INICIATIVA VODA 300

TZ (1) 12.7.2016 Iniciativa VODA 300: Jak korporace bohatnou na vodě – dokument pro vrcholové zástupce státu

Iniciativa VODA 300, přichází s cílem informovat vrcholové zástupce České republiky, (81 senátorů, 200 poslanců, 17 členů vlády, nejvyššího státního zástupce a ombudsmana), kteří nemají informace o negativních dopadech dnes zavedeného modelu „obchodování“ s vodou, který je nastaven v neprospěch občanů, měst a obcí i státu. „Díky“ tomu nevědí, že v řadě regionů je voda zneužita jako prostředek k vybírání renty, privatizaci zisku a zestátnění nákladů na vodu – a nikdo to neřeší.

Tento problém se prohlubuje a týká se všech 10 mil. občanů, všech odvětví hospodářství, obrany i bezpečnosti státu a také sociálního smíru. Informace dostanou prostřednictvím fr. dokumentu „Voda vydělává aneb jak korporace bohatnou na vodě“, který přesně popisuje, co se ve vodárnách a s vodou děje.

12.7.2016 jsem proto zveřejnil veřejnou výzvu občanům ČR, aby se se mnou složili na 300 originálních DVD tohoto dokumentu o praktikách vodárenských koncernů a o dopadech na předání kontroly nad vodou koncernům. Tato DVD v druhé polovině září předám na podatelnách Parlamentu ČR. V dokumentu politici ze zahraniční vysvětlují, jak a proč se např. ve Francii rozhodli převzít vodu zpět do rukou městských vodáren a koncerny od vody odstřihnout.

Cílem této iniciativy není jen informovat politiky, cílem je spustit kroky vedoucí k nápravě v ČR, přivést k VODĚ pozornost lidí a vytvořit veřejné mínění, které politici nebudou ignorovat:

„Voda je život a náš život, ani život našich dětí, do rukou koncernů rozhodně nepatří.“

Ing. Radek Novotný, autor projektu PRAVDA O VODĚ

Samo se nic nenapraví, proto budu rád, když se po shlédnutí ukázek z tohoto dokumentu přidáte k 300 lidem, kteří toto DVD předají politickému vedení ČR, které rozhoduje o tom, jak je to u nás v ČR s vodou nastaveno pro 10 mil. Občanů.

Jeden člověk nic nenapraví, ale když se lidé přidají 

shadow-ornament

Podrobnosti o fr. dokumentu a iniciativě VODA 300:

Chci být mezi 300 Ukázky z dokumentu a možnost přidat se
shadow-ornament
About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje