hyena ve vodě

Folklór „Veoliamenů“ a Hadů na radnici: Hanopisy Novotný je padouch

Děkuji všem novinářům a zastupitelům, kteří mi přeposíláte hanopisy, které o mě píší a rozesílají anonymové, „Veoliemeni“ a Hadi na radnici.

Zde je má reakce:

Politici kooperující s koncerny, „Veoliameni “ a vedení koncernů mne nemají rádi

Je to pro mne čest a důkaz, že to co dělám, dělám dobře

„Veoliamen“ je člověk, který miluje Veolii tak, že je schopen pro ni udělat doslova cokoliv.

Názor na vodárenství:

Mám stejný názor jaký je zde presentován:

Poradce:

Nechystám se být ničí poradce. Tento blábol posílá novinářům a politikům anonym proto, aby mohl poslat hanopis a pokusit se odvést pozornost od rozhodování soudů, které může ukončit „tunel“ ve Vaku Zlín. Vrchní soud v Olomouci měl pravomocně rozhodovat dne 6.11.2014, ale vedení Vaku Zlín požádalo o přerušení řízení. Vše zase natáhne. Vak Zlín přitom přichází měsíčně o cca 8 mil.Kč a o možnost získat až 500 mil.Kč dotací. Podobné jhanopisy od anonymů a „nounejmů“, jsou 15 letý folklór. Informovaní ho neberou váženě a neinformovaní pochopí, pokud se podívají na rozsudky soudů a stránky www.pravdaovode.cz a www.vodalidem.cz . Ostatní neřeším.

Vydírání:

Přečtěte si jedno z 5 pravomocných usnesení soudů k Vaku Zlína a aktuální jednání „Veoliamenů“ pochopíte. Prohrávají u soudů, lidé i politici v okrese i kraji začínají věci a dění kolem „tunelování“ okresních vodáren chápat a tak kolem sebe někteří lidé šíří sliz a snaží se odvést pozornost lidí, médií i zastupitelů a politiků od vlastní protiprávní činnosti. V březnu 2014 jsem podruhé vyhrál soud, který potvrdil protiprávnost zavedení „provozního tunelu“ ve Vaku Zlín. Vak Zlín od roku 2010 již mohl čerpat 500 mil. Kč dotací z EU a mohl by fungovat jako sousední „nevytunelované“ vodárny v kraji (Kroměříž, Vsetín a Uh.Hradiště) a mít cenu vody stejnou jako tyto vodárny. To znamená pro lidi o 10-15 Kč/m3 levnější. Představenstvo Vaku Zlín se odvolalo již 2x a dokonce 6.11.2014 požádalo o přerušení jednání soud, který mohl pravomocně vrátit prodej vody zpět do rukou měst a obcí a ukončit tak, dle mého názoru, 12 let trvající protiprávní stav.

Pokud se představenstvo odvolává proti usnesení soudu, když nabytí jeho právní moci může zajistit vrácení prodeje vody a tím zisků z vody, zpět v rukou měst a obcí a může to zajistit možnost čerpat dotace, tak se tomuto bráním soudní cestou.

TO JE NEJEN LEGÁLNÍ, ALE JE TO I KUS ODVAHY A MOŘE PRÁCE.

Pokud to kdokoliv považuje za vydírání, ať se obrátí na polici.

deleni zisku Veolia - vak Zlín - 11-13 300x200

A cena vody by byla někde jinde!

ceny vody 2004 vodáren - pred privatizaci cena-vody-2014

Ústavní soud potvrdil před měsícem oprávněnost má ústavní stížnosti. Právě kompletuji 60 stránkový důkazní materiál pro Nejvyšší soud. Dokazuje jednání organizované skupiny osob, pod jednotným místem vedení, organizující proces „vytunelování“ Vaku ve prospěch Veolie s těmito důsledky:

  • Nejdražší cena vody ve Zlínském kraji
  • Stop dotacím z EU díky uzavřeným smlouvám s Veolií
  • Zisky z vody tečou do zahraničí místo do trubek
  • Vak je formální slupka, s jedním zaměstnancem, bez ziskového předmětu podnikání

 

Výběrové řízení v Prostějově:

To, co „Veoliameni“ vydávají za mé neúspěšné výběrové řízení, byla standardní veřejná obchodní soutěž. Na rozdíl od Zlína, akcionáři Vaku Prostějov odmítli nabídky účastníků soutěže. Dle jejich názoru byly pro Vak Prostějov nevýhodné. „Kvalita“ nabídek v Prostějově v roce 2001 (i ve Zlíně v roce 2002) ukázala, že zahraniční koncerny nejsou jako VW v automobilovém průmyslu. Pokud někdo tvrdí, že byly účastníky soutěže podány žaloby, nechť je zveřejní i s výsledky.

 

Výběrové řízení ve Zlíně:

Co se dělo ve Vak Zlín, to je jiná káva.

Představenstvo presentovalo akcionářům Vaku Zlín (společnost se zák.kapitálem 1 miliardy) jako strategického investora a vítěze soutěže společnost bez jediného zaměstnance, se základním kapitálem 1 mil. Kč, se ztrátou, která v roce 2002 dosáhla 23 mil.Kč!

Zde je hodnocení nabídek ve Vaku Zlín od dvou poradců představenstva Vaku Zlín.

Advokátní kancelář 30.11.01-Altheimer-Gray-hodnoceni-obchodni-casti-nabidky-a-zpusobu-hodnoceni-nabidek-poradci-vaku

Ekonomický poradce společnost ALFAX za ekonomickou část 27.11.01-poradce ALFAX-JIV-hodnoti-jako-treti.

Údajný vítěz soutěže Jižní vodárenská (Veolia) byla těmito poradci hodnocena jako nejhorší nebo jako třetí ze čtyř.

 

Trestní oznámení:

Trestní oznámení je zadarmo a hlavně se o něm dá krásně psát v novinách a blablabla.  Co se týká křivých obvinění, tak byla státním zástupcem zrušena jako nezákonné s tím, že státní zástupce hodnotil postup policie jako velmi nestandardní až likvidační. Já to hodnotil slovy: „Zloděj křičí – okradli mne“. Obvinění na mne psal i právník Vaku H.Králové. Bylo policií rovnou uloženo. Pak podalo město Hradec žalobu na paní Orgoníkovou a neuspělo. Naopak Vak H.Králové dostal pokutu 700 tis. Kč od Komise pro cenné papíry. Poslední, o kterém vím, si vymyslel člověk, který mne chtěl mě vydírat. Skončil tím, že mu soud uložil podmíněný trest.

Pokud někdo tvrdí, že kohokoli vydírám nebo dělám jakoukoliv protiprávní činnost, kdekoliv na Zeměkouli nebo ve Vesmíru, tak ho prosím, ať se sebere a jde na policii.

S Bohem si své jednání vyříkám sám :-).

Já to udělal a soudy vyhrávám. O mě a o tom, co jsem ve vodě prožil, co dělám s jakým výsledkem a komu jsem pomohl i to, co je mým cílem najdete na:

MŮJ PŘÍBĚH

Výstaviště Floria

Výstaviště Floria jsem skutečně postavil. Jsem na to hrdý a mám být na co. Pro milovníky výstav Floria, které mají 36 letou tradici, to je ráj a pro celý Zlínský kraj a jeho občany je výstaviště obrovský úspěch. Přijďte se podívat a dejte mi vědět, jak se vám líbí.

Jestli je na tom něco protiprávního, opět doporučuji, jděte na polici a soudy.

 

Hanopisy a snaha odvést pozornost od „vody“:

Pokud Vám někdo pošlete o mě hanopis, pošlete mi ho prosím i s informací, kdo ho poslal. Dějí se kolem mne věci, které řeším za asistence policie a toto do toho zapadá. Nebudete jediní. Sbíráme informace od všech, protože ani anonym, ani fiktivní jméno není nedohledatelné a ono to do sebe postupně zapadá. Je to důležité částečně pro mě, ale hlavně pro „vodu“ v ČR.

Kdyby to bylo naopak, tak bych vám informace poskytl.

 

Děkuji

Ing. Radek Novotný

Autor projektu: PRAVDA O VODĚ

www.pravdaovode.cz, www.vodalidem.cz

www.facebook.cz/vodalidem

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje