Cena vody Čistota vody Kdo je kdo? Koho volit? Náprava Petice VODA JE ŽIVOT Pravda o vodě Zisky z vody

10.000 podpisů: Boj o českou vodu a za zájmy občanů České republiky bude probíhat i v Parlamentu ČR

Boj o českou vodu a za zájmy občanů bude probíhat i v Parlamentu ČR

Nadační fond PRAVDA O VODĚ děkuje 10.000 občanům ČR za to, že se spojili, protože chápou, že VODA JE ŽIVOT a náš život, ani život našich dětí, do rukou koncernů ani překupníků, rozhodně nepatří.

Mezi lidi, kteří se pod požadavek na nápravu podepsali jsou prodavači, učitelé, právníci, lidé z akademie věd, vodaři, řidiči, zemědělci, IT pracovníci, mámy na mateřské, podnikatelé, řemeslníci, důchodci …. i politici, zastupitelé, policisté a dokonce jeden ministr.

10.000 Čechů prokázalo, že nejsou ovce

Po právu a legitimně požadují:

  1. Garantovat právo lidí na vodu v Ústavě ČR.
  2. Aby správa vody, byla zajištěna jako veřejná služba.
  3. Aby prioritou správy vody byl její dostatek, čistota a cenová dostupnost a ne dolování zisků.
  4. Aby “politici” kolaborující v zájmu soukromých firem, byli odhaleni a museli odejít od správy veřejného majetku.

…. více ZDE

Boj o vodu🚰 a zájmy lidí, měst a státu probíhá léta mimo pozornost občanů a médií u soudů. Neměli jsme mít proti miliardám a advokátům, kteří berou 2000 a více Kč/hodinu šanci. Přesto jsme se na soudy obrátili a začali se úspěšně bránit.👊 Příklad máte ZDE

Proč?

Protože máme PRAVDU, nechceme ustupovat ZLU a pokud chceme zůstat svobodní, pak ani kam ustupovat nemáme. My jsme se zde narodili a ČR je náš stát a ne koncernistán nebo oligarchostán. U soudů, po 15 letech neskutečného boje, VYHRÁVÁME a to i u soudu ÚSTAVNÍHO.

Boj o vodu🚰 a o respektování zájmu občanů v ČR, začne nyní i v Parlamentu ČR. Jsou v něm darebáci i lidé slušní a většina, která netuší, co se kolem vody vodáren páchá. Petice VODA JE ŽIVOT, je důležitá i proto, že se to politici i veřejnost dozví a dozví se i to, že to lze napravit. Je na nich, zda se za nápravu postaví a je na nás koho budeme volit.

Již se spojilo 10.000 Občanů ČR, ale podpisy🖋 pod petici SBÍRÁME DÁL 

Podepsat petici můžete ZDE.  Dnes 10.000 lidí požaduje po politicích ukončit “systém privatizace zisků a zestátnění nákladů“ ve vodárenství, tzn. konec systému RAFINOVANĚ oddělujícího neoddělitelné – vodu od studny = ZISKY OD NÁKLADŮ.

 

10000podpisů

To se těm, kteří 20 let zavádí v ČR pravý opak, líbit nebude. Korporace ovládají monopol a zisky z vody ve více než 1/2 ČR. V řadě regionů díky protiprávnímu jednání “politiků”.

Jde o miliardy každý rok a také o moc

Miliardy z našich peněženek, které nebudou končit v cizině, ale v řešení sucha a kvality toho co pijeme, to se majitelům koncernů líbit nebude. Dobrovolně pozice nevyklidí. Očekáváme vše. Mediální a špinící kampaně, Trolly, útoky, fyzické i zastrašování a žaloby.

Hadi v oblecích toto know-how již léta praktikují. Nadační fond PRAVDA O VODĚ, již začal mapovat, kde všude a na koho koncerny nebo různí “političí podnikatelé” podali žaloby. Zejména na lidi, kteří informují nebo vodárny brání. Tak jak zveřejňuje rozsudky ve vodárenských kauzách, pracuje na zveřejnění i těchto praktik.

Náprava sama nepřijde

Pomoct si musíme sami, nadávat a nic nedělat nikam nevede. Klečet ani ustupovat lumpárně nehodláme. Obranu vody a práv občanů ČR po politicích v Parlamentu ČR požadujeme.

Lidé prosadili nápravu ve Francii, v Německu i v Americe. Půjde to i u nás🤝

odklon od privatizace800 -jnf

Věříme, že rozumní politici hájit zájmy lidí, měst a státu začnou a ti druzí v politice skončí. Petice totiž odhalí, pro koho pracují a lidé je ve volbách vymění. Více na stránkách projektu Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ – VODA A KOHO VOLIT

Když se nebudeme BRÁNIT, tak se nedoplatíme

Cena vody je v ČR na úrovni záp. Evropy, ale většina lidí platy jako lidí v západní Evropě neinkasuje. Cena, přitom každý rok roste. CENA VODY V ČR – CENOVÁ MAPA Již teď platíme i to co nemusíme.👎 a politici sami říkají, co ještě platíme. Více ZDE 

Mít vodu v rukou je sen soukromých firem a oligarchů. Právě proto jim voda a její správa do rukou nepatří. Myslíme si, že toto každý, kdo má zdravý rozum  chápe. Ti, co to “nechápou” jsou především lidé placeni soukromými firmami.

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Ujišťujeme všechny, že NFPOV  bude dál nápravu prosazovat, bez ohledu na to, jak se politici zachovají a co budou dělat darebáci. Zkušenosti s jednáním darebáků máme a jsou podobné tomu, co se odehrává v amerických filmech. Bohužel se reálně dějí v ČR.

Co konkrétně děláme, jaké máme cíle a jaké zažíváme úspěchy i neúspěchy, najdete ZDE

Děkujeme👏 všem, kteří se k nám v boji o českou vodu přidali a přidají.

 

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá🍀, i moře se skládá z kapek. Děkujeme

 

nfpov

Žádné komentáře

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dává nám váš boj za vodu smysl? Podpořte nás

Libovolnou částkou na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

Další možnost podpory je kartou zde

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Follow