Pro tyto děti stojí o vodu bojovat!

PRAVDA O VODĚ: Náprava v hospodaření s vodou v ČR začíná

Dostupná cena vody, kvalita pitné vody a zdroje obnovy vodárenské infrastruktury jsou ohroženy. Je třeba vrátit vodu zpět do rukou státu a městských vodáren a tím zastavit odtékání našich peněz do zahraničí, přes smlouvy, které političtí sluhové koncernů nainstalovali mezi vodu a lidi. Je třeba vyhnat Trautenberky od naší vody.

K nápravě jdu 15 let několika cestami.

 • Zdola. Informacemi o cenách, vodárnách, pokoutných tunelech vodáren apod. pro občany a zastupitelé.
 • Středem. Přes obranu tunelovaných vodáren u soudů, které budou již brzy rozhodovat o jejich odinstalování.
 • Shora. Informováním politiků, kteří ROZHODUJÍ o tom, jak je to s vodou nastaveno pro nás 10 mil. občanů v ČR.

Politiky, kteří o nás a o vodě rozhodují, přivede k akci jedině nemožnost ignorovat veřejné mínění a obava politiků z voleb, protože ví, že lidé znají pravdu a nebudou volit darebáky a strany, které je kryjí. :-).

Rozumní politici existují a jim naše iniciativa pomůže.

To znamená: 

 1. informovaní lidé
 2. rozsudky 
 3. důkazy o tom, že lidé ví, co se s vodou a jejich penězi děje a ví, že soukromé penězovody, lze z vodáren odinstalovat"Voda je život a náš život ani život našich dětí, rozhodně do rukou koncernů nepatří. Vodu si umíme prodávat sami a žádné překupníky ani zahraniční koncerny k tomu nepotřebujeme!"

Vyzývám všechny slušné lidi, kteří se o vodu zajímají a to, že čtete tyto stránky dokazuje, že vás voda zajímá a chápete její důležitost pro nás všechny i pro naše děti a pro obce, města i stát, podívejte se prosím na dokument „Voda vydělává aneb jak korporace bohatnou na vodě“, který odhaluje, jak koncerny „hospodaří“ s vodou, s penězi občanů, které za vodu vyberou a dokládá rozsáhlé nekalé praktiky firem jako Veolia a Suez.

Pokud vodu k životu potřebujete a souhlasíte se mnou, pak se přidejte k nám, kteří toho nepořádku u nás v ČR máme dost a požadujeme nápravu!

Chci vodu v rukou státu / samospráv

S pokorou k vodě a respektem k vám za to, že se o vodu zajímáte.

Ing. Radek Novotný

autor projektu PRAVDA O VODĚ

www.facebook.cz/vodalidem - přidejte se k fanouškům a buďte o vodě v obraze

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

4 Komentáře

 • Enenkl Rudolf

  Odpověď Odpovědět 10 srpna, 2016

  Pane Novotný máte pravdu a souhlasím se vším co píšete. Co ale pro to můžu udělat?

  • Přidat se k nám, co jsme se rozhodli, že toho máme dost a uděláme kroky, které rozhýbají proces vrácení vody zpět do rukou státu / samospráv. Více a konkrétně na https://pravdaovode.cz/voda-300/
   Když bude něco nejasného zavolejte mi na 774 774 680.

   Díky za zájem a ochotu pomoct.

 • Jana Teclova

  Odpověď Odpovědět 10 srpna, 2016

  Vazeny pane Novotny,
  vim, ze mate stoprocentni pravdu, Cena vody je zavratna, pokud to takto bude pokracovat, brzy bude ekonomictejsi koupat se v sampanskem. Je spravne a zasluzne, ze informujete sve spoluobcany o pravem stavu veci. Jenze mezi lidmi neni jednotnost, kdyz o tom s nekym mluvim, rekne mi ze jako jednotlivec nezmohu nic a kdyz odpovim, ze musime kdyz ne vsichni, tak alespon mnozi se snazit stav veci napravit, odpovi mi, ze ti nahore uz to nejak udelaji – a o tom nelze pochybovat, hlavne pro vlastni prospech. Jsem projektant inzenyrskych siti, takze i z profesniho hlediska mam k tomuto tematu blizko.

  • Paní Jano, to znám. Jdu svou cestou, protože vím, že náprav možná je a je pro ni potřeba dělat skutečné kroky a ne jen nadávat nebo hudrovat u piva. Ti, co to chápou, se přidávají a ty ostatní neřeším. Přidávají se lidé od kterých to čekám i takoví od kterých to nečekám vůbec a to jak z obyčejnýhc lidí, tak z politiků. ŠLO TO NAPRAVIT VE FRANCII JDE TO NAPRAVIT I U NÁS. Koukněte se na dokument: https://pravdaovode.cz/veolia a pak se svobodně rozhodněte. 🙂

Napište komentář

* Povinné údaje