Pozor na Hady, kteří před volbami vytáhnou vodu jako téma, protože je to populární

Koho a jak volit? Jak poznat ty, co pro lidi pracují a ty, co mají plnou hubu keců a slibů

Hadi slibují, ale když se podíváte c dělají, tak léta nic a naopak tunely a darebáky kryjí. Za posledních 30 dnů mě oslovilo 16 kandidátů do senátu z ČR s tím, že máme s vodou stejné cíle, že se chtějí setkat, že mi dají prostor, abych se na jejich FB k vodě vyjádřil k vodě, že by rádi spolupracovali, že mezi nás někdo vráží klín (mezi námi žádný vztah není, neznáme se a nikdy mi s ničím kolem vody nepomohli), že až budou v senátu, tak pomohou …

Na všechny reaguji stejně – ozvěte se po volbách a pak můžeme vodu probrat.        

Jiný případ jsou kandidáti, kteří nevolají, protože ví, že vím, že jsou v tunelech vodáren namočeni nebo v tom jedou jejich straničtí kolegové, případně pro nápravu nic nedělají a téma vody zneužívají k lovu pravdy neznalých voličů. Ti na svých FB píší, jak budou vyjednávat, že to, co je zavedeno je špatně a mohou za to ti před nimi – oni nic, ale až tam budou tak váhou své senátní autority přivedou koncerny k rozumu a podobné sladké – bez prominutí – kecy…

Lidé mi sem tam podobné prohlášení pošlou a chtěj vědět, co si o těchto chameleónech myslím. Jindy přímo pošlou své hodnocení, že je to tak dát jim pár facek.  

penězovod NECHCEME 1

 

 

Konkrétní příklad:

V Zlíně politici Zlína a darebáci z vedení Vak Zlín, spolu s nájezdníky v roce 2002-2004 udělali nemravný a protiprávní komplot kolem vody a zisků z vody. Lidé i obce a města n to doplácí. Dal mi v tom za pravdu pravomocně i Vrchní soud v Olomouci – když začal hned na začátku lidi a vodu přes sody bránit a chci tu lumpárnu zastavit.  Více ZDE

Mám rozsudky a darebáci ve vedení Zlína a vodárny Zlín dál protiprávní stav, stamiliónové škody i odpovědnost pachatelů kryjí a vše udržují vchodu (např. celý region nemůže čerpat stamiliónové dotace z EU na obnovu trubek a kolaboranti zdražují vodu lidem tak, že je letá nejdražší ve Zlínském kraji a současně posílali na účty koncernu léta téměř 100 mil. Kč ziskové marže).

U lidí, co se chtějí dostat do veřejných funkcí je proto doslov na poblití, že o lumpárně ví a pro nápravu nedělají nic, naopak mě a nadační fond PRAVDA O VODĚ pomlouvají, ale hlavně před volbami plnou hubu keců a slibů o tom, co pro vodu udělají. Ti chytřejší alespoň mlčí, ale i to je odpověď na otázku, co o nich můžeme očekávat – budou dál mlčet a neudělají nic.

Lidé ze Zlína se mě ptají koho volit, aby sobě a vodě pomohli (to platí i pro jiné regiony) proto jsem udělal to, že jsem všechny kandidáty oslovil se stejnými otázkami – viz. fotky nahoře článku a ptal jsem se jich na totéž např. ve FB diskusích, když někde mluvili o vodě.

Jediný člověk, který zaslal odpověď na otázky je p. Goláň – ZDE Cením, že v ní říká pravdu. Nezkouší v ní nikoho o(h)loupit, což vidím v diskusích a příspěvcích na FB, u některých „kandidátů“, kteří o vodě velkohubě mluví a spoléhají na to, že lidé vodě nerozumí a neví, kdo léta protiprávní stav kryl a kryje – např. p. Michálek (STAN), který v zastupitelstvu Zlína, kryl léta záda ještě většímu dobrákovi Adámkovi.

Porovnejte co říkají a co dělají!

 

 p. Michálek (STAN) kandiduje do senátu

Je v zastupitelstvu města Zlín roky a nedělá nic. Nezná fakta o referendu, které v zásadní otázce – zda vodu prodávat přes Veolií nebo sami –  bude probíhat v době voleb. Referenda se NEZÚČASTNÍ, – tzn. neřekne lidem, zda chce, aby vodu prodávala lidem Veolie nebo vodárna v rukou měst a obcí ale o nápravě mluví a představuje si ji tak, že bude s darebáky vyjednávat – tzn. spousta keců a žádná akce stejně jako Adámek (STAN).

 

 

 
 

V ústavě může být napsáno cokoliv, ale když politici, kolaborující s koncerny zákony nedodržují, pak je to úplně k ničemu. Ve Zlíně nedodržují politici zákony, což jsem prokázal opakovaně… Takže p. Michálek řešení nepřináší….

 

Tvrdit, že STAN u toho nebyl, když STAN od roku 2010 dělal vše proto, aby nebyly dosaženy rozsudky prokazující, jak nechutně a protiprávně tunel Vak Zlín vznikl a tvrdit toto poté, když se již provalily kamarádské vztahy Veolie, Bernarda, Adámka a Březíka může jen ten, kdo spoléhá na to, že lidé nemají informace.

Adámek a Březík „vyjednávají“ o vrácení zisku z vody lidem s ředitelem Veolie, Bernardem kamarádky na rybách

(Bernad je přitom původně ředitel Vaku Zlín a je spoluodpovědný za protiprávní dění ve Vaku Zlín).

 

 

 

V reakci na tento FB příspěvek pana Michálka jsem ho požádal o odpověď na zásadní otázky

 

Neodpověděl 

Takový člověk dle mě NEMÁ co dělat v senátu ani v politice      

 

 

p. Goláň  nezávislý kandiduje do senátu

  1. Pan Goláň je za 20 let jediný senátor ze Zlína, který mi v obraně vody a lidí reálně pomáhá. Jako jediný SENÁTOR šel na valné hromady Vak Zlín, aby viděl, co a jak páchá Březík a jeho parta na úkor lidí. Chodí i na zastupitelstvo Zlína, navrhl, co má dělat město Zlín před i poté, co přišel Korec ANO a poznal co je zač Adámek SaTAN…
  2. Pomáhá veřejně a konkrétně s nápravou věcí kolem vody v senátu a to sám bez nás nebo s námi např. se postavil za obsah petice VODA JE ŽIVOT, kterou jsme s 30 tisíci lidmi předložili senátnímu petičnímu výboru.
  3. Jako jediný kandidát do senátu ve Zlíně nám odpověděl na otázky, které jsme položili všem kandidátům ve Zlíně – a dopověděl rozumně.
  4. Rozhodně není leklá ryba, která raději mlčí a kryje, co jeho předchůdce ze strany napáchal. Rozhodně není tluč-huba, který slibuje, že bude s „teroristy“ vyjednávat. I takové kandidáty bohužel Zlín má.

Referenda se zúčastní

 

Na stejné otázky jaké dostal Michálek a všichni ostatní kandidáti

Odpověděl

Odpověď je zde

 

Pro mě člověk, který to, co řekne, to udělá, investuje vlastní peníze a čas do řešení věcí, které se týkají vody

Takový člověk dle mě MÁ co dělat v senátu a v politice    

 

 Informování lidí a obranu vody financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje odhalit často protiprávní jednání politiků.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

 

Podobné články