"Politik", Had na radnici a odovědnost - pravdaovode.cz

Držte palce: Vrchní soud rozhodne o ukončení tunelování vodárny a drancování peněženek lidí

Soudci Vrchního soudu v Olomouci budou v září (od 8.9. 2016)  rozhodovat o tom, zda soukromé zahraniční penězovody instalované mezi lidi a okresní vodárny v ČR, jde soudní cestou odinstalovat a tím lze vodárny ubránit proti tunelování. Vznikne tak precedens pro celou ČR!

Co proběhlo?

Procesy, které vedly k uzavření smluv s koncerny a k předání vody, resp. hospodaření s ní koncernům provázely manipulace, lži, korupce. V řadě případů dokonce okresní či městskou vodárnu ovládly protiprávně cizí firmy, které nejdříve vyhodili z vedení vodárny odpůrce tunelu a dosadili do vedení vodáren své lidi. Tito lidé poté připravili smlouvy, kterými byly z vodárny vyvedeny zisky na koncern. Zmanipulovali či podvedli zastupitele a akcionáře přes sliby, falešné argumenty, lži. Pokud potřebovali, tak uplatili některé obce různými finančním a nefinančním plněním – k hlasování PRO uzavření smlouvy s koncernem. Poté svolali valnou hromadu vodárny a tam předložili lživé Zprávy a se namotivovanými starosty smlouvy s koncernem schválili. Pak okamžitě z vedení vodárny zdrhli.

Toto, co výše uvádím, od roku 2002 důkazně dokumentuji, předkládám důkazy soudům a chci, aby to soudy zastavily a zrušily.

Dle mého názoru jde o tunel za bílého dne, na který lidé, obce i stát doplácí. Provádí ho organizovaná skupina právnických a fyzických osob, do které patří i někteří místní politici a dokonce i vedení okresní vodárny. Bez politiků a vedení vodárny a jejich součinnosti s organizovanou skupinou, by žádný tunel ve vodárně v ČR nemohl být realizován.

Zvu všechny na jednání soudu

8.9.2016 v 8:30 hodin na Vrchní soud v Olomouci

Vak Zlín: Rozhodnutí valné hromady je výsledek pokoutného procesu

V září proběhnou tato jednání:

Účastník řízení VH Kde Kdy sp.zn.
VaK Zlín, a.s. 30.4.2002 VS Olomouc 8.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
5 Cmo 202/2014
VaK Zlín, a.s. 28.8.2002 VS Olomouc 13.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 109/přízemí, síň č. 6
5 Cmo 109/2012
VaK Zlín, a.s. 3.12.2002 VS Olomouc 13.9.2013 v 13 hod.
č.dv. 109/přízemí, síň č. 6
5 Cmo 111/2012
VaK Zlín, a.s. 2.6.2008 VS Olomouc 14.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
5 Cmo 106/2012
VaK Zlín, a.s. 11.12.2003 VS Olomouc 15.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
5 Cmo 105/2012
VaK Zlín, a.s. 8.6.2005 VS Olomouc 15.9.2016 v 13:00 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
5 Cmo 108/2012

Stačí, když vyhrajete soud, nebo je potřeba ještě přesvědčit vládu?

K nápravě tunelů ve vodárnách po celé ČR to nestačí! Vyhrát soud je ovšem zásadní krok, je to celo republikový precedens. K nápravě velmi potřebný, ale k němu je třeba přidat další kroky, které dělám(e):

  • Zastavit instalaci tunelů do dalších vodáren – to se nám spolu s rozumnými politiky podařilo v roce 2006 – precedens byl Náchod – kde to politici, kterým jsem dal informace a rady odmítli a Pardubice, kde jsem vyhrál soudu. Pokoutný a nemravný proces, kterým se koncerno-milové pokusili vyvést zisky z vody soud zatrhl díky mé žalobě.
  • Tvorba veřejného mínění, informování veřejnosti, zastupitelů, zpřístupnění dokumentů, dat a srovnání – ceny vody, vodárny, informace pro zastupitele – proto jsem připravil projekt PRAVDA O VODĚ a web pravdaovode.cz, blog www.pravdaovode.cz/blog
  • Spojit lidi, přivést jejich pozornost k vodě a zapojit je do organizované odporu vedoucího k nápravě.

Chcete se mohou pomoct k nápravě?

Pak se k nám přidejte a udělejete reálný krok, pro rálnou změnu. Like na internetu politiky ze židle nezvedne, ale akce - veřejné mínění a informovaní lidé - ano.

 konkrétní krok kterým náprava začíná

VODA 300 - DATA A VÝZVA OD LIDÍ PRO81 senátorů, 200 poslanců, 17 členů vlády, nejvyšší státní zástupce a ombudstman

 

 


Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje