hanopisy od koncernofilů

Petr Havel: Analytik, který ví, co píše nebo koncernový kopírovací poskok, který za bakšiš otiskne cokoliv?

Znovu mne další lidé upozornili na hanopis pana Havla, který na mne napsal klasický koncernofilový hanopis na svém blogu – <(http://blog.aktualne.cz/blogy/petr-havel.php?itemid=27949)>“  a žádají mne, aby si to nenechal líbit.

Lidi, reagovat na lži a pomluvy se dá, ale nezabráníte jim. Vždycky se najde nějaký poskok či sluha koncernů, který je bude šířit. V případě pana Havla, jsem již jednou reagoval veřejně jsem ho vyzval, aby k tomu co napsal, předložil jasné důkazy, které jediné mohou prokázat, že není placen koncerny a vědomě nelže . Odpověděl toto:     

„Milý pane, až se naučíte komunikovat bez emocí a manipulací, můžeme spolu klidně veřejně debatovat – soudím však ze všech Vašich dosavadních aktivit, že toho nejste schopen – ale třeba se mýlím. Kromě toho se domnívám, že by Vám veřejná debata moc nepomohla, zvláště ve Vašem předvolebním úsilí prosadit se na nějaký post – jistě víte lépe než já, že Vaše soudní kauzy nebyly rozhodnuty ve Váš prospěch a ani ten avizovaný soud minulý čtvrtek neproběhl – a to zřejmě o něčem svědčí a lze o tom bez problémů napsat celý seriál. Zatím jsem byl k Vám mimořádně korektní – a pokud umíte číst, jistě víte, že příslu& scaron;ný „hanopis“ jsem nenapsal já, ale jde o citace z již uveřejněného článku ve veřejném médiu – takže prosím nejprve zpochybněte ten článek. Nehodlám s Vámi vést veřejný souboj, i já uznávám právo na jiný názor. Bez ohledu na ten Váš nebo můj se nakonec pravda stejně ukáže, rizikem je, že Vaší zásluhou možná pozdě.“     Petr Havel

Petr HavelMá reakce na jeho odpověď je tato:

Pane Havle, to, že bez ověření kopírujete a šíříte, co někdo jiný napíše, mne nepřekvapuje. Je mi jedno zda kopírujete nebo píšete to, co vám někdo podsune, pokud to nejsou hanopisy o mé osobě, špinící  mé dobré jméno. Ujišťuji vás, že jsem klidný a komunikuji s vámi bez emocí. Jen vám vracím zpět hnůj, který jste na mne začal veřejně kydat. Můžete se mi omluvit nebo doložte, co po vás požaduji. Jen tak můžete všem lidem dokázat, že jste skutečný analytik, který ví, pod co se podepíše nebo jste koncernový kopírovací poskok, který za bakšiš otiskne cokoliv.

Znovu vás veřejně vyzývám:

  1. Předložte rozsudek soudu, který potvrzuje, že nešlo o špinící a zastrašující kampaň? Kdy mi byla obvinění sdělena a kdy byla zrušena? Byla zrušena jako nezákonná a protiprávní nebo jsem byl odsouzen?
  2. Kdy jsem byl fyzicky napaden a kdy bylo vyhrožováno mé rodině dalším násilím a pokud se z komise nestáhnu? Kdy jsem rezignoval na členství v Komisi?
  3. Zveřejněte Interní pravidla Komise, aby bylo jasné, zda jsem předem informoval o tom, že mám akcie vodáren, protože to je jediný způsob, jak získat hodnověrné, ověřené  informace o vodárnách, ze kterých čerpám ve svých analýzách. Jaké pravidlo v nich bylo stanoveno, aby byl vyloučen můj střet zájmů?
  4. Předložte znění nebo čísla paragrafů obch. zákoníku, která stanovují, kdo má právo na účast na valné hromadě akciové společnosti, kdo může klást dotazy, žádat vysvětlení, má aktivní legitimaci na podání žaloby na protiprávní jednání a průběh valné hromady. Kdo má nárok na zápis z valné hromady....Jaká z těchto práv má ne akcionář?
  5. Zveřejněte usnesení  Krajského soudu v Brně z února 2010, z roku 2014 ke kauze tunelovaného Vaku Zlín, resp. valné hromady 30.4.2004, kde SOUDCE hodnotí celý protiprávní a nemravný proces, který organizovaná skupina fyz. a právnických osob realizovala.
  6. Kdo ovládal Vak Zlín  v roce 2001, 2002, 2003 a 2004 ?
  7. Jaké zisky z vody inkasuje Veolia a jaké Vak po zavedení tunelu do Vaku Zlín v roce 2004?
  8. Jaké dotace z EU čerpá Vak Zlín od roku 2004, kdy byl soukromý penězovod do vaku Zlín nainstalován?
  9. Tvrdíte, že jste agrární analytik. Co to znamená? Jaké máte vzdělání, co jste vystudoval a kdy?
  10. Kdo je hlavním partnerem „vašeho“ portálu www.nase-voda.cz?

Odpovědi a důkazy, které požaduji, máte k dispozici, jinak byste nemohl především zveřejnit svůj „fundovaný“ názor. Takže odpověď a důkazy zveřejněte do 3 dnů.

Nebyl jste na žádném jednání soudu přítomen, nejste účastník řízní, ale v e-mailu mi píšete, jaké závěry soudci na jednání soudu udělali. Zajímavé já, byl na každém jednání soudu. Pozor, aby vám, zase někdo něco nekukal. Píšete to pod svým jménem.

Názor státního zástupce na kauzu tunelovaného Vak Zlín

Napište názor státního zástupce! Ale to asi neuděláte, ten vám za zveřejnění svého názoru na tunel ve Vaku Zlín nic nezaplatí.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

2 Komentáře

Napište komentář

* Povinné údaje