Hateři

Trol ZÁŠKODNÍK – nakydá hnůj, zakřičí smrdí a pak vše smaže

Trol ZÁŠKODNÍK – nakydá hnůj, zakřičí smrdí a pak vše smaže

Tento článek píšu, protože se poslední dobou přemnožil trol  „Záškodník“ a čím dál více v diskusích chrlí příspěvky typu:

 • toto není důvěryhodné
 • nedoporučuji
 • bolševický nebo židovský názor a web
 • vy jste komunisti
 • jestli bude cena vody o 2 Kč dražší to je mě a zrovna tak dalším  70.000 obyvatelům města šumák. Jste smažky, pozdravujte účetního

Když doložíte rozsudky, fakta a důkazy a zeptáte se ho, co na to říká a jaký je jeho názor, tak napíše něco jako –   chce se mi z vás a z té vaší vody zvracet... a místo odpovědi na věcnou otázku k tématu, kterou mu položíte, odpoví – Jste SMAŽKY :-)

Je jasné, že sledovat FB diskusi celých 24 hodin nikdo nemůže, takže když hodí do diskuse svůj hnůj a začne šířit smrad v době, kdy na FB není nikdo, kdo by na něj adekvátně zareagoval, tím, že doloží fakta a vyzve trolla k vyjádření se k faktům, tak jeho smrad v diskusi na lidi působí. Když se takový člověk v určitou dobu do diskuse přidá a troll vidí, že mu hrozí odhalení, tak během chvíle svůj příspěvek smaže a nechá po něm v diskusi jen ten svůj smrad.

Již dříve jsem napsal článek s názvem „Působení Trolů v diskusích a v článcích o vodě a jejich taktika“,  kde jsem popsal chování 6 základních typů Trollů, na jejichž „práci“ narážíme v rámci obrany vody a při publikování informací o tom, co se kolem vodáren páchá a kdo to páchá. Jen pro připomenutí.

Našli jsme v diskusích tyto druhy Trolů:

 • Pravda neexistuje
 • Sladká žena
 • Hodný a zlý policajt
 • Pěšák
 • Útočník
 • Záškodník

Působení Trolů v diskusích není na škodu, pokud lidé pochopí, že jde o trolly. Jejich cíl je škodit, špinit a odvádět pozornost, ale při správně z volené komunikaci, to jde velmi snadno odhalit, a když lidé pochopí, že jde o Trolla, pak jeho práce funguje přesně naopak než ti tyto Troly platí, chtějí. Přivede k tématu pozornost i těch lidí, kteří by ho jinak přešli bez povšimnutí.

Jedinou výjimkou je Trol Záškodník.

Jeho cíl je rychlá akce na FB, naházet na ostatní hnůj, vykřiknout smrdíš, smrdíš a pak z FB zmizet

Tento druh Trola má FB profil založený často v den, kdy začne škodit a profil je bez přátel, bez fotek i historie. Nejdříve nakydá v diskusi svými příspěvky hnůj, tím vytvoří ovzduší smradu. Když se začne na jeho příspěvky reagovat fakty a důkazy, tak jen reaguje výkřiky typu:  

 • jste smažky
 • jste bolševici
 • chcete to znárodnit
 • stát nic neumí
 • je mi jedno jestli je cena vody dražší
 • pozdravujete účetního

 

Není úplně hloupý a ví, že pokud by tak pokračoval, tak by lidé pochopili, že je Troll, proto v určité chvíli, kdy již hrozí, že by lidem došlo, že mu nejde o věcnou diskusi, najednou všechny své příspěvky smaže, včetně svého profilu na FB a tím možnosti přístupu na jeho FB profil, který si založil v den, kdy začal Trollovat.

Jeho úkolem je jen kydat na ostatní vlastní hnůj, křičet smrdí, smrdí a tím odvádět od vody a tématu v příspěvku pozornost.

Zde máte ukázku takového jednání:

 1. Založení prázdného FB profilu cca 6-8 hodin před akcí:

 

3. Vložil příspěvek, který 7 hod otravoval v diskusi vzduch. Začal jsem na něj reagovat fakty a to se mu moc do jeho taktiky nehodilo

 

Jen hlupák nebo koncernofil píše o 2 korunách a spoléhá, že lidé neví toto: 

4. Místo argumentace, které samozřejmě nebyla jeho cíl, vše smazal a pokusil se rychle beze stopy zmizet i z FB.

Vymazal své příspěvky, které na jiné FB vložil, ale pak smazal i svůj profil z FB. Protože praktiky Trolů již známe, tak jsem jeho profil zálohoval ihned poté, co jsme zaregistrovali jeho příspěvek a až pak jsme začali odpovídat. :-)

 

5. Zůstanr po něm v diskusi jeho vlastní smrad. Ale pozor, že to je smrad TROLa část lidí pochopila, až když jsme začali reagovat a zmapovali jsme a ukázali jeho taktiku kterou jsme zveřejnili.

 

Doporučujeme

NFNFPOV: doporučuje přečíst

Nenechte si ujít to nejlepší z VIDEÍ nejen o vodě!
Přihlaste se k odběru VIDEÍ

 

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Informování a obranu vody a lidí financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje odhalit často protiprávní jednání politiků.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme🐬

 

Dejte lidem o obraně vody vědět i takto

Nadační fond PRAVDA O VODĚ na Firmy.cz

 

 

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Bráníme vodu a vracíme do správy vody zájmy lidí. Dává vám to smysl?

Pak to co děláme podpořte!

Transparentní účet u ČSOB

966665/0300

Podpořit obranu vody můžete i přímo zde:

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE