Ani se Sovětským svazem, ani s korporacemi ve vodě to nebylo a nebude na věčné časy a nikdy jinak!

Ve dvanácti letech jsem vzadu v knihovně našel knížku „Sjezd Československých spisovatelů 1968“. Přistihla mě máma. Dostal jsem poměrně drsný pohlavek a vynadáno (nechápal jsem proč), tak jsem si ji později pročetl celou. Máma ji sice schovala, ale dárky schovávat neuměla, takže jsem věděl, kde mám hledat.

Během jednoho dne jsem se tak z dítěte stal „dospělý“ a dospělým jsem přestal věřit. Uvnitř mne proběhla absolutní ztráta důvěry v mámu, v systém, v soudružky učitelky, v televizi a vlastně v celý svět kolem. Dnes byste řekli METRIX. V jediném okamžiku jsem POCHOPIL, proč celý národ, včetně mě, fandí na mistrovství světa v hokeji, jak pominutý ČSSR proti CCCP. A co to lítá v povětří dva-tři dny poté, když CCCP porazíme – SVOBODA.

Všechna hesla, která v rádiích nebo vylepená na transparentech i to, co nás učili ve škole … od té doby zněla ironicky.

nic není na věčné časyZa několik desítek let jsem zažil davy lidí na ulicích. Možná největší chybu, kterou komunisti udělali byla ta, že začali mlátit děti dospělých. Dospělí nenechali mlátit vlastní děti. Pochopil jsem, že každý z nich chtěl svobodu, ale báli se o sebe, ale až se začali bát o děti a tak se o sebe bát přestali a přestali „jen“ fandit v hokeji.

Bez vody není svoboda

Dnes je mi téměř 50. Mám 3 syny a pochopil jsem, že v otázkách VODY se „opět dospělí bojí především o sebe. Proto jim tak dlouho trvá pochopit „PRAVDU O VODĚ“, nechápou, že už dnes jsou jejich děti mláceny – jen ne fyzicky.

Když poslouchám řeči „politiků“ a jejich zdůvodňování předání monopolu vody koncernům, (slyším hymnu CCCP – sajůz něrušími respáblik svabódnych vydábila na věky…).

Platí to nejen o vodě, ale taky o odpadovém hospodářství, o nemocnicích, technických službách. Vidím, že se znovu tvoří systém, který nás všechny zbavuje svobody a chápu, že to je pro naše děti špatně.

Otázka je, jestli s tím něco uděláme nebo počkáme, až „politici“ pracující pro koncerny začnou mlátit naše děti i fyzicky. Já na nic podobného čekat nechci. Já slyším „Se Sovětským svazem (koncerny) na věčné časy a nikdy jinak!“ a vím, že musí nastat jasná akce vedoucí k zastavení internacionální pomoci ze západu.

 

Chci odsun koncernůz české vody

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje