hanopisy od koncernofilů

PRAVDA O VODĚ lidem pracujícím pro koncerny nevoní – přichází …

Význam PRAVDY O VODĚ roste a je to vidět, protože se stále více objevují různé špinící praktiky a články, původně je psali lidé, u ktrých se dalo vystopovat, že jsou napojeni na koncerny, ale nově místo podepsaných hanopisů přichází šíření hanopisů a lží prostřednictvím anonymů.

Před nedávnem byly lži a polopravdy šířené lidmi, u kterých se dalo odhalit, že jsou přímo či nepřímo navázaní či financovaní koncerny. Příkladem je pan Petr Havel. Veřejně jsem ho vyzval, aby svá tvrzení doložil důkazy, což odmítl s tím, že jen zkopíroval text z jiného článku … Více:  Petr Havel – Analytik, který ví, co píše nebo koncernový kopírovací poskok, který za bakšiš otiskne cokoliv?

Nyní se taktika změnila. Místo podepsaných hanopisů, šíření hanopisy nyní anonymy a lidé, které nejde identifikovat. Obsah zůstává stejný, ale nyní ho šíří lidé schovaní za anonymní jména: např. Abbe Yvon, Wikiterorista, Informátor, Pwk978 apod.

Nyní přibyly hanopisy i na wikipedii a wikipedia se rozhodla stránky před vandalem zablkokovat.

wikipedia zablokovala anonyma

Jistý Abbe Yvon (IP adresa nedohledatelná) opakovaně vpisuje do encyklopedické heslo PRAVDA O VODĚ na WIKIPEDII hanlivé, neúplné, hrubě zkreslující a dokonce lživé informace. Jeho vklady mažu s odkazem, že jde o haterský útok, ale rozhodl jsem se obsah jeho hanopisů zveřejnit a reagovat na něj, aby si lidé mohli udělat názor, zda jde o člověka, který pracuje pro koncerny nebo o člověka, který chce řádně informovat lidi o mě a o projektu PRAVDA O VODĚ. Jeho vklady na wikipedii lze rozdělit na čtyři informace:

 1. Anonym Abbe Yvon lživě tvrdí, že Novotný musel odstoupit z komise, kde působil v letech 2005-2006
 2. Anonym Abbe Yvon odkazuje na novinový článek, kde je informace o obvinění Novotného, ale neříká, že toto obvinění bylo za 19 dnů zrušeno jako protiprávní a nezákonné.
 3. Anonym Abbe Yvon tvrdí, že žaloby na obranu Vaku Zlín, komplikují chod tunelovaného Vaku Zlín. Není přitom účastník soudních řízení, nemá přístup k důkazům, rozsudkům a neuveřejňuje, že stejný názor na tunel ve Vaku Zlín jako já, má a říká i státní zástupce, který je účastník soudních řízení.
 4. Anonym Abbe Yvon netvrdí a neinformuje, že tunel ve Vaku Zlín zásadně poškozuje občany Zlínska, města a obce v regionu a samotnou vodárnu. Čemuž žaloby mají zabránit.

Ad1) ) Abbe Yvon ve svém příspěvku lživě uvádí, že jsem působil v komisi ministerstva financí v letech 2005-2006 a údajně jsem z ní musel odejít poté, co jsem byl vyšetřován a obviněn za  údajnou korupci. Je to lež jako věž.

Já jsem v Komisi skutečně působil, ale pouze do září 2003, kde jsem předkládal jasné důkazy o tom, co koncerny ve vodárnách páchají a jaké to bude mít negativní dopad na stát, města a občany, což není těžké doložit – o všem existuje zápis.

 Odstoupil jsem z Komise již v roce 2003, cca 3 týdny poté, co jsem byl u mého domu přepaden a fyzicky napaden dvěma najatými muži. Po útoku kopanci a pěstmi jsem skončil na traumatologii v nemocnici, se zlomeninou ruky, otřesem mozku a poté, co jsem se vrátil z nemocnice, mi bylo znovu vyhrožováno dalším fyzickým násilím, které se může týkat členů mé rodiny, pokud se z komise nestáhnu. Proto, abych chránil vlastní rodinu, jsem z komise odstoupil. Fyzický útok na mne i vyhrožování mé rodině samozřejmě někdo platil. Komu nevyhovovalo, že o jednání koncernů, pochybných smlouvách a jednání Hadů na radnici ve prospěch koncernů informuji členy vlády a ministerstva?

 Gangsteří útočí –  záznam z protokolu policie, který fyz. útok vyšetřovala!

gangsteři útočí

Ad2)  Abbe Yvon „informuje“ o tom, že jsem byl právníky koncernu obviněn. Připojuje odkaz na novinový článek, který nelze celý přečíst, přitom v něm jasně říkám, že jde o taktiku „ZLODĚJ KŘIČÍ – OKRADLI MNE“: „Jde účelový komplot, který má zastrašit nejen nás, ale všechny, kteří brání vodárny proti provozním modelům = tunelům.“ 

„Obvinění“ bylo za 19 dnů zrušeno, jako nezákonné. O tom, že kauza nebyla ani u soudu, anonym Abbe Yvon záměrně neinformuje. Přitom v odkazu na wikipedii k projektu PRAVDA O VODĚ, i na stránkách PRAVDA O VODĚ ZASTRAŠOVÁNÍ, sám o křivém obvinění informuji. Také zde veřejně dokládám, jak rychle a jakým fiaskem tato účelově vytvořená kauza pro „koncernofily“ dopadla. Takže o účelovosti jednání těch, kteří informují jen o části této kauzy a současně ví, jak skončila, není pochyb. Zveřejňuji také odkaz, který dokládá, že nezákonné obvinění ihned zrušil státní zástupce dozorující činnost policie. Zrušil ho jako protiprávní, kdy konstatoval pokus o likvidační snahu poškodit konkurenční společnost. Totéž se dělo s dalším pokusem.

Fiasko komplotu koncernu

Ad 3)  Abbe Yvon „informuje“ o výsledcích soudních sporů na obranu  Vak Zlín proti tunelování.

Na rozdíl ode mne není žádný Abbe Yvon účastník soudních řízení, pokud nejde např. o pana Březíka, předsedu představenstva Vaku Zlín. Nemá tak přístup k důkazům předloženým soudům, k rozsudkům či stanoviskům soudů. Neuvádí, že tunel instalovaný do Vaku Zlín  na valné hromadě 30.4.2004 byl soudcem již 2 x prohlášen za protiprávní, nemravný a rozhodl o zrušení usnesení valné hromady, kterým se ukončuje nemravné tunelování Vaku Zlín a drancování peněženek lidí na Zlínsku.

Neuvádí, že státní zástupce, který se účastní soudních sporů, konstatuje, že žaloby jsou oprávněné a souhlasí s důvody, které uvádím a kterými vysvětluji, proč mají být valné hromady prohlášeny soudem za neplatné. Podrobně viz související články.

Ad 4)  To, na co lidé a akcionáři Vaku Zlín doplácí, anonym Abbone Yvonovi, nezveřejňuje vůbec. Přitom právě to, ochromuje chod Vaku Zlín.

Tunel mu nevadí, léta nejdražší cena vody v kraji mu nevadí, nemožnost čerpání dotací mu nevadí, ani to, že peníze od lidí tečou do zahrniční mu nevadí. Vadí mu, že jsem podal žaloby proti tunelu ve Vaku Zlín, které toto vše ruší. Vadí mu, že bráním páchání zla a poškozování zájmu lidí, měst a samotné vodárny Zlín.

Vak Zlín a léta nejdražší cena vody ve Zlínském kraji a pořadí vodáren v kraji před vytunelováním

srovnání cen a pořadí vodáren

 Dělení zisků z vody po zavedení tunelu do VaK ZLÍNVyvádění zisků z vody na fr. koncern Zlín

Nemožnost čerpání dotací pro Vak Zlín a čerpání dotací vodárnami, které zůstaly v rukou měst a nebyly vytunelovány

LEŽ VEDENÍ VODÁREN: Předejte koncernu monopol a dostanete dotace

 

 

Takto vypadá příspěvek anonymu – Abbe Yvon, který se pokouší opakovaně vkládat na wikipedii

koncernofil- abbo

V podstatě lidem co platí Abbone Yvonna děkuji – myslím, že toto jednání přivede k dění kolem vodárny Zlín a vlastně kolem všech vodáren a dění kolem hospodaření s vodou pozornost lidí a tunely budou ukončeny.

PRAVDA O VODĚ a iniciativa VODA 300 koncernům evidenteně vadí

POŽADUJEME VRÁTIT VODU DO RUKOU MĚST NEBO STÁTU

divider style="11"]

Související články:

 1. Reportéři ČT: Boj o vodu
 2. Skutečná a odsouzená korupce
 3. Názor stáního zástupce na kauzu tunlelování Vaku Zlín
 4. Jak a kdo realizoval tunel ve Vaku Zlín?


Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

1 Komentář

 • Jan Votruba

  Odpověď Odpovědět 14 října, 2016

  Pane Novotný,
  děkuji za již uskutečněné a přeji Vašemu konání úspěch a Vám osobně dost sil i nezbytnou dávku štěstí.
  Mám za v této zemi nezbytné mj. dosáhnout toho, že neúplná informace je jen jinou formou lži a lež postavit mimo zákon s trestem odnětí svobody. Ale to není úkol pro Vás.
  Přeji Vám brzkou a bohatou sklizeň plodů Vašeho dlouholetého úsilí a stále více vnímavých čtenářů.

Napište komentář

* Povinné údaje