Strany inkasují od státu miliardy, ale za 20 let žádná z nich vodu přes soudy nebrání a na obranu nedala ani korunu

Naváží se do nás Trollové placení Hady v oblecích a Hady na radnicích, že jsem nezisková organizace, která zneužívá veřejné rozpočty, že jsme politická neziskovka apod.. Je to lež, což si může každý ověřit

ZDE

Od státu, politických stran a politiků, EU jsme nikdy nedostali ani korunu.

Obranu vody financujeme pouze z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Pro soudné lidi máme vysvětlení:

Odhalujeme protiprávní jednání politiků na úkor lidí a ve prospěch koncernů. Kdo to ví, tak chápe, že nás darebáci v politice ani koncerny v oblibě nemají. Proto nás nepodporují a raději koupí dětem omalovánky, aby za účasti kamer malovaly jejich loga. Má to i výhodu, nemohou nás ovlivňovat a díky tomu můžeme svobodně dělat kroky, které vrací zájmy lidí do prodeje vody.

 

Pro Lolíky placené nájezdníky či „politiky“ máme k tomu ještě jednu informaci:

Za 20 let, co zakladatelé Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ a poslední 3 roky i lidé, kteří se přidali a podporují práci Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, žádná politická strana (v době voleb bez prominutí s plnou hubou keců, jak vše s vodou napraví) nepodala jedinou žalobu na obranu vody, lidí a městských vodáren. Na soudy se neobrátilo ani jedno ministerstvo v ČR. Na soudy se neobrátila vlastně ani žádná města (čest výjimkám, např. Fryšták a Otrokovice – ve Zlíně), ani žádný kraj a ani žádná Vláda ČR.

 
 

Naopak, plnou odpovědnost za tunely městských vodáren, za instalaci cizinců k českým studnám, za ztrátu možnosti čerpat miliard z dotaci EU na obnovu infrastruktury (v Praze o cca 6-9 miliard Kč) a ztrátu vlivu měst na peněžní toky a zisky z vody (od roku 2010 jde o cca 22 miliard korun) nesou jen

politici, politické strany a ministerstva a Vlády ČR!

 

 

O tom, že v ČR probíhá léta protiprávní činnost nájezdníků, ve které působí právnické i fyzické osoby a s nimi kooperují/kolaborují někteří politici, nikdo soudný nepochybuje. Dveře k ziskům z vody otevírají pouze zevnitř vodáren a otevřeli je politici a ministerstvo zemědělství.

Mnozí politici a část vodařů pomáhali nájezdníkům realizovat a krýt greenmailingové nájezdy na městské vodárny. Díky tomu městské vodárny nájezdníci ovládli a pak ve prospěch koncernu obchodně vykuchali. Hadi na radnicích a ve vodárnách plnili role Trojských koňů.

Dosáhli jsme pravomocné rozsudky, které to dokládají. Následný vývoj prokazuje, že opět politici místo nápravy, dál protiprávní stav kryjí, nemravné tunely udržují v chodu a odpovědnost tunelářů a kolaborantů z vlastních řad i stamiliónové škody, nechávají promlčet.

Pro ty, kdo vykřikují, že jsme paraziti, zveřejňujeme výše uvedený příjem politických stran a dokládáme, kdo je odpovědný za miliardy z vody v cizině.

Za útoky Trollů na nás stojí snaha zabránit informování veřejnosti a snaha zabránit odhalení v čem je s vodou problém. Trollové za peníze lidí, které končí v kapsách oligarchů a mafiánů, kteří si je platí, pláčou krásně, ale na špatném hrobě – a oni to ví.

 

 Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

Podobné články