10.000 podpisů: Boj o českou vodu a za zájmy občanů České republiky bude probíhat i v Parlamentu ČR

Boj o českou vodu a za zájmy občanů bude probíhat i v Parlamentu ČR

Nadační fond PRAVDA O VODĚ děkuje 10.000 občanům ČR za to, že se spojili, protože chápou, že VODA JE ŽIVOT a náš život, ani život našich dětí, do rukou koncernů ani překupníků, rozhodně nepatří.

Mezi lidi, kteří se pod požadavek na nápravu podepsali jsou prodavači, učitelé, právníci, lidé z akademie věd, vodaři, řidiči, zemědělci, IT pracovníci, mámy na mateřské, podnikatelé, řemeslníci, důchodci …. i politici, zastupitelé, policisté a dokonce jeden ministr.

10.000 Čechů prokázalo, že nejsou ovce

Po právu a legitimně požadují:

  1. Garantovat právo lidí na vodu v Ústavě ČR.
  2. Aby správa vody, byla zajištěna jako veřejná služba.
  3. Aby prioritou správy vody byl její dostatek, čistota a cenová dostupnost a ne dolování zisků.
  4. Aby „politici“ kolaborující v zájmu soukromých firem, byli odhaleni a museli odejít od správy veřejného majetku.

…. více ZDE

Boj o vodu? a zájmy lidí, měst a státu probíhá léta mimo pozornost občanů a médií u soudů. Neměli jsme mít proti miliardám a advokátům, kteří berou 2000 a více Kč/hodinu šanci. Přesto jsme se na soudy obrátili a začali se úspěšně bránit.? Příklad máte ZDE

Proč?

Protože máme PRAVDU, nechceme ustupovat ZLU a pokud chceme zůstat svobodní, pak ani kam ustupovat nemáme. My jsme se zde narodili a ČR je náš stát a ne koncernistán nebo oligarchostán. U soudů, po 15 letech neskutečného boje, VYHRÁVÁME a to i u soudu ÚSTAVNÍHO.

Boj o vodu? a o respektování zájmu občanů v ČR, začne nyní i v Parlamentu ČR. Jsou v něm darebáci i lidé slušní a většina, která netuší, co se kolem vody vodáren páchá. Petice VODA JE ŽIVOT, je důležitá i proto, že se to politici i veřejnost dozví a dozví se i to, že to lze napravit. Je na nich, zda se za nápravu postaví a je na nás koho budeme volit.

Již se spojilo 10.000 Občanů ČR, ale podpisy? pod petici SBÍRÁME DÁL 

Podepsat petici můžete ZDE.  Dnes 10.000 lidí požaduje po politicích ukončit „systém privatizace zisků a zestátnění nákladů“ ve vodárenství, tzn. konec systému RAFINOVANĚ oddělujícího neoddělitelné – vodu od studny = ZISKY OD NÁKLADŮ.

 

10000podpisů

To se těm, kteří 20 let zavádí v ČR pravý opak, líbit nebude. Korporace ovládají monopol a zisky z vody ve více než 1/2 ČR. V řadě regionů díky protiprávnímu jednání „politiků“.

Jde o miliardy každý rok a také o moc

Miliardy z našich peněženek, které nebudou končit v cizině, ale v řešení sucha a kvality toho co pijeme, to se majitelům koncernů líbit nebude. Dobrovolně pozice nevyklidí. Očekáváme vše. Mediální a špinící kampaně, Trolly, útoky, fyzické i zastrašování a žaloby.

Hadi v oblecích toto know-how již léta praktikují. Nadační fond PRAVDA O VODĚ, již začal mapovat, kde všude a na koho koncerny nebo různí „političí podnikatelé“ podali žaloby. Zejména na lidi, kteří informují nebo vodárny brání. Tak jak zveřejňuje rozsudky ve vodárenských kauzách, pracuje na zveřejnění i těchto praktik.

Náprava sama nepřijde

Pomoct si musíme sami, nadávat a nic nedělat nikam nevede. Klečet ani ustupovat lumpárně nehodláme. Obranu vody a práv občanů ČR po politicích v Parlamentu ČR požadujeme.

Lidé prosadili nápravu ve Francii, v Německu i v Americe. Půjde to i u nás?

odklon od privatizace800 -jnf

Věříme, že rozumní politici hájit zájmy lidí, měst a státu začnou a ti druzí v politice skončí. Petice totiž odhalí, pro koho pracují a lidé je ve volbách vymění. Více na stránkách projektu Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ – VODA A KOHO VOLIT

Když se nebudeme BRÁNIT, tak se nedoplatíme

Cena vody je v ČR na úrovni záp. Evropy, ale většina lidí platy jako lidí v západní Evropě neinkasuje. Cena, přitom každý rok roste. CENA VODY V ČR – CENOVÁ MAPA Již teď platíme i to co nemusíme.? a politici sami říkají, co ještě platíme. Více ZDE 

Mít vodu v rukou je sen soukromých firem a oligarchů. Právě proto jim voda a její správa do rukou nepatří. Myslíme si, že toto každý, kdo má zdravý rozum  chápe. Ti, co to „nechápou“ jsou především lidé placeni soukromými firmami.

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Ujišťujeme všechny, že NFPOV  bude dál nápravu prosazovat, bez ohledu na to, jak se politici zachovají a co budou dělat darebáci. Zkušenosti s jednáním darebáků máme a jsou podobné tomu, co se odehrává v amerických filmech. Bohužel se reálně dějí v ČR.

Co konkrétně děláme, jaké máme cíle a jaké zažíváme úspěchy i neúspěchy, najdete ZDE

Děkujeme? všem, kteří se k nám v boji o českou vodu přidali a přidají.

 

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá?, i moře se skládá z kapek. Děkujeme

 

nfpov

Podobné články