Dokážeme vše, pro co se rozhodneme - pravdaovode.cz

Hanopisy: Koncerny a jejich naháněči líčí Radka Novotného jako škodiče a korupčníka

Bránit se hanopisům a vyvracet lži je nemožné.

Proto po zkušenosti s praktikami lidí, kteří stáli za vytunelováním okresních vodáren a poté přešli do náruče koncernů, počítám s tím, že INICIATIVA VODA 300 způsobí, že vám od „nezávislých novinářů“ přijdou odkazy na články dehonestující mé jméno a pověst.

hanopisy a dehonestace

Nedozvíte se v nich, že vykonstruovaná obvinění byla dozorujícím státním zástupcem okamžitě zrušena jako nezákonná a protiprávní. Nikdy jsem kvůli nim nebyl ani u soudu.

Pokud vám někdo toto zašle, požadujte po něm rozsudek soudu, kterým soudci potvrzují, že to, co koncernoví naháněči šíří a tvrdí není lež a proto mne odsuzuje. Požadujete, nechť doloží Interní pravidla Komise, která stanovila mé postavení poradce v Komisi tak, abych mohl věci konzultovat, ale o ničem rozhodoval. Požadujte doložení, kdy jsem byl fyzicky napaden, kdy bylo vyhrožováno ublížením mé rodině, pokud se z komise nestáhnu a kdy jsem na členství v komisi rezignoval. Požadujte vysvětlení, proč koncernoví „právníci“, podali trestní oznámení dva roky poté, co jsem z komise odešel.  Celý tento proces popisuji a dokládám na https://pravdaovode.cz/muj-pribeh/hanopisy/. Ověřte si pravdivost mých tvrzení a důkazů. Srovnávejte, zda ti, co hanopisy píší,  dokládají o mě nějaká skutečná fakta.

Nejsem jediný, kdo byl vystaven podobným praktikám:

Proč se toto děje?

Odpověď najdete v obsahu příloh, kde jsou rozbory, výzvy a stanoviska, která od roku 2002 zasílám zástupcům vedení státu a ministerstev o tom, co se děje ve vodárnách a s vodou. Upozorňuji v nich na nekalé praktiky koncernů a na negativní dopady předání monopolu vody do rukou cizinců za podmínek, kteří si často sami nastavují. Budou stejně jako materiály předané politikům v rámci iniciativy VODA 300 zveřejněny poté, co budou materiály předány politikům a proběhne tisková konference, kde zástupce médií informujeme o tom, co jsme politikům předali a jaký je hlavním cílem iniciativy VODA 300:

VRÁTIT VODU ZPĚT DO RUKOU MĚST A OBCÍ / STÁTU 

Nic z toho, co koncerny chtějí, umí prosadit a vykonstruovat, díky množství peněz s kterými disponují a díky zahraničnímu „know-how“, které popisuje dokument – „Voda vydělává aneb jak korporace bohatnou na vodě“nemusíme řešit, pokud je k vodě nepustíme.

Jde to ve Francii, půjde to i u násSpustit video

 

Ing. Radek Novotný

Autor projektu PRAVDA O VODĚ, www.pravdaovode.cz

Názory soudců a dokumenty k tunelovanému Vaku Zlín: https://pravdaovode.cz/dokumenty-zlin/

Reference lidí, kteří se mnou vodu a vodárny brání: https://pravdaovode.cz/muj-pribeh/reference/

 


Související články

  1. Pseudo-analytik-Havel je chytřejší a ví více než státní zástupce?
  2. Jak se vypořádat s pomlouvači, hanopisy a „hatery“? Mám překvapivě jednoduché řešení
  3. Pokus o mou kriminalizaci a zastrašení skončil fiaskem
  4. Folklór „Veoliamenů“ a Hadů na radnici: Hanopisy Novotný je padouch

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje