TOP HELP Czech TUNEL WATER udělen představenstvu tunelované vodárny

Po seznámení se s jednáním nového představenstva Vaku Zlín za rok 2015, jsem se rozhodl, stejně jako společnost Bisnode, (kterou si vedení Vaku Zlín najalo na udělení certifikátu a následně nebylo schopno akcionářům vysvětlit k čemu nám je certifikát AAA u naší kažoročně vytunelované vodárny), udělit představenstvu Vaku Zlín CERTIFIKÁT a hodnocení jeho práce AAA. Konkrétně v TOP HELP Czech TUNEL WATER. Důvody jsou v rozsudcích soudů, důkazech, např. na  www.pravdaovode.cz/zlin a ve výročních zprávách Vaku Zlín od roku 2002 a v „INFOKAPAVKÁCH“, které  vedení vodárny rok šíří mezi veřejnost.

Jsem přesvědčen, že představenstvo Vaku Zlín, které předložilo návrh uzavřít vazalské smlouvy vyvádějící zisky z vody na zahr. koncern v roce 2004 a nové, které zná jejich negativní dopady, i rozsudky a přesto udržuje a podporuje zachování toku peněz od lidí na Zlínsku do zahraničí, i nemožnost čerpání dotací z EU pro Vak Zlín a obce Zlínska, v tom vyniká pan Svatopluk Březík, si toto ocení zaslouží.

certifikát - představenstvu - TOP HELP CZECH TUNEL WATER 800

Konce konců, mít dva CERTIFIKÁTY, je v dnešním stavu Vaku Zlín pro všechny akcionáře mnohem prospěšnější než mít jen jeden. Pod certifikátem najdete přehled, kolik za svou práci lidé, kteří toto udržují berou a také to, kolik tato práce vydělává fr. koncernu a kolik Vaku Zlín (městům a obcím). I proto se domnívám, že udělení hodnocení AAA představenstvu Vaku Zlín v TOP HELP Czech TUNEL WATER je na místě.

Jde o můj názor, ale pokud souhlasíte s mým hodnocením práce představenstva Vaku Zlín, tak můžete můj certifikát udělit představenstvu také. Nevím, zda je to potěší, ale alespoň dostanou zpětnou vazbu na svou práci od vlastních akcionářů. Rád vyslechnu váš názor a hodnocení práce představenstva v komentářích.

Děkuji za pozornost, kterou věnujete vodě nejen na Zlínsku.

  • Toto dělení zisku z vody odsouhlasuje vedení Vaku Zlín a je to velmi přesná a konkrétní odpověď na otázku pro koho vlastně pracují.

dělení zisků z vody na Zlínsku

  • Toto si za výše uvedené nechávají lidé v orgánech Vaku Zlín proplácet.

zlin-odmeny-dividendy-04-15

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje