, dokazuje, že pro peníze udělají vlastně vše – lidi a příroda je nezajímají – jsou to jen „píárové kecy“.

 

 

Již v roce 2001 jsem upozornil na to politiky i vládu. Místo pomoci a nápravy, mi zapálili u domu auto, potom mne fyzicky napadli, vyhrožovali mé rodině, nebo mne křivě obvinili anebo na mne útočí žalobami.

Oni se PRAVDY bojí, proto útočí. Je to důkaz, že jdu správným směrem a to, co dělám, k nápravě vede.

Není důvod zlu ustupovat a ani nemáme kam ustupovat – my jsem tu doma.

 

zapalené-auto-5 STEX-jChápete, že proč jsem naštvaný, proč beru „vodu“ osobně a jako útok na mne, ale i  mou rodinu? Chápete, proč léta prosazuji spravedlnost a nápravu. Proč 17 let bráním tomu, aby naše vody byla kšeft v rukou cizinců a naše peníze tekly do zahraničí místo do řešení sucha, čistoty vody a obnovy trubek? 

Ano, začal jsem sám a jdu k nápravě léta. Bráním sebe osvětou, dokumentováním, sběrem důkazů, přes rozsudky a přes rostoucí tlak na kolaboranty, které odhaluji a přes konfrontaci politiků s fakty i přes pomoc rozumným politikům (a oni existují, jinak bychom 1/2 republiky v našich rukou neubránili). Více zde VODÁRNY

Pomohl jsem za tu dobu lidem zachránit cca 22 miliard, bohužel více než 30 miliard v zahraničí skončilo. Ale ve „vodě“ nejde „jen“ o peníze. Jde i o moc, o život a o svobodu.

Ano, stojí to neskutečně mnoho času, energie, nervů a financí (o tom všem by mohla vyprávět má rodina), ale bez toho to napravit nejde. Hadi v oblecích spoléhají na naši lenost, zbabělost a rezignaci a také na zastrašování, na gangsterské a žalobní útoky. Oni se bojí informovaných a toho, že se lidé začnou bránit. Více PŘÍBĚH ZAKLADATELE

Už jsme je v řadě regionů porazili

Tam, kde mne poslechli, Přerov, Kroměříž, Pardubice, Náchod … je voda v rukou městských vodáren a peníze vybrané od lidí se investují do čisté vody. Lidé tam platí vodu levnější o 7-15 Kč/m3.

PARDUBICE

Tam, kde mne neposlechli, tam investují do čisté vody jen minimálně a ještě mají vodu výrazně dražší. Každá rodina tam platí za vodu tisíce korun více, zcela zbytečně. To mi vadí. Protože zde se lumpárna sanuje z veřejných rozpočtů,  to znamená z našich peněz a ty pak schází na podporu rodin, na zdravotní péči, na bydlení …

 

Jak to napravíme?

Sám jsem začal, ale sám již nejsem. VODU POTŘEBUJE KAŽDÝ. Stále více lidí chápe, to co vy. Bez toho, že se budeme bránit, se nic samo nic nenapraví. O tom, jak to bude s vodou pro 10.000.000 obyvatel ČR, přitom rozhoduje cca 300 politiků (a ne všichni jsou darebáci) a volíme je my.

Po neskutečných 17 letech soudního boje mám na své straně již i soudce. Je skvělé, že mi dávají za pravdu soudci  Ústavního, Nejvyššího, Vrchního a také Krajského soud. Je skvělé, že vyhrávám a úplně nejlepší je, že to lidi zajímá, že to sledují, že za mnou a dnes již i za Nadačním fondem PRAVDA O VODĚ stojí a podporují  a chtějí nám pomáhat.

Z toho jsem nadšený a i to mi dodává sílu pokračovat. Čím dál více lidí ví, co dělám, co chci dosáhnout a že místo řečí a volebních slibů, se reálně bráním a mám výsledky.

Jak dokážeME tu „verbež“ porazit, co proto MŮŽU udělat?

Společně. Proto jsem založil Nadační fond POV. Jeho síla roste s každou sdílenou informaci, s každým člověkem, který se přidá ke komunitě Pravda o vodě a voda lidem, s každým, kdo odebírá videa a s každým finančním příspěvkem. Stále více lidí ví, co děláme pro nápravu, že máme výsledky i dobré právníky. Lidí ví, že nevymýšlím(e) něco, co se nedá realizovat. To, co dělám(e), udělali společně lidé ve Francii nebo v Německu a Hydru prorazili.

Lidé ví, že nás nepodporuje stát, ani Hadi v oblecích.

Chápou, že když obranu vody a lidí a nápravu financujeme z vlastních zdrojů a z finanční podpory lidí, pak jsme na „verbeži“ nezávislí a nepotřebujeme milióny od politiků, stačí podpora 50-100 Kč /měsíčně, protože je nás hodně. To nám umožňuje jít k podstatě problému i odhalit protiprávní jednání politiků a vodařů, skrytě pracujících pro koncerny a ty poté z rozhodování o nás a o vodě eliminovat.

Proto se lidé skládají na právníky, aktualizaci dat, vzdělávání dalších lidí. Ví, že to je cesta, jak přestat posílat tisíce do zahraničí a zajistit, že voda bude spravována městy jako dar a ne koncerny jako zdroj dolování zisků.

Nenechte si ujít to nejlepší z VIDEÍ nejen o vodě!
Přihlaste se k odběru VIDEÍ

 

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Informování a obranu vody a lidí financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje odhalit často protiprávní jednání politiků.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

 

Podobné články