Jak můžete pomoct vrátit vodu do rukou státu nebo obcí?

Komu zaplatíme více, zahraničním koncernům nebo městským vodárnám?"Vodu si musíme ubránit sami, nikdo to za nás neudělá. Hadi na radnici se bojí jen veřejného mínění a voleb."


Já s tím začal přes soudy, poradenství rozumným politikům, projekt PRAVDA O VODĚ, informování zastupitelů a občanů a tvorbu veřejného mínění přes web a sociální sítě.

Finanční pomoct konkrétních kroků

Chcete podpořit to, co dělám, projekt pravda o vodě, obranu vodáren přes soudy, aktualizaci dat o vodě a vodáren pro zastupitele a lidi?

 1. PRÁVNÍKY NA VEDENÍ SOUDNÍ OBRANY VODÁREN
 2. TVORBU VEŘEJNÉHO MÍNĚNÍ A TLAK NA POLITIKY
 3. ZPŘÍSTUPNĚNÍ A ŠÍŘENÍ INFORMACÍ LIDEM PŘES WEB A FACEBOOK

Číslo účtu: 151 441 719 / 0300 ČSOB

DO POZNÁMKY PŘÍKAZU NAPIŠTE:  "DAR NA VODU"

vlastník účtu: Radek Novotný, autor projektu PRAVDA O VODĚProbíhá boj o vodu

Koncerny a jejich "političtí" pochopové sami od sebe nic napravovat nebudou.

Voda a vodárenské odvětví má být v rukou státu nebo samospráv. Pak budeme platit za vodu rozumnou cenu, budeme mít opravené trubky a doma nám poteče čistá a pitná voda, protože to, co vodárnám zaplatíme, skončí v obnově trubek a ne v jachtách magnátů. Stane-li se voda prostředkem kšeftu, nic z výše uvedeného nebude zachováno.Finanční pomoc přes koupi informací o vodě


Reakce lidí na to, co dělám pro vrácení vody do rukou měst nebo státu

 • Pane inženýre Novotný, děkuji Vám za Vaši práci pro nás občany, obdivuji Vaši pevnou vůli a přeji Vám dobré nervy a sílu k tomu, abyste nátlak Vašich nepřátel ustál. Hodně zdraví!
   Jaroslava Hillová Jaroslava Hillová
 • Vážený pane Novotný.

  Děkuji Vám za Vaše úsilí a práci na obnově právního vědomí ve společnosti. Na naší společnosti a na obyvatelích světa je pácháno násilí na všech úrovních, protože ti, co vládnou tzv. Západní Civilizaci vládnou prostřednictvím síly a prostřednictvím hromadění financí, a ne prostřednictvím síly myšlenek a síly vědeckého poznání.

  Ty „nahromaděné“ finance vysáté z podmaněných zemí nemají žádnou cenu, protože jednou z funkcí peněz je to, že mají obíhat a zprostředkovávat výměnu hodnot. Systém řízení světových financí je kvůli tomu ve stavu neříditelné laviny právě kvůli té nahromaděné nefunkční masivní hromadě neobíhajících peněz a peněz typu „fiat money“.

  Děkuji Vám, pane Ing.Novotný, že jste našel cestu pro únik ze světa chamtivých nadlidí.

  Svatoslav Butora Svatoslav Butora
 • Pane inženýre, zdravím Vás a moc děkuji i za ostatní, že jste se dal do boje za pravdu o vodě a s korupcí s tím spojenou ze strany těch, kteří nám vodu za cizí peníze do jejich kapes, odcizili. Tajně a zákeřně. Otevřel jste všem oči a dnes pravda vychází najevo a je to právě díky Vám.

  Jan Pufler Jan Pufler
 • Moc Vam jmenem slusnych lidi dekuji za Vasi uzasnou praci!!!! Fandim Vam a obdivuji!
  Jaroslav Konečný Jaroslav Konečný
 • Dobrý den, pane Novotný, dalo a dá se,bohužel, čekat, že kroky těch, proti kterým je vaše snažení namířeno, budou stále víc zákeřné a nebezpečné, ani bych se nedivila, kdyby si na vás někoho najali. Buďte, prosím, velmi opatrný a ve střehu, jak to vypadá, dostal jste se na kraj finále – věřím že pro nás všechny vítězného finále. Jste velmi statečný a houževnatý člověk a vůbec vám není zatěžko, dělat něco dobrého pro nás pro všechny. Moc vám za to děkuji.

  Eva Burjánková Eva Burjánková
 • Dobrý den. Obdivuji pana Novotného za jeho statečnost v boji proti gigantům, kteří požírají naše národní bohatství. Bohužel dle naší zkušenosti, léta jsem s kolegy pracoval ve vodohospodářství, nevysávají naše bohatství jenom cizí koncerny. Je smutnou pravdou, že spousta pijavic je z řad našich občanů, rádobypolitiků, pracujících v představenstvech různých VaKů. A tak se občas provalí, že si tyto pijavice rozdělují ohromné sumy za různé koordinace se starosty okolních obcí a podobně. Mám obavy, že pokud se nezmění legislativa, tak voda v rukou obcí nic nevyřeší. Lidé dostanou stále stejně předražený produkt a pijavice na prameni budou stále vysávat naši kapsu!

  Miloslav Hudec Miloslav Hudec
Co dělám detailně Detail toho, co dělám pro nápravu