Toto nikdo soudný neudělá

ODS, jeden z největší politický „privatizátorů“ zisků z okresních vodáren v ČR, se nejspíš nezmění

Starostka Hronova vystoupila z ODS, vadí jí praktiky poslankyně Horníkové

Starostka města Hronova na Náchodsku Hana Nedvědová  oznámila svůj odchod z Občanské demokratické strany. Nekonečné trestání za vlastní názory, iniciativu a vyžadování bezmezné poslušnosti poslankyni Zdeňce Horníkové již nešlo dál tiše snášet, sdělila ve svém prohlášení Nedvědová.

Hana Nedvědová vystoupila z ODS po 14 letech členství ve straně. Podle ní jsou už sedmým rokem členové hronovské ODS na “trestné lavici.“

„Nemohou hájit zájmy města v krajském zastupitelstvu, nemohou se stát delegáty Kongresu ODS. Před sedmi lety jsme se postavili tlaku na prodej Vodovodů a kanalizací Náchod, a. s. do rukou konkrétní firmy – Veolie. Čas a zkušenosti jiných měst, která tak učinila, ukázaly, že jsme udělali dobře,“ uvedla starostka Hronova.

Paní Nedvědová bojovala za zachování  vody v rukou měst a obcí na Náchodsku, bez ohledu na neuvěřitelnou koncernovou loajalitu ODS, v době, kdy ji to stálo mnoho energie, času, napadání apod.  Vodárnu jsme společně se starosty malých měst ubránili bez ohledu a evidentního pro-koncernového jednání některých členů ODS z města Náchod, které mělo ve vodárně největší podíl a bylo ochotno vyvést zisky z vody na koncern, obdobně jako v Kladně či Hradci …

V ODS na Náchodsku se však pod diktátem poslankyně Zdeňky Horníkové vlastní iniciativa a názor neodpouští, míní Nedvědová. Vyžadována je jen poslušnost a o pracovité lidi není zájem. Stranu opustil i senátor Petr Pakosta, a to podle slov Nedvědové ze stejných důvodů.

„Říkal svůj názor, pořádal besedy, dovolil si veřejně vystoupit proti problematickému prodeji náchodského pivovaru. Nejsem zbabělec, který opouští potápějící se loď. Nejsem ani neloajální. Každá loajalita má ale své hranice. Když si ji poslankyně Horníková začala vykládat jako bezmeznou a slepou poslušnost, nezbylo mi, než ODS po téměř 14 letech opustit,“ doplnila Nedvědová s tím, že odmítá nadále trpět bezdůvodné útoky a osočování Zdeňky Horníkové.

Už víte, koho volit?

Více o tom, co se dělo kolem vody na Náchodsku 

Paní Nedvědová je jedním z hlavních členů skupiny, která zaslala Výzvu vládě a politiků, k nápravě ve vodárnách   

 

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ!

Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí.

Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli.

15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků.

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>.

Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. „provozní model“ – Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod … Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí.

Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci.

Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>>

Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >>

Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje