Cena vody Kdo je kdo? Koho volit? Lobbisti a naháněči koncernů Nadační fond PRAVDA O VODĚ Náprava Politici

Strany inkasují od státu miliardy, ale za 20 let žádná z nich vodu přes soudy nebrání a na obranu nedala ani korunu

Strany inkasují od státu miliardy, ale za 20 let žádná z nich vodu přes soudy nebrání a na obranu nedala ani korunu

Naváží se do nás Trollové placení Hady v oblecích a Hady na radnicích, že jsem nezisková organizace, která zneužívá veřejné rozpočty, že jsme politická neziskovka apod.. Je to lež, což si může každý ověřit

ZDE

Od státu, politických stran a politiků, EU jsme nikdy nedostali ani korunu.

Obranu vody financujeme pouze z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Pro soudné lidi máme vysvětlení:

Odhalujeme protiprávní jednání politiků na úkor lidí a ve prospěch koncernů. Kdo to ví, tak chápe, že nás darebáci v politice ani koncerny v oblibě nemají. Proto nás nepodporují a raději koupí dětem omalovánky, aby za účasti kamer malovaly jejich loga. Má to i výhodu, nemohou nás ovlivňovat a díky tomu můžeme svobodně dělat kroky, které vrací zájmy lidí do prodeje vody.

 

Pro Lolíky placené nájezdníky či “politiky” máme k tomu ještě jednu informaci:

Za 20 let, co zakladatelé Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ a poslední 3 roky i lidé, kteří se přidali a podporují práci Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, žádná politická strana (v době voleb bez prominutí s plnou hubou keců, jak vše s vodou napraví) nepodala jedinou žalobu na obranu vody, lidí a městských vodáren. Na soudy se neobrátilo ani jedno ministerstvo v ČR. Na soudy se neobrátila vlastně ani žádná města (čest výjimkám, např. Fryšták a Otrokovice – ve Zlíně), ani žádný kraj a ani žádná Vláda ČR.

 
 

Naopak, plnou odpovědnost za tunely městských vodáren, za instalaci cizinců k českým studnám, za ztrátu možnosti čerpat miliard z dotaci EU na obnovu infrastruktury (v Praze o cca 6-9 miliard Kč) a ztrátu vlivu měst na peněžní toky a zisky z vody (od roku 2010 jde o cca 22 miliard korun) nesou jen

politici, politické strany a ministerstva a Vlády ČR!

 

 

O tom, že v ČR probíhá léta protiprávní činnost nájezdníků, ve které působí právnické i fyzické osoby a s nimi kooperují/kolaborují někteří politici, nikdo soudný nepochybuje. Dveře k ziskům z vody otevírají pouze zevnitř vodáren a otevřeli je politici a ministerstvo zemědělství.

Mnozí politici a část vodařů pomáhali nájezdníkům realizovat a krýt greenmailingové nájezdy na městské vodárny. Díky tomu městské vodárny nájezdníci ovládli a pak ve prospěch koncernu obchodně vykuchali. Hadi na radnicích a ve vodárnách plnili role Trojských koňů.

Dosáhli jsme pravomocné rozsudky, které to dokládají. Následný vývoj prokazuje, že opět politici místo nápravy, dál protiprávní stav kryjí, nemravné tunely udržují v chodu a odpovědnost tunelářů a kolaborantů z vlastních řad i stamiliónové škody, nechávají promlčet.

Pro ty, kdo vykřikují, že jsme paraziti, zveřejňujeme výše uvedený příjem politických stran a dokládáme, kdo je odpovědný za miliardy z vody v cizině.

Za útoky Trollů na nás stojí snaha zabránit informování veřejnosti a snaha zabránit odhalení v čem je s vodou problém. Trollové za peníze lidí, které končí v kapsách oligarchů a mafiánů, kteří si je platí, pláčou krásně, ale na špatném hrobě – a oni to ví.

 

 Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

Žádné komentáře

Comments are closed here.

10 principů, jak vrátit do správy vody zájmy lidí podepsalo již přes 31.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE