Požaduji vrátit vodu a vše s ní související zpět do rukou samospráv nebo státu

"Vodu si musíme ubránit sami, nikdo to za nás neudělá." Radek Novotný

Vše kolem vody v České republice, tzn. voda, vodárenské trubky a peněžní toky z vody musí být pod plnou kontrolou státu nebo samospráv a bez vlivu a priorit soukromých firem. Pak budeme platit rozumnou cenu vody, trubky budou opravené a poteče čistá voda. Pak to, co vodárnám zaplatíme skončí v obnově trubek a ne v cizině. Voda, trubky i prodej vody, to vše tvoří jeden celek a proto nic z toho nepatří do rukou překupníků nebo cizinců

Reakce lidí na to, co dělám pro vrácení vody do rukou měst nebo státu

 • Jaroslava Hillová Jaroslava Hillová
  Pane inženýre Novotný, děkuji Vám za Vaši práci pro nás občany, obdivuji Vaši pevnou vůli a přeji Vám dobré nervy a sílu k tomu, abyste nátlak Vašich nepřátel ustál. Hodně zdraví!
 • Svatoslav Butora Svatoslav Butora

  Vážený pane Novotný.

  Děkuji Vám za Vaše úsilí a práci na obnově právního vědomí ve společnosti. Na naší společnosti a na obyvatelích světa je pácháno násilí na všech úrovních, protože ti, co vládnou tzv. Západní Civilizaci vládnou prostřednictvím síly a prostřednictvím hromadění financí, a ne prostřednictvím síly myšlenek a síly vědeckého poznání.

  Ty „nahromaděné“ finance vysáté z podmaněných zemí nemají žádnou cenu, protože jednou z funkcí peněz je to, že mají obíhat a zprostředkovávat výměnu hodnot. Systém řízení světových financí je kvůli tomu ve stavu neříditelné laviny právě kvůli té nahromaděné nefunkční masivní hromadě neobíhajících peněz a peněz typu „fiat money“.

  Děkuji Vám, pane Ing.Novotný, že jste našel cestu pro únik ze světa chamtivých nadlidí.

 • Jan Pufler Jan Pufler

  Pane inženýre, zdravím Vás a moc děkuji i za ostatní, že jste se dal do boje za pravdu o vodě a s korupcí s tím spojenou ze strany těch, kteří nám vodu za cizí peníze do jejich kapes, odcizili. Tajně a zákeřně. Otevřel jste všem oči a dnes pravda vychází najevo a je to právě díky Vám.

 • Jaroslav Konečný Jaroslav Konečný
  Moc Vam jmenem slusnych lidi dekuji za Vasi uzasnou praci!!!! Fandim Vam a obdivuji!
 • Eva Burjánková Eva Burjánková

  Dobrý den, pane Novotný, dalo a dá se,bohužel, čekat, že kroky těch, proti kterým je vaše snažení namířeno, budou stále víc zákeřné a nebezpečné, ani bych se nedivila, kdyby si na vás někoho najali. Buďte, prosím, velmi opatrný a ve střehu, jak to vypadá, dostal jste se na kraj finále – věřím že pro nás všechny vítězného finále. Jste velmi statečný a houževnatý člověk a vůbec vám není zatěžko, dělat něco dobrého pro nás pro všechny. Moc vám za to děkuji.

 • Miloslav Hudec Miloslav Hudec

  Dobrý den. Obdivuji pana Novotného za jeho statečnost v boji proti gigantům, kteří požírají naše národní bohatství. Bohužel dle naší zkušenosti, léta jsem s kolegy pracoval ve vodohospodářství, nevysávají naše bohatství jenom cizí koncerny. Je smutnou pravdou, že spousta pijavic je z řad našich občanů, rádobypolitiků, pracujících v představenstvech různých VaKů. A tak se občas provalí, že si tyto pijavice rozdělují ohromné sumy za různé koordinace se starosty okolních obcí a podobně. Mám obavy, že pokud se nezmění legislativa, tak voda v rukou obcí nic nevyřeší. Lidé dostanou stále stejně předražený produkt a pijavice na prameni budou stále vysávat naši kapsu!

 • Gabriela Kummerova Gabriela Kummerova
  Moc si vážím toho, co děláte. Moc Vám za to děkuji. Statečných a silných lidí jako jste vy, je na světě opravdu málo. Věřím, že vše dobře dopadne.
 • Jin Dominik Jang Jin Dominik Jang
  Držte se Radku, jste borec! Hra na ekono-teroristicko-finanční systém zašla moc daleko, přijde mi že někteří lidé již ztratili představu co je skutečná realita a virtuální svět přepočítaný na čísla. Že i na ně dojde, ne třeba hned, ale dojde.
 • Iveta Česká Iveta Česká
  Erin Brockovich v mužském provedení,nedat se zastrašit a vydržať, lidi jako vy si velice vážím a držím palce.
 • Dáša Schindlerová Dáša Schindlerová
  V podstatě je to útok na nás všechny, kteří nesouhlasíme s rozkrádáním našeho přírodního bohatství. Držte se !!!
 • Josef Gajdošík Josef Gajdošík
  Velice odivuji Vaši vytrvalost a nasazení. Vážím si co jste už pro nás občany udělal a moc Vám za to děkuji. Jste pro mě vzor.
 • Pavel Šebesta Pavel Šebesta
  Radku známe se 45 let? A proto věřím , jsem přesvědčen že děláš správnou věc!!! A proto máš mou podporu.
 • Milan Fraštia Milan Fraštia
  Obdivuji vás pro vaši trpělivost, houzevnatost a ochotu věci dotáhnout do konce. Držím palce a vyjadřují plnou podporu.
 • Vítek Tapin Jirásek Vítek Tapin Jirásek
  Radku, držím maximálně palce, ale nejen na FB, kdykoli se prosím ozvěte, budete-li potřebovat něco natočit, jak jsme se minule bavili. Je fajn si o vodě popovídat, určitě dělat osvětu, ale když jde do tuhého, pak je třeba prokázat soudržnost o to více. Oni očekávají, že se lidé zaleknou, a dají od vás ruce pryč. Takže v poho pište/volejte kdykoli. Hezký den.
 • Jarmila Konupčíková Jarmila Konupčíková
  Pane Novotný, je úžasné že je někdo jako Vy - bojujete za Nás , věnujete tomu určitě spoustu svého času .... jste rovný a čestný člověk . Kéž by Vás bylo více - a nejlépe ve vládě ! Je mi líto, že musíte snášet takové břemeno, a teď ještě ty útoky - snad se nedáte znechutit .... Ne, nechápu že se o tak závažnou věc zajímá tak málo lidí - vždyť je to v našem zájmu, a tak důležité!! Vážím si Vás , a za sebe i mou rodinu Vám děkuji !
 • Jiří Krčál Jiří Krčál
  O pravdě se vědět musí, proto sdílím a děkuji za Vaši neúnavnou činnost v této oblasti.


Konkrétní nefinanční pomoc

Pomozte informovat lidi, známé a rodinu a pomozte vytvořit jasné veřejné mínění, které nebudou moci politici ignorovat! Pokud nebudou cizinci u české vody, nebudeme muset řešit jejich praktiky, jejich priority, jejich zájmy. Nebudou žádné žaloby, ani miliardové zisky z našich kapes v cizině ...

To je další důvod, proč je třeba vrátit vodu a hospodaření s ní zpět do rukou samospráv nebo státu.

Co může udělat každý?

  1. ZAČNĚTE VODĚ VĚNOVAT PLNOU POZORNOST!
  2. Staňte se fanoušky FB skupiny VODA LIDEM a články sdílejte, komentujte a informujte vaše známé, přátelé a rodinu. Vyzvěte je, ať udělají totéž, pokud s tím, co se dozví, souzní. 🙂
  3. Projděte si informace O VODĚ na stránkách www.pravdaovode.cz a všechny stránky zejména CENA VODY , VODÁRNYMĚSTA , PROVOZNÍ MODEL , CO DĚLAT? ...
  4. Seznamte se s tím CO 16 LET DĚLÁM  já a jaký je MŮJ PŘÍBĚH
  5. Seznamte s tím, jaké mám výsledky názory SOUDCŮ a ANALÝZAMI a také s ZASTRAŠOVÁNÍ I GANGSTERSKÝMI PRAKTIKAMI
  6. Podívejte se na videa o vodě na mém kanále YOU TUBE a sdílejte je.
  7. Čtěte můj BLOG a co se vám líbí sdílejte a šiřte.
  8. Seznamte se s praktikami koncernů a s tím JAK KORPORACE BOHATNOU NA VODĚ?
  9. Seznamte se s ukázkovým případem VYTUNELOVÁNÍ OKRESNÍ VODÁRNY
  10. Podepište VÝZVU OBČANŮ POLITIKŮM - vraťte vodu do rukou samospráv. Přidejte se k cca 2300 lidem, kteří požadují po vedení státu nápravu a jednání v zájmu lidí aktivně zapojujte do výzvy vaše známé.

Přidejte svůj podpis a požadavek na politiky o nápravu

Požaduji vrátit vodu do rukou samospráv!

Pomoc se dá všeljak 🙂

 • Jeden člověk mi nabídl ZADARMO svůj meditační kurz, abych se udržel v pohodě. Toto zrovna řeším, takže to určitě přijmu.
 • Minulý rok mi jeden člověk dovezl fůru dřeva - ZADARMO - s tím, že mám zaplatit v listopadu právníky. Zaplatil jsem a vyhráli jsme. Soudy pravomocně potvrdili  nehorázný tunel vodárny Zlín.
 • Další člověk mi poradil s barvami na webu www.pravdaovode.cz ....
 • Kdyby byl mezi vámi někdo, kdo rozumí topení, tak mi někde v domě utíká voda z oběhu, ale není to vidět, zatím si s tím nikdo neporadil. 🙁 a zima se blíží.


Pokouší se mne zastrašit, znedůvěryhodnit či pošpinit. Přišly i gangsterské útoky. Zapálení auta, fyzický útok, zastrašování, vyhrožování mé rodině a sledování. Opakují se haterské články "novinářů". Přišel anonymní web www.pravdaonovotnem.com. Poté, co jsem podal trestní oznámení ho okamžitě vypli. Přichází útoky trolů na FB, lživé dopisy na vedení médii, schůzky lobbistů s novináři, dokonce i šířením lží několika lidí z vedení poslanecké sněmovny. Pokouší se, mne vysát přes žalobu na mne, abych neměl čas na projekt PRAVDA O VODĚ a lidé neměli informace.

Chcete a můžete mi pomoct i finančně?

arrow

Pak mi pomozte mi spolufinancovat to, co financuji 16 let

Podpořte mou obranu městských vodáren přes soudy, mou obranu proti ataku koncernu, aktualizaci a rozšíření dat a informací O VODĚ na www.pravadaovode.cz. Pomozte mi dosáhnout soudních precedentů a vytváření veřeného povědomí o tom, co se s vodou děje a co je třeba napravit.

Číslo účtu: 151 441 719 / 0300 ČSOB

DO POZNÁMKY PŘÍKAZU NAPIŠTE:

 "DAR NA VODU"

vlastník účtu: Radek Novotný, autor projektu PRAVDA O VODĚ

I finanční pomoc může být všeljaká 🙂

 • Jedna firma mne po ataku koncenru podpořila tím, že mi nabídla ZADARMO svou aplikaci na rozesílání a sběr kontaktů pro projekt PRAVDA O VODĚ. Až dosud jsem za toto platil 20.000 Kč/ ročně
 • Pan Hojsík (Čech, žijící v cizině) mi přispěl opakovaně na úhradu některých úkonů právníků - jako fyz. osoba.
 • Právníci, kteří se mnou 12 let bojují mi účtují pořád stejnou sazbu a konzultace mám za polovic...

Co o mně a o PRAVDĚ O VODĚ říkají vodaři a politici, kteří evidentně pro koncerny nepracují?

 • Jste první člověk, který jednoduše a výstižně popsal, o co jde při privatizacích městských vodáren. Vaši definici tzv. provozního modelu, „Jde o privatizaci zisků a zestátnění nákladů“, budou v budoucnu lidé opakovat stejně jako věty „Zeměkoule je kulatá“ a „A přece se točí“.

  Ing. Hana Orgoníkovábývalá poslankyně poslanecké sněmovny a zastupitelka Statutárního města Hradec Králové
    Ing. Hana Orgoníková
 • "My se známe díky vodárnám nebo díky vodárenství. Myslím, že to bude přes dvanáct roků. Jak jsem tohoto člověka poznal? Když jsem se spolu s dalšími lidmi začal bránit tomu, aby se s našimi vodárnami stalo to, co se stalo s jinými. Zoufale jsem hledal argumentaci. Některé věci jsem sice byl schopen vypočítat, ale bylo lepší, když čísla poskytne inženýr, ne doktor. Tak jsem inženýra hledal a našel. Aniž bych ho vyzval, tak jsem dostal text, který přesně odpovídal mým potřebám a propočtům. Byl od inženýra Novotného.

  MUDr. Michal Chromecpředseda představenstva Vak Přerov, a.s. a člen zastupitelstva města Přerov
    MUDr. Michal Chromec
 • Mohu shrnout, že pan Ing. Radek Novotný je jediným člověkem v ČR, který se tématu vodárenství věnuje tak komplexně, podrobně a poctivě. Navíc má nezdolnou vytrvalost, za což má můj obdiv. Informace jím poskytované jsou spolehlivé a zaručené, neboť jsou vždy založené na faktech, která dává otevřeně k dispozici. Nebýt jeho, zůstaly by nám informace utajeny a koncerny by dál neomezeně inkasovaly zisky z prodeje vody, které pak chybí na obnovu infrastruktury.

  Navíc mohu s jistotou říci, že pan Novotný se vodárenství nevěnuje jen kvůli ekonomickým, právním a odborným parametrům. Dobře totiž ví, že vody si musíme vážit, protože voda znamená život.

  Mgr. Eva ŠtauderováBývalá náměstkyně primátora Zlína a zastupitelka Statutárního města Zlína
    Mgr. Eva Štauderová
 • "Díky informacím získaným od pana Novotného se nám v Meziměstí podařilo jako prvnímu městu bývalého okresu Náchod v roce 2005 neschválit vstup „strategického partnera“ Veolie do VaKu Náchod – hlasování bylo naprosto jednoznačné. Všichni zastupitelé byli proti vstupu „strategického partnera“.

  Od pana Ing. Novotného jsem měla objektivní a velmi cenné informace týkající se společností, do kterých Veolia vstoupila. Podařilo se nám rozjet aktivity v ostatních městech a obcích, předávat informace od pana Ing. Novotného tam, kde je neměli, takže Veolia na Náchodsku tvrdě narazila a vstup nebyl schválen. Tuto svoji angažovanost v daném problému vidím dnes jako jeden z mých nejvýznamnějších kroků během 12 let na radnici. Věřím, že naše spolupráce bude trvat i nadále."

  Mgr. Eva MuckováStarostka Meziměstí, které je akcionářem Vodovodů a kanalizace Náchod, a.s.
    Mgr. Eva Mucková
 • "Pane Novotný!

  Děkuji nejen za video, ale především za Váš aktivní přístup k uvedené problematice. Přerovský příklad přesně popisuje i situaci v r. 2002 u nás v Mladé Boleslavi. Chvála bohu jsme byli rozdílem dvou hlasů v zastupitelstvu rozumní a nepodlehli jsme stranou ODS prosazovanému „odprodeji hlasovacích práv“ VaKu MB. Dnes sice nemáme nejnižší cenu vody, ale díky evropským fondům ve výši tří čtvrtin miliardy zhodnocený majetek pro budoucnost, a tím i vysoce ceněnou společnost pro svou stabilitu a racionální kroky ve správě „obecní studny“. Ještě jednou děkuji."

  Svatopluk KvaizarBývalý místopředseda Vak Mladá Boleslav a primátor Statutárního města Mladá Boleslav
    Svatopluk Kvaizar