odsun CCCP

Co má společného voda a rok 1969? Nelíbí se ti cizinci, kteří to tu ovládají? Tak se odstěhuj!

Nelíbí se ti, že cizí koncerny ovládající monopol vody v ČR? Tak se odstěhuj!

Nelíbí se ti, že je česká voda v rukou cizinců? Nelíbí se ti, že mezi lidi a vodu byly instalovány soukromé penězovody, kterými tečou peníze vybrané od lidí do zahraničí, místo do obnovy trubek? Nelíbí se ti, že okresní vodárny byly vytunelovány? Nelíbí se ti, že…  Protestuješ, bojuješ, obracíš se na soudy, spustils projekt PRAVDA O VODĚ,  organizuješ iniciativu VODA 300, která informuje politiky a vyzývá je k nápravě?

Odstěhuj se.

Toto mi poradil na FACEBOOKU člověk v komentáři pod příspěvek:

Chci platit za vodu jen to, co je skutečně třeba!

Zajímavé, totéž mi radil nedávno jeden generální ředitel koncernu

Na valné hromadě vytunelované okresní vodárny! Nemohu ho jmenovat, protože to nemám zdokumentované, ale, co jsem mu odpověděl vám říct mohu:

Já se ze země, která je mým domovem stěhovat nebudu, i když to někdy vypadá, že koncerny jsou tady na věčné časy a nikdy jinak. 

Stěhováním z vlastní země, řešili pocit bezmoci v roce 1969 Češi, když přišla internacionální „pomoc“ z Východu. Česká republika byla na dlouhá léta v rukou cizích nájezdníků. Mělo to být na věčné časy a nikdy jinak, ale NEBYLO. Znáte písničku: Běž domů, Ivane, čeká tě Nataša?

Dne 26.2.1990 byla z ČR odsunuta poslední vojska CCCP a věčné časy za 31 roků skončily. Čechoslováci byli opět svobodní a nemuseli odcházet z vlastní země, kde se narodili a která byla jejich domovem.

odsun CCCP

Podobnost, která zaráží, ale vlastně jde o totéž – o moc a peníze!

To, co se děje s vodou, je velmi podobné tomu, co se dělo v České republice v letech 1968-1969. Vojenskou agresi vystřídala agrese ekonomická… Stále však jde o totéž – jde o moc, o peníze a vlastně i o svobodu! Dnes je to vše fikně zabaleno do public relation „keců“ o Public Privat Partnership, což ve skutečnosti zanmená Prodej Pronajmi Prodělej a není to jen můj názor:

Co je ve vodárnách PPP – Prodej Pronajmi Prodělej?


V srpnu 1969 přijela „spřátelená pomoc“ do naší země s tanky a každý díky tomu věděl, o co jde. Propaganda nepropaganda. Koncerny ovšem přišly „pomáhat“ potichu, nenápadně a hlavně bez tanků. Kdo z lidí ví, že v Olomouci měl koncern již v roce 1997 stejné sídlo, jako bylo sídlo okresní vodárny VHS Olomouc, tj. 3 roky předtím, než vedení vodárny VHS vyvedlo ziskovou činnost z VHS na koncern v roce 2000 a to zcela bez vědomí a souhlasu většiny měst a obcí? Máme i zvací dopisy. Poptávali se „strategičtí investoři“. Snadno zjistíte, že žádní strategičtí investoři ve vodárenství v ČR nejsou. Naopak. V řadě regionů byl nastaven model, kdy investovat musí dál veřejný sektor a přitom přišel o zisky z vody, jediný vlastní zdroj financí na obnovu trubek v zemí! Skutečným cílem koncernů bylo dostat se k monopolu vody a dostat co nejvíce peněz od lidí na své účty v zahraničí. Nepřišly investovat. Dnes inkasují od lidí miliardy ročně, které poté vodárnám chybí na financování obnovy a rozvoje trubek,  i když cena vody je stejná jako v západní Evropě, ale platy lidí jsou přitom ani ne poloviční.

Koncerny to mají vymyšleno a zrealizováno geniálně. Vše vlastně vypadá stejně jako v době, kdy v ČR žádné koncerny nebyly – trubky – voda- fabriky – lidé. Často se to i záměrně stejně jmenuje – Severomoravské vodovody a kanalizace, Pražské vodovody a kanalizace nebo cizí firmy mají záměrně česky znějící název: ČESKÁ VODA, NAŠE VODA … Koho z lidí a politiků by napadlo, že monopol vody a peněžní toky a hlavně zisky z monopolu vody jsou v rukou cizinců? Vždyť jsou tam i stejní lidé! Stačí se podívat na www.justice.cz na složení orgánů a vedení okresních vodáren v době, kdy byly s cizinci uzavírány vazalské smlouvy. Do České republiky nikdy nenapochodovalo 30 tisíc geniálních vodárenských „frantíků“! Práci pro koncerny odvádí stejní lidé, kteří ji předtím dělali pro státní a později okresní vodárny v rukou měst. Vodárnám velí stejní lidé, ale ve službách koncernů. Původně údajně neschopný management okresních vodáren, je nyní velmi schopný  management fabrik koncernů. Ne všem vodařům se líbí to, co se zavedlo, ale pokud by protestovali, tak by skončili na dlažbě.

Místo stěhování jsem se rozhodl pro aktivní obranu

Šlo odsunout vojska „spřátelených“ armád, půjde odsunout i „spřátelené“ koncerny. Je to jen otázka času, kdy lidé pochopí, o co jde:

VODA JE ŽIVOT A NÁŠ ŽIVOT ANI ŽIVOT NAŠICH DĚTÍ, DO RUKOU ZAHRANIČNÍCH KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ. VODA JE SVOBODA.

Protože to takto vnímám, tak již 15 let dělám vše, co je v mých silách proto, aby internacionální „pomoc“ ze západu dopadla stejně jako ta z východu. Proto jsem založil projekt PRAVDA O VODĚ. Ve kterém lidem, politikům a médiím dokládám, co se děje a jak z toho ven.

Závěr

Díky za radu. Můj názor je – nechť se stěhují koncerny! Ve Francii to šlo, půjde to i u nás v České republice! Přidejte se:

Chci vodu zpět v rukou samosprávČeskou vodu si umíme prodávat sami, žádné cizince k tomu nepotřebujeme

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje