je třeba se pomluvám bránit

Bránit se pomluvám je třeba: Veřejná výzva anonymovi Abbe Yvon, kterému říkám Brezík, šířícímu hanopisy

Anonym Abbe Yvon, o mne a o PRAVDĚ O VODĚ, šíří na wikipedii vědomě lži a polopravdy. Wikipedia zablokovala možnost vkládat komentáře a já jsem vyzval pana Anonyma Brezíka, aby svá tvrzení doložil důkazy, aby bylo jasné zda říká pravdu nebo vědomě a cíleně šíří lži.


Dobrý den pane Anonyme Brezíku, tak vám budu říkat:

hanopisy od koncernofilů

 1. Předložte rozsudek soudu, který potvrzuje, že jsem něco protiprávního spáchal? Kdy mi byla obvinění sdělena a kdy, kým a proč byla zrušena? Byla zrušena jako nezákonná a protiprávní nebo jsem byl souzen a odsouzen?
 2. Kdy jsem byl fyzicky napaden a kdy bylo vyhrožováno mé rodině dalším násilím a pokud se z Komise nestáhnu? Kdy jsem rezignoval na členství v Komisi?
 3. Zveřejněte Interní pravidla Komise, aby bylo jasné, zda jsem předem informoval o tom, že mám akcie vodáren, protože to je jediný způsob, jak získat hodnověrné, ověřené informace o vodárnách, ze kterých čerpám ve svých analýzách. Jaké pravidlo v nich bylo stanoveno, aby byl vyloučen můj případný "střet" zájmů?
 4. Předložte znění nebo čísla paragrafů obch.  zákoníku, která stanovují, kdo má právo na účast na valné hromadě akciové společnosti, kdo může klást dotazy, žádat vysvětlení, má aktivní legitimaci na podání žaloby na protiprávní jednání a průběh valné hromady. Kdo má nárok na zápis z valné hromady... Jaká z těchto práv má ne akcionář?
 5. Zveřejněte usnesení  Krajského soudu v Brně z února 2010, z roku 2014 ke kauze tunelovaného Vaku Zlín, resp. valné hromady 30.4.2004, kde SOUDCE hodnotí celý protiprávní a nemravný proces, který organizovaná skupina fyz. a právnických osob realizovala.
 6. Kdo ovládal Vak Zlín  v roce 2001, 2002, 2003 a 2004 ? Jaké je bylo znění stanov Vaku Zlín? Mohl Vak Zlín zákonnou cestou ovládnout soukromý subjekt stojící mimo akcionáře Vaku Zlín s akciemi na jméno? Jak?
 7. Jaké zisky z vody inkasuje Veolia a jaké Vak po zavedení tunelu do Vaku Zlín v roce 2004?
 8. Jaké dotace z EU čerpá Vak Zlín od roku 2004, kdy byl soukromý penězovod do vaku Zlín nainstalován? Jak jsou na tom ostatní vodárny v kraji, které zůstaly v rukou měst?
 9. Proč nemůže Vak Zlín čerpat dotace z EU?
 10. Je výkon práva a podání žaloby nezákonná činnost? Má občan ČR právo bránit svůj majetek soudní cestou? Má akcionář právo bránit se tunelování akciové společnosti, kterou spoluvlastní?
 11. Jaký názor na valnou hromadu a to co se schválilo v roce 2004 má státní zástupce, který sdělil mimo jiné soudcům Vrchního soudu v Olomouci v září 2016?
 12. Určitě se nemusíte schovávat za anonym Abbe Yvon  a za svými tvrzeními si stojíte stejně jako já, který mám všude foto, jméno, kontakt. Jaké je vaše jméno a adresa a telefon?

vabbe yvon

Můj názor a nejen můj na dění kolem tunelování vodáren jsem sdělil nejen soudům, ale i České televiziSouvisející články:

 1. Anonymní hanopisy i na wikipedii
 2. Petr Havel: Analytik, který ví, co píše nebo koncernový kopírovací poskok, který za bakšiš otiskne cokoliv?
 3. Názor státního zástupce na tunel ve Vaku Zlín

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ!

Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí.

Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli.

15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků.

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>.

Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. „provozní model“ – Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod … Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí.

Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci.

Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>>

Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >>

Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

2 Komentáře

Napište komentář

* Povinné údaje