K zemi hleď – Podle skutečných událostí, ke kterým již v mnohém došlo

Právě jsem se dodíval na film – K zemi hleď.

Podívejte se na ukázku a doporučuji vidět celý film.

Presentují to jako komedii, ale je to investigativní obraz nejen naší a nejen politické scény a společnosti.

Satirické sci-fi drama v režii Adama McKay sleduje osud dvou astronomů v podání Leonarda DiCapria a Jennifer Lawrence, kteří se snaží varovat lidstvo před smrtící kometou mířící přímo vstříc Zemi. Jejich varování však nikoho nezajímá. A to včetně novinářů nebo americké prezidentky, NASA atd.

Přesně toto se reálně děje u nás např. v rámci naší snahy řešit to, co se páchá např. kolem řešení – vody a vodáren v ČR – v parlamentu, ve vládách a u prezidentů. Vidím film K zemi hleď a vidím:

a ty další za posledních 20let v politice, které léta informuji a oni místo nápravy tunely vodáren pomáhají realizovat, pak kryjí a udržují v chodu.

  • Slyším jejich rozumné řeči v zákulisí.
  • Reálné činy k nápravě jsou však již jen kecy a lži
  • Když už nás musí nechat mluvit tak přichází – jak z filmu vystřižené a klasické – máte 20minut a čumění do mobilů
Schopnost a ochotna politiků něco řešit? NULA. Pokrytectví, povrchnost a bláboly před volbami a po volbách veletoč, nic řešit není třeba vše vyřešené.
Připosranost a servilnost médií, kdy mi mezi 4 očima novinář řekne, že ten a ten politik je oportunistická svině, ale pak napíše jeho vyjádření, že požadavek nápravy je zbytečný a přitom on, i novinář mají od nás v rukou důkazy, že není.
Reálný stav v politice, na policii, na soudech a v médiích (demokracie a její pilíře) je nic nedělání, žádná odpovědnost, průtahy, arogance moci, zbabělost, odmítání jednat, neochota pracovat, přemýšlet, hledat řešení, odmítání v zápisech uvést pravdu a odmítání doložit důkazy na základě čeho hlasují proti nápravě a nést odpovědnost (čest výjimkám Mišák, Doležel, Hebnarová,…Šípková. Goláň….).
Chci se zeptat. Vládnou nám léta idioti, jsme idioti my, kteří tomu nejsme schopni s tím udělat přítrž? Jsme na tom stejně jako ti lidé ve filmu nebo se mýlím? Máte toho dost?
Já ano, proto se idiocii bráním. Jak a s jakými výsledky ZDE

 

Přidejte se k obraně vody

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

 

 

Podobné články