Voda je politiků a korporací?

Jak může i v jiném směru působit voda?

Pracuji jako dělník ve vodárenské společnosti. O tuto měla zájem nadnárodní Veolia Evironnment. Záměr provozu vodárny díky akcionářům neprošel.

Na vysvětlenou, jsem také soukromý zemědělec. V zadání územního plánu Královéhradeckého kraje (dnes Zásady územního rozvoje) jsem uvedl, že požaduji takové řešení, které mi umožní provozovat zemědělskou výrobu s ohledem na ochranu zemědělského půdního fondu bez vyšší ekonomické náročnosti s ohledem na bezpečnost.

Jako zaměstnanec vodárenské společnosti jsem se dozvěděl o návrhu nového územního plánu v naší obci – v dobré víře. Za toto jsem měl být vyhozen z práce na základě dopisu našich radních řediteli vodárenské společnosti. Tlak byl ustát, a akcionář zmlkl. To byla první fáze.

Nyní, jako nebezpečný občan pro obec a politiky, kterým odhaluji jejich falzy mám být zničen návrhem nového územního plánu, kde navrhují na má pole a lesy 16 vyvlastňovacích titulů. To jsou padesátá léta. Jako zemědělec vím, že má pole produkují dle německé studie jeden milion litrů spodních vod z jednoho hektaru. Hospodařím tak, že na mých polích nedochází k vodní erozi, vše se zasákne do země. Záměry plánované po mých nemovitostech mají zářezy 8m hluboko, hladina spodní vody je 6 metrů pod povrchem ve výši 300 metrů nad mořem. Možná to píši laicky, specialista nejsem.

Chci tím říci, že politici mají tu moc nastavit nepřiměřenou regulaci, pokud ji veřejnost neodmítá. Takovéto regulace jsou pro mne nepřijatelné a za moji obranu i toho druhého nejdůležitějšího po vzduchu veřejného statku vody je dnes ochota na odstranění občanů za použití všech dostupných prostředků.

Jsem klidným bojovníkem za svá práva, která jsou i právy veřejnými, nicméně člověk se někdy musí velmi tlačit, aby v boji s větrnými mlýny uspěl.

S úctou Jiří ŠrámekNemusíte bojovat sami

Chceme vodu a hospodaření s ní zpět v rukou samospráv


VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ!

Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí.

Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli.

15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků.

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>.

Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. „provozní model“ – Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod … Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí.

Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci.

Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>>

Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >>

Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje