Vedení vodárny

TOP HELP Czech TUNEL WATER udělen představenstvu tunelované vodárny

Po seznámení se s jednáním nového představenstva Vaku Zlín za rok 2015, jsem se rozhodl, stejně jako společnost Bisnode, (kterou si vedení Vaku Zlín najalo na udělení certifikátu a následně nebylo schopno akcionářům vysvětlit k čemu nám je certifikát AAA u naší kažoročně vytunelované vodárny), udělit představenstvu Vaku Zlín CERTIFIKÁT a hodnocení jeho práce AAA. Konkrétně v TOP HELP Czech TUNEL WATER. Důvody jsou v rozsudcích soudů, důkazech, např. na  www.pravdaovode.cz/zlin a ve výročních zprávách Vaku Zlín od roku 2002 a v „INFOKAPAVKÁCH“, které  vedení vodárny rok šíří mezi veřejnost.

Jsem přesvědčen, že představenstvo Vaku Zlín, které předložilo návrh uzavřít vazalské smlouvy vyvádějící zisky z vody na zahr. koncern v roce 2004 a nové, které zná jejich negativní dopady, i rozsudky a přesto udržuje a podporuje zachování toku peněz od lidí na Zlínsku do zahraničí, i nemožnost čerpání dotací z EU pro Vak Zlín a obce Zlínska, v tom vyniká pan Svatopluk Březík, si toto ocení zaslouží.

certifikát - představenstvu - TOP HELP CZECH TUNEL WATER 800

Konce konců, mít dva CERTIFIKÁTY, je v dnešním stavu Vaku Zlín pro všechny akcionáře mnohem prospěšnější než mít jen jeden. Pod certifikátem najdete přehled, kolik za svou práci lidé, kteří toto udržují berou a také to, kolik tato práce vydělává fr. koncernu a kolik Vaku Zlín (městům a obcím). I proto se domnívám, že udělení hodnocení AAA představenstvu Vaku Zlín v TOP HELP Czech TUNEL WATER je na místě.

Jde o můj názor, ale pokud souhlasíte s mým hodnocením práce představenstva Vaku Zlín, tak můžete můj certifikát udělit představenstvu také. Nevím, zda je to potěší, ale alespoň dostanou zpětnou vazbu na svou práci od vlastních akcionářů. Rád vyslechnu váš názor a hodnocení práce představenstva v komentářích.

Děkuji za pozornost, kterou věnujete vodě nejen na Zlínsku.

  • Toto dělení zisku z vody odsouhlasuje vedení Vaku Zlín a je to velmi přesná a konkrétní odpověď na otázku pro koho vlastně pracují.

dělení zisků z vody na Zlínsku

  • Toto si za výše uvedené nechávají lidé v orgánech Vaku Zlín proplácet.

zlin-odmeny-dividendy-04-15

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje